Редекс мраз за олеснување на болката во коленото, затрупување на гел за менување на гел за повреди на нозете и ревикс целосен заден мраз пакет за повреди што можат д

Редекс мраз за олеснување на болката во коленото, затрупување на гел за менување на гел за повреди на нозете и ревикс целосен

DEN 367.84

Новак

Достапно за нарачка

Широкиот запечатен раб и екстра-дебела најлонска обвивка се сигурни за повторна употреба без да се грижите за истекување на гел. Плишната обвивка помага постепено да се прилагодува на студот и да се избегне вода за кондензација што капе од ладење. Издржлив и мултифункционален гел леден пакет колено- ова мерки за завиткување на мраз на коленото 6*8 инчи, исполнето со гел 700g. Благодарение на гелот на долната ледена точка, можете да го прилагодите гелот во погодената област каде што ви треба повеќе студенило. Широкиот запечатен и екстра-дебел најлонски капак значи подолго време да ги задржите овие мраз пакувања за колена.Обвитката со ледени пакувања со гел за колена- овој леден пакет со гел на коленото е ново дизајниран со мека кадифен капак што е многу подобро од завиткување на пешкири. Прекрасен квалитет и еднократно ледено пакување- овој екстра-голем мраз пакет за олеснување на болката во грбот е исполнет со гел од 1650g.

Избор на клиент

Видпро Дигитални Медиуми Складирање Алуминиумски Случај За Четири Компактни Флеш Картички Новак Попуст
Видпро Дигитални Медиуми Складирање Алуминиумски Случај За Четири Компактни Флеш Картички

Заштитете До 4 CF Картички (Компактен Блиц) во оваа цврста Алуминиумска Футрола за Прицврстување ВАШИТЕ CF

DEN 143.20
3дроза Мешавина од розови и виолетови јорговани цветни пупки и цвеќиња. Поглед одблизу-Чаши Новак
3дроза Мешавина од розови и виолетови јорговани цветни пупки и цвеќиња. Поглед одблизу-Чаши

Бела керамичка 15оз кригла Слика отпечатена од двете страни Висок сјај заврши Микробранова печка безбед

DEN 1.00