Набавка на мапа на ферит рамен кабелски трансформаторски фитинзи метал 40 x 12 x 6,5мм

Набавка на мапа на ферит рамен кабелски трансформаторски фитинзи метал 40 x 12 x 6,5мм

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Феритско јадро; Материјал : Метал. Боја : темно сива; Големина на слот : 34 x 1,5мм/ 1,3 "x 0.06" (l*w). Севкупна големина : 40 x 12 x 6,5мм/ 1,6 "x 0,47" x 0.25 "(l*w*t). Нето тежина : 13g. Пакет Вклучува : 1 x Феритско јадро. Име на производ : феритно јадро; материјал : метал. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. Боја. : Темно сива; големина на слот : 34 x 1,5мм/ 1,3 "x 0,06" (L*W). Целокупна големина : 40 x 12 x 6,5мм/ 1,6 "x 0,47" x 0.25 "(L*W*t). Нето тежина : 13g. Пакет вклучуваат : 1 x Феритско јадро. Функција на производот : Главно се користи во машините за ликвидација за трансформатори и други калеми. Дизајниран со слот за вметнување 34 x 1,5мм, 40 x 12 x 6,5мм во целокупна големина во темно сива боја.

Избор на клиент

Викинг Автентичен Средновековен Инспириран Природен Рог Танкард Рачно Изработена Кригла За Пиење 20 Мл Новак
Викинг Автентичен Средновековен Инспириран Природен Рог Танкард Рачно Изработена Кригла За Пиење 20 Мл

Автентични, Рачно Изработени Од природен волов рог, Овие Келтски чаши се направени за аспиранти херои к�

DEN 0.33
UWAYEXRA Мултифункционални Countertop Тенџере Покритие Решетката Прибор За Јадење Решетката За Кујна Контра Бања Новак
1889 Шпански Монети Бакар Позлатени Антички Монети Монети Занаети Колекција Може Да Удар Новак
1889 Шпански Монети Бакар Позлатени Антички Монети Монети Занаети Колекција Може Да Удар

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 128.00
Контролер Копче Џојстик Клуч Контролер Метални Копчиња Алуминиумска Легура Цврст ЗА PS5 Контролер Новак
Контролер Копче Џојстик Клуч Контролер Метални Копчиња Алуминиумска Легура Цврст ЗА PS5 Контролер

Најдобро Искуство Со Игри : овие копчиња НА КОНТРОЛОРОТ PS5 имаат текстури и поголем дизајн на контакт за

DEN 0.33