uxcell ME-8166 Флексибилни Серпентина Пролет Моментално Ограничување Прекинувач 1NC+1NO 5Pcs

uxcell ME-8166 Флексибилни Серпентина Пролет Моментално Ограничување Прекинувач 1NC+1NO 5Pcs

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Модел : МЕНЕ-8166; Флексибилни Серпентина Пролет Рачката. вграден основен прекинувач со добра електрична спроводливост. Способни да издржат некои миења, шокови и вибрации. Лесен за жица, непречено функционирање и сигурен. Овој Граничен Прекинувач може да помогне за опрема за индустриска автоматизација. Спецификација : Име На Производ : Ограничување Прекинувач Модел : МЕ-8166актуатор Тип : Пластични крајот Флексибилни Пролет Прачка Типериран Напон : 5А 250 V AC / 0.4 А 115v DCContact Конфигурација : 1nc+1 никој Големина : 64 x 28 x 25mm (L*W*T)Монтажа Дупка Големина : M5mointing Дупка Растојание : 56 x 21mm / 2.2" x 0.83" (л*В) Пружината На Серпентина Може Да Работи Во Која Било насока, освен Во Насока на оската.Употребата на пружината на серпентина е за тоа не се униформни во големина или насока. Оперативни Карактеристики : на макс. : 1000гр (9,8 Н)ПТ макс. Опис : 30мм : прекинувач За Ограничување На Двојно коло со вграден механизам за двојна трска.Зин легура и интензивна пластична обвивка, силна и високо цврста конструкција.Непречено функционирање со повисоко от.Месинг контакти со 30% сребро содржани. Лесен за жичен дизајн.Овој Граничен Прекинувач може широко да се користи во различни механички за следење на положбата на подвижните делови на машините и контролното коло и помошното коло за заштита на ограничувањето на терминалот.

Избор на клиент

Dyrdinshow Tailgate Hander Backup Camera Camera For Chevy Silverado GMC Sierra 1500 2007-2013 2500/3500 Heavy Duty 2007-2014 Новак
Dyrdinshow Tailgate Hander Backup Camera Camera For Chevy Silverado GMC Sierra 1500 2007-2013 2500/3500 Heavy Duty 2007-2014

Кабелот со единечен запечатен конектор со тешка должност за да се покрие долг кревет Отпорност на висок

DEN 1.33
14 x 1 1/2 завртки за само-дупчење/филипс/тава глава/410 не'рѓосувачки челик/ 3 точка за вежбање Новак
14 x 1 1/2 завртки за само-дупчење/филипс/тава глава/410 не'рѓосувачки челик/ 3 точка за вежбање

Пан Филипс Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.6.3 & SAE J78 димензии 410 зацврстен не'рѓосувачки чели�

DEN 5423.84
Нова тешка опрема мини багер Топ ролери/носач на носач за Јанмар VIO30 Новак
Нова тешка опрема мини багер Топ ролери/носач на носач за Јанмар VIO30

Ние сме производител Одличен квалитет услуга Совршени модели за совпаѓање Испорака од DHL или Fed Ex...

DEN 3.00
Rubbermaide Commercial Lldpe Цврст отпад може да лаже, 34-инчен, сива Новак
Rubbermaide Commercial Lldpe Цврст отпад може да лаже, 34-инчен, сива

Го продолжува животот на контејнерите Дизајнирано да одговара на контејнерите на Rubbermaid и другите произ

DEN 4438.72
Трамп 2024 година налепница за браник со црна бела винил Новак
Трамп 2024 година налепница за браник со црна бела винил

3,75 ”x7.5” налепница за налепници на браник EZPeel (вклучува 1) ⭐ Durighable : Временски доказ, УВ и отпорен на вода,

DEN 2.00
Грифон, овална надгробна плоча од керамичка плочка со слика на куче Новак
Грифон, овална надгробна плоча од керамичка плочка со слика на куче

Нова колекција на керамички плочки Совршено ќе ве потсетува на вашето прекрасно милениче Елегантен и е�

DEN 3.33
X-Ree Roodworking 533mmx75mm 80 Абразивен пескачки појас шкурка 10 парчиња (Carpintería 533 mm x 75 mm 80 Grano Abrasivo 10 Новак
X-Ree Roodworking 533mmx75mm 80 Абразивен пескачки појас шкурка 10 парчиња (Carpintería 533 mm x 75 mm 80 Grano Abrasivo 10

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 10 парчиња x шкурка Име на производот : шкурка; Тежина : 366g

DEN 249.60
Corsair Professional Series Ax 850 Watt ATX/EPS Модуларен 80 плус злато Новак Попуст
Corsair Professional Series Ax 850 Watt ATX/EPS Модуларен 80 плус злато

Седумгодишна гаранција и доживотен пристап до легендарната техничка поддршка на Корсаир и услугата на

DEN 7974.40
Есенцијално масло од ветивер за есенцијално масло за кожа и ylang ylang за сет на кожата - чисто терапевтско одделение Новак
Абаодам знак Декорација Фарма куќа Декор виси пред Божиќна wallидна врата весела дома дрвена плакета Новак
Абаодам знак Декорација Фарма куќа Декор виси пред Божиќна wallидна врата весела дома дрвена плакета

Божиќно декор на вратата : Божиќниот знак е изработен од смола и железен материјал долго време и употреб

DEN 147.68
Дел Реј 60 занаетчиски занает Абразивна хартија Новак
Дел Реј 60 занаетчиски занает Абразивна хартија

Користете го квалитетот 9 ”од 11” занаетчиска абразивна хартија влажна или сува Абразивната хартија по�

DEN 2.00
Замена на батеријата за EOS C200 XF705 EOS C300 Mark II PL EOS C200 PL EOS C300 Mark II CA-CP200L EOS C200B BP-A30 Новак
Замена на батеријата за EOS C200 XF705 EOS C300 Mark II PL EOS C200 PL EOS C300 Mark II CA-CP200L EOS C200B BP-A30

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

DEN 852.64