Печат на восочен печат од 6 парчиња восок со дрвена рачка - starвездена месечина Сонце восок глави глави планински сонце планета дипер запечатување на восочни модели

Печат на восочен печат од 6 парчиња восок со дрвена рачка - starвездена месечина Сонце восок глави глави планински сонце планета

DEN 271.84

Новак

Достапно за нарачка

Овој сет за печат на восочен печат вклучува 1 x кафеава дрвена рачка, 6 x месинг восок печат глави со Универзум модели на теми : 1 x Star and Moon, 1 x Moon, 1 x Sun, 1 x Cosmos Planets, 1 x Mountain Stream со Star and Месечината, 1 x Сонце Месечина со планети, обезбедувајќи ви добар избор на обрасци за да ги исполнат различни барања за DIY. Вкупната должина на рачката е околу 90мм / 3-1 / 2 ”, а главата за печат на заптивката е 25мм / 1”; Инсталирањето на завртките и дизајнот на отстранување ги прави корисниците удобни и лесни за употреба или замена на главите за печат за запечатување. Се состоеше од врвна месинг за печат на главата и дрвена букова, нашиот комплет за печатење на восочен печат е издржлив, здрав, отпорен на 'рѓа и лесен за чистење, помагајќи да се создадат елегантни и јасни обрасци на вашите ракотворби. Комплет за печат на восок за печатење со кутија е идеален за украсување на вашите коверти, парцели, ретро букви, картички, занаети, покани и повеќе, погодни за хоби, занаетчиски проекти, свадба, покани за забави, гала и други специјални настани. Класичен дизајн на пакување со хартија како стара мистериозна книга, тоа е уникатен персонализиран креативен романтичен подарок за вашиот lубовник, пријатели и семејство на Денот на вineубените, Денот на мајката, Божиќ, роденден, Денот на благодарноста, итн. Овој сет за печат на восок за печатење вклучува 1 x кафеава дрвена рачка, 6 x месинг восок печат глави со модели на теми на универзумот : 1 x Star and Moon, 1 x Moon, 1 x Sun, 1 x Cosmos Planets, 1 x Mountain Stream со Star and Moon, 1 x Sung Moon со Планети, обезбедувајќи ви добар избор на обрасци за да ги исполните различни барања за DIY. Вкупната должина на рачката е околу 90мм / 3-1 / 2 ”, а главата за печат на заптивката е 25мм / 1”; Инсталирањето на завртките и дизајнот на отстранување ги прави корисниците удобни и лесни за употреба или замена на главите за печат за запечатување. Се состоеше од врвна месинг за печат на главата и дрвена букова, нашиот комплет за печатење на восочен печат е издржлив, здрав, отпорен на 'рѓа и лесен за чистење, помагајќи да се создадат елегантни и јасни обрасци на вашите ракотворби. Комплет за печат на восок за печатење со кутија е идеален за украсување на вашите коверти, парцели, ретро букви, картички, занаети, покани и повеќе, погодни за хоби, занаетчиски проекти, свадба, покани за забави, гала и други специјални настани. Класичен дизајн на пакување со хартија како стара мистериозна книга, тоа е уникатен персонализиран креативен романтичен подарок за вашиот lубовник, пријатели и семејство на Денот на вineубените, Денот на мајката, Божиќ, роденден, Денот на благодарноста, итн. Космос модели на теми за додавање на личен допир и уникатен дизајн во вашите уметнички дела. Феации : Едноставен метод за притискање на топол восок со декоративен печат изрази размислување и грижа на писателот на примателот. Идеал за украсување на коверти, парцели, покани, занаетчиски подароци, запечатување на подароци, запечатување на подароци , ракописи, пакет за вино, итн. Исклучено за хоби, занаетчиски проекти, Божиќ, покани за забава, роденден, гала и други специјални настани. е отстранлив и лесно е да се инсталира или разменува различен печат. Спецификација : Материјал : Метал печат + дрвена рачка на печат : Сонце, месечина, starвезда, планети, планински прилив на рачка : 90мм / 3-1 / 2 ”Дијаметар на печат : 25мм / 1 ”Вкупна тежина : 280 Gpackage Вклучува : 6 x восок заптивка за печат на глави 1 x кафеава дрвена рачка.

Избор на клиент

Awapow Scomp Starter 2000A Peak 18000mAh Преносен стартер за скокање на батеријата за автомобил со двојно USB Брзо полнење 3.0,12V Новак
Navitech 8 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони фотоапарати со сина кутија - компатибилен со Rollei 9S Plus Action Camera Новак
Национален Хардвер Н215-483 4060БЦ Цврст Агол Во Обичен Челик, 2 х 48 Новак
Национален Хардвер Н215-483 4060БЦ Цврст Агол Во Обичен Челик, 2 х 48

Овластена Замена За Стенли Хардвер Акции #N215483 Одлични карактеристики на формирање и заварување...

DEN 276.80
Sewacc 15 парчиња глинен парфем шише јаже јаже ливчиња од бука Новак
Sewacc 15 парчиња глинен парфем шише јаже јаже ливчиња од бука

Јаже, дрво, полимерна глина Дифузер за освежувач на воздухот за виси автомобил има исклучителен изглед �

DEN 429.12
Дизни-Бод Двобојна Кригла-Нова Новак
Дизни-Бод Двобојна Кригла-Нова

Кученце чаша Истурете малку магија во вашето утро со оваа симпатична двобојна кригла за Бод! Секоја гол�

DEN 1.33
Азееда Шише Парфем Бебешка Подригнување/Крпа За Миење Новак
Азееда Шише Парфем Бебешка Подригнување/Крпа За Миење

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супер мек�

DEN 206.24
Caroline's Treasures CK2898SOAP Cocker Spaniel in Sunflowers Ceramic Soap Dispenser, Hand Soap Dispenser Pump Bottles for Bathroom Новак
Caroline's Treasures CK2898SOAP Cocker Spaniel in Sunflowers Ceramic Soap Dispenser, Hand Soap Dispenser Pump Bottles for Bathroom

Керамика Пополнување на рачен сапун диспензерот, диспензери за лосион за кујна или бања Мерки високи 7 и

DEN 2.00
Ѓердани од урн урн за пепел Стерлинг сребро зачувување на Меморијал за кремирање за пепел за жени Новак
Ѓердани од урн урн за пепел Стерлинг сребро зачувување на Меморијал за кремирање за пепел за жени

Приврзокот се состои од два дела : сончоглед и урн Урната може да држи пепел, коса, парфем итн Материјал :

DEN 319.84
Бебе Деца Топла Зимска Плетена Кадифена Волна Шапка За Грав Симпатична Хауба За Уши Шамија За Скијање Капа Новак
Контрола на кабинетот за заклучување на кабинетот за дистрибуција на лига Новак
Контрола на кабинетот за заклучување на кабинетот за дистрибуција на лига

Локари и рачки / притискање и влечење Локари и рачки / притискање и влечење Локални и рачки / притисок

DEN 1.67