Bugani Bluetooth звучник, Shockw преносен Bluetooth звучник, Bluetooth 5.3, водоотпорни, безжични звучници, 60W Super Power, звучник на отворено, црно

Bugani Bluetooth звучник, Shockw преносен Bluetooth звучник, Bluetooth 5.3, водоотпорни, безжични звучници, 60W Super Power,

-170 %

DEN 1439.84

Новак

Достапно за нарачка

Звучникот е звучник со Bluetooth со висок волумен со висок волумен, лесен пар на два преносни звучници, веднаш надградувајќи го стерео опкружувачкиот звук од 120 W веднаш.3 сигнал】 Обезбедува инстант спарување. ♩ ♪ 【【Безжичен звучник】 Два надворешни магнетни звучници од средно-бас, два твитерс и две дијафрагми на сабвуфер.3 сигнал】 Обезбедува инстант спарување. ♩ ♪ 【【Безжичен звучник】 Два надворешни магнетни звучници од средно-бас, два твитерс и две дијафрагми на сабвуфер. Постои масивна вградена батерија, едно полнење ви дава доволно сок до 32 часа игра. Што ќе добиете : Водоотпорен Bluetooth звучник, кабел за полнење Type-C, кабел за AUX, упатство за корисникот и техничка поддршка за живот. Вградениот микрофон исто така обезбедува без раце на вашиот повик. ♩ ♪ ♫ 【【【【【60 W звучник】 Нашиот дигитален аудио процесор го пумпа басот и ја зајакнува јасност на миди и височини, 60 вати на моќност испорачуваат изненадувачки гласен волумен за исполнување на просторијата од двојниот стерео возачи и бас дијафрагма, без дистрибуција стерео Звучи дури и со максимален волумен, совршен звучник за дома и звучник за патувања. Како банка за напојување за полнење на вашиот паметен уред, можете да го користите овој звучник за да го наполните вашиот паметен телефон преку USB кабел. IPX6 водоотпорни механички обвивки го прави погоден за надворешно да го земе водоотпорен солиден Bluetooth звучник со вас на патување за кампување или забава на плажа. Можете да го користите овој звучник за да го наполните вашиот паметен телефон преку USB кабел. ♩ ♪ 【【IPX6 Водоотпорен зборува】 Како банка за напојување за полнење на вашиот паметен уред. Безжичните звучници имаат побрза брзина на поврзување, постабилно пренесување на сигналот и помала потрошувачка на енергија.♩ ♪ 【【Награден Bluetooth 5. ♩ ♪ 【【Надворешен звучник на Bluetooth】 Без разлика дали сте во затворено или на отворено, донесете ја омилената музика, спорт, филмови и програми на вашата скара во задниот двор, забава на плажа, забава за базени, забава за танцување, забава, пикник, кампување и пешачење, патувањето Забавно никогаш не завршува. Вклучени 3,5 мм аудио приклучоци и слот за TF-картичка. Безжичните звучници имаат побрза брзина на поврзување, постабилно пренесување на сигналот и помала потрошувачка на енергија. Вградениот микрофон исто така обезбедува без раце на вашиот повик. Лесно поврзете ги мобилните телефони, компјутерите, уредите со MP3 плеер. Лесно поврзете ги мобилните телефони, компјутерите, уредите со MP3 плеер.

Избор на клиент

Mounts DF-48-1314CNK-M моторцикл матични дупки за монтирање, големина М, дијаметар 0,5-0,5 инчи, монтирање на матични дупки Новак
Шлемот за капење Evoshield XVT ™ со мекобол маска - мат и сјајни завршувања Новак
Шлемот за капење Evoshield XVT ™ со мекобол маска - мат и сјајни завршувања

Шлемот за капење со сјај на Evo Shield XVT со маска црна, мала / средна Подлога со двојна густина : елегантна ко�

DEN 0.67
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци Новак
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци

Создадете симпатичен приказ на табелата со овој сет на десерт на коала мечка! Одликувајќи се со пријате�

DEN 1.00
Фуџифилм - FinePix S4830 16.0 -мегапикселна дигитална камера - црна Новак
Фуџифилм - FinePix S4830 16.0 -мегапикселна дигитална камера - црна

16.0мегапиксел, 1 / 2.3 "CCD сензор; 30x оптички / 7.2x дигитален / 216x вкупно зум 3" TFTLCD монитор; режим на филм; Сензор�

DEN 0.33
MaxTool 60 парчиња/60pcs Twist Dript Bit Set 60-парчиња вежба сет на работни места со голема брзина челик m2 целосно мерач на Новак
EAI заптивка на маслото 48мм x 82mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка на маслото 48мм x 82mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

DEN 2.67
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин Новак
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 интерактивни нараквици со шлаканица во 2 стилови, и 12 играчки за летање в�

DEN 0.33
Смешен дом 6,5 соларна полжав чудна статуа на светлосна светлина Новак
Смешен дом 6,5 соларна полжав чудна статуа на светлосна светлина

Градинарската светлина мери 11,5 "L x 4" W и е висока 6,5 " Сонцето ќе ја наполни сончевата светлина во текот на

DEN 239.84
2 пакувања за хранење на сад за садови за чинија со чинија со вода, чинија со храна за вода, амфибиски влекачи за хранење на Новак Попуст