Befenybay 2pcs 2gt отворен тајминг гумен ремен должина од 1,2 метри ширина 6мм со бакарна тока 8pcs за ендер 3 3Д печатач

Befenybay 2pcs 2gt отворен тајминг гумен ремен должина од 1,2 метри ширина 6мм со бакарна тока 8pcs за ендер 3 3Д печатач

DEN 208.00

Новак

Достапно за нарачка

【Материјал】 Ременот е гума, засилена фиберглас, тока е бакар. 【Широко користено】 широко користено за Ендер 3 и друг 3Д печатач. 【Ширина】 6мм Синхрон појас за време на ширина. 【Пакет】 2 парчиња 1,2 метар Отворен ремен за тајминг со 2 парчиња притиснати бакарна тока, 6 парчиња пред-притиснато бакарна тока. 【Функција】 Бакарната тока е претходно притиснато, само ставете го ременот внатре и стегајте го со клешти. Апликација : Широко се користи за Ендер 3 и други 3Д боја на печатач : појас е црн материјал : ременот е гума, засилена фиберглас, тока е бакар Тип : 2 GT GT2 Терен : 2мм Појас Висина : 1,38мм Висина на забот : 0,75мм ширина на ремен : тајминг ремен : Облик од 6мм : Отворен пакет за ремен за тајминг : 2 парчиња 1,2 метар Отворен ремен за тајминг со 2 парчиња притиснати бакарна тока 6 парчиња пред-притиснато бакарна тока.

Избор на клиент

2 x Слушалки За Трчање Дизајнирани Од Тркачи-Црно-Бел Сет На Runar RNR1 Безжичен Bluetooth V5.0 Слушалки За Вратот Новак Попуст
2 x Слушалки За Трчање Дизајнирани Од Тркачи-Црно-Бел Сет На Runar RNR1 Безжичен Bluetooth V5.0 Слушалки За Вратот

СЛУШАЛКИ ЗА ТРЧАЊЕ СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ ОД ТРКАЧИ за ТРКАЧИ ОД Паркрун од 5к до Лондонскиот Маратон, �

DEN 600.00
Замена ЗА ЏИП ОТПАДНИК ГОДИНА 2015 КУПОЛА СВЕТЛИНА Со Техничка Прецизност 10 Пакет Новак
Замена ЗА ЏИП ОТПАДНИК ГОДИНА 2015 КУПОЛА СВЕТЛИНА Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА ЏИП ОТПАДНИК ГОДИНА 2015 КУПОЛА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА ЏИП ОТПАДНИК ГОДИНА 201

DEN 1517.76
Чинија со житни култури на Luminarc Trianon Новак
Чинија со житни култури на Luminarc Trianon

Стаклото е предмет на термички третман што го прави материјалот потежок и потрајен против гребнатини и

DEN 123.20
Lovejoy 50026 Големина Lf1 Торзиона Спојка Болт Сет, 1.97 Должина Новак
Lovejoy 50026 Големина Lf1 Торзиона Спојка Болт Сет, 1.97 Должина

За употреба Со lovejoy lf Серија торзиона спојување собранија (продаваат одделно) Прицврстува цилиндричен (�

DEN 1.67
Пејте и напишете ги зборовите на видот: Том 4 - Забавни песни за повеќе зборови за видување ДВД Новак
Пејте и напишете ги зборовите на видот: Том 4 - Забавни песни за повеќе зборови за видување ДВД

Бидете сигурни да ја проверите нашата нова, анимирана верзија достапна на : „Пејте и магија том 4 анимир�

DEN 3.33
Ergotron-HX Teheightuty Tilt Pivot-за 1000R, ултравид закривени монитори, длабочина на екранот 6-12 ”-Додаток за HX биро и HX Новак
Ergotron-HX Teheightuty Tilt Pivot-за 1000R, ултравид закривени монитори, длабочина на екранот 6-12 ”-Додаток за HX биро и HX

Наменето за HX Arms : Надградете ја вашата HX биро рака (45475216), HX Wallидна рака (45478216), HX двојна биро за рака (45476216)

DEN 0.33
43-100496-17-Времето Кралот ОЕМ Овална Замена Работи Кондензатор 15 UF/MFD 370 Волти Новак
43-100496-17-Времето Кралот ОЕМ Овална Замена Работи Кондензатор 15 UF/MFD 370 Волти

Ова Е Сосема Нов ОЕМ Кондензатор Врвен Квалитет Оем Замена Дел! 370 Волти Овални Работи Кондензатор 15 УФ /

DEN 279.84
Цилиндер за менувач на гуми, клип на цилиндри за менување на гуми за заклучување на автомобили Новак
Цилиндер за менувач на гуми, клип на цилиндри за менување на гуми за заклучување на автомобили

Со мазна површина за да се намали триењето, направете ја гумата да се промени побрза и поефикасна...

DEN 1268.80