Puccy 2 Pack Anti Blue Light Ecreen заштитник, компатибилен со Acer Nitro VG252QLVBMIIPX VG252QLV BMIIPX 24.5 Монитор за филмови на TPU (Не заштитени стакло заштитници)

Puccy 2 Pack Anti Blue Light Ecreen заштитник, компатибилен со Acer Nitro VG252QLVBMIIPX VG252QLV BMIIPX 24.5 Монитор за филмови

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Recuse Eyestrain, главоболка и ефикасно да ја спречи миопијата. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Суво бришење. Суво бришење. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. 2. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. 3. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. 4. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста. 6. Филм за само-лекување на палто со одлична поправка на гребење и калап. Има одлични својства за само-лекување, е отпорен на минутни гребнатини на површината, ако е изгребана на одредена длабочина. Прашања на кои им е потребно внимание : ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи. Ако има прашина, ве молиме користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата. ② За инсталацијата, затоа што е многу тенок филм на TPU, искинати делови може да добијат прашина, да остават отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн. Ве молиме, бидете сигурни Обрнете внимание на тоа ако филмот е правл или не, ако има, користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата.

Избор на клиент

6 парчиња R13-507 Моментален SPST БЕЗ Црвено Тркалезно Капаче Прекинувач ЗА ПРИТИСКАЊЕ AC 6A/125V 3A/250V Новак
6 парчиња R13-507 Моментален SPST БЕЗ Црвено Тркалезно Капаче Прекинувач ЗА ПРИТИСКАЊЕ AC 6A/125V 3A/250V

Индустриски Прекинувачи / Микро Прекинувачи Индустриски Прекинувачи / Микро Прекинувачи Моментален �

DEN 0.67
Френклин Спорт МЛБ Шок-Сорб X Бејзбол затегнување нараквици Новак
Френклин Спорт МЛБ Шок-Сорб X Бејзбол затегнување нараквици

Заштита на ShokSorb : Нашиот уникатен систем за подлога на палми ShokSorb го апсорбира влијанието и го елиминира

DEN 2.33
OuterStuff Unisex Kid's FIFA SOFA Country 1/4 Zip Top Новак
OuterStuff Unisex Kid's FIFA SOFA Country 1/4 Zip Top

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени Затворање на

DEN 0.67
Тимбук2 Сома Женска Актовка Новак
Тимбук2 Сома Женска Актовка

Најлон Најлон поставата Затворање на патент Солиден балистички најлон надворешност Водоотпорен Дното.

DEN 745.60
X - DREE 40cm Долг Дупчиња Дизајн Лизгачки 35mm Din Монтажа Железнички За Прекинувач (40 cm de largo diseno ranurado deslizante Новак
X - DREE 40cm Долг Дупчиња Дизајн Лизгачки 35mm Din Монтажа Железнички За Прекинувач (40 cm de largo diseno ranurado deslizante

Име на производот : ДИН Железнички; Материјал : Метал Тежина : 65гр; Содржина На Пакетот : 1 х ДИН Железница..

DEN 1.67
ПОВЛЕКУВАЊЕ Rc0 Точно 0 Мерач Комплетна CCA Засилувач Жици Колекции СО OFC RCA Кабел Новак
ПОВЛЕКУВАЊЕ Rc0 Точно 0 Мерач Комплетна CCA Засилувач Жици Колекции СО OFC RCA Кабел

Комплетни Комплети За Инсталација На Засилувач Со 2 Канали Со 0 Мерачи.17 стапки (5,5 метри) Бакар Без Кисло�

DEN 1.67
Aexit AC 400v Дистрибуција електрични 63A 2-Пол Заштита Од Преоптоварување Mcb Минијатурен Прекинувач Новак
Aexit AC 400v Дистрибуција електрични 63A 2-Пол Заштита Од Преоптоварување Mcb Минијатурен Прекинувач

Име На Производот : Минијатурен Прекинувач;Модел Бр : DZ4763 / 2 P;Надворешен Материјал : Пластика, Метал...

DEN 1.33
CAN-AM LINQ COLEAR 295100698 НОВО ОЕМ Новак
CAN-AM LINQ COLEAR 295100698 НОВО ОЕМ

Нов OEM CanAm Linq Cooler Број на дел од ОЕМ : 295100698 Точката само одговара на наведените специфични модели Сликата

DEN 5919.84
Јорган за живеење на шума од лоли Новак
Јорган за живеење на шума од лоли

Памук Премиум 100% памук w / полиестер филер се омекнува со секое миење Елегантен полиестерски трим и почу

DEN 0.33