Нов LON0167 Chrome-Vanadium челик прикажан дијагонален секач за сечење жица дијагонална сигурна ефикасност на клешти сина 6 “

Нов LON0167 Chrome-Vanadium челик прикажан дијагонален секач за сечење жица дијагонална сигурна ефикасност на клешти сина 6

DEN 218.24

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот (трајно во употреба) : дијагонални клешти за сечење; опсег на кругови (најнова технологија) : 16мм/ високо-производ 0,63 “(максимум.) Должина : Нефлементно 152мм/ 6"; Боја : Сина. Материјал : Внимателно избран челик со хром-ванадиум, пластика. Тежина : Зачудувачки 175гр. Содржина на пакетот совршена во изработката : 1 x уредни дијагонални клешти за сечење. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Одлични дијагонални клешти за сечење Умерена цена за студенти, монистра, накит, електричари за изработка и занаетчии. Исклучено за сечење препорачана пластична или мека електрична жица, не е погодна за тврди електрични жици. Руберна обложена рачка за удобна и безбедносна жица во дневна употреба време.0.

Избор на клиент

Лабелмастер ЗРВ6Б Оксидатор Хазмат Плакард, Празно, Цврст Винил Новак
Лабелмастер ЗРВ6Б Оксидатор Хазмат Плакард, Празно, Цврст Винил

Оксидатор Празен Плакат Материјал : Крут Винил Произведено во САД Димензии на пакетот : 10.75" L x 10.75" W x 0.012 "

DEN 2.00
3Drose Mike Shindle Photography - пејзажи - сонце изгрева зад песочна дина - плочки Новак
3Drose Mike Shindle Photography - пејзажи - сонце изгрева зад песочна дина - плочки

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 1 / 4 D Одделение за конструкција Не е препорачана инсталација на подот...

DEN 1.33
Abaodam 4 поставува црно -бели мрежни комплети за прибор за украсеност Декорирајте чаша за хартија Новак
Abaodam 4 поставува црно -бели мрежни комплети за прибор за украсеност Декорирајте чаша за хартија

Сетови за јадења : За еднократна употреба, по забавата, заштедете време, само поминете повеќе време ужив�

DEN 584.80
Vbestlife Жичен USB Глушец, 1200 DPI Opономски Жичен Оптички Компјутерски Глушец со Линија од 135 см, Приклучок И Игра Новак
FOX Racing 98502002 Амортизери за шок Новак
FOX Racing 98502002 Амортизери за шок

Број на модел : 98502002 Димензија на пакетот на артикалот : 28,75 "L x 5.75" W x 5.75 "H Тежина на пакет на артикли : 7,85 lb �

DEN 2.33
Половина купола што се рефлектира во реката Мерцед во платно wallидно уметности, уметничко дело во Калифорнија Новак
Адидас машка значка за спортски резервоар за спорт Новак
Адидас машка значка за спортски резервоар за спорт

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Машки резервоар за секојдневно носење...

DEN 3.00
Витко АД-306-1000-0 Врати шарки без пролет Новак
Витко АД-306-1000-0 Врати шарки без пролет

Оригинален дел за замена на OEM WITTCO обезбедува производи со висок квалитет и услуги во индустријата за хр

DEN 1.00