5x BNC Andapter Meal to Male Coupler 50/75 Ohm 26W за видео -безбедносна камера за видео -директно конектор видео SDI/BNC кабли легури

5x BNC Andapter Meal to Male Coupler 50/75 Ohm 26W за видео -безбедносна камера за видео -директно конектор видео SDI/BNC кабли

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Претворува приклучок BNC во приклучок BNC, или заедно за спојување на женските кабли BNC. Прецизниот машински, мазен интерфејс, неколку дефекти, добри точки за контакт за максимална трансфер на сигнал и отпорност на корозија. BNC парови се изработени од легура за да се намали истекувањето на сигналот и да се спречи пенетрацијата на влагата за максимална сигурност на сигналот и перформанси за да се обезбеди загуба на сликата или квалитетот на звукот. Основни BNC буриња, користени за инсталирање на CCTV камера, да се приклучат или да ги проширите каблите за CCTV камера и видео -каблите SDI/BNC, поврзете ги радија на HF со антени, итн. Лесен за употреба, без електрична чешма, без спојување, без стегање, само мала завртка возач. Претворува приклучок BNC во приклучок BNC, или заедно за спојување на женските кабли BNC. Прецизниот машински, мазен интерфејс, неколку дефекти, добри точки за контакт за максимална трансфер на сигнал и отпорност на корозија. BNC парови се изработени од легура за да се намали истекувањето на сигналот и да се спречи пенетрацијата на влагата за максимална сигурност на сигналот и перформанси за да се обезбеди загуба на сликата или квалитетот на звукот. Основни BNC буриња, користени за инсталирање на CCTV камера, да се приклучат или да ги проширите каблите за CCTV камера и видео -каблите SDI/BNC, поврзете ги радија на HF со антени, итн. Лесен за употреба, без електрична чешма, без спојување, без стегање, само мала завртка возач. Описи на артикли : -Понасочува приклучок BNC во приклучок BNC, или за спојување на женските кабли BNC заедно. Намалете го истекувањето на сигналот и спречете ја навлегувањето на влагата за максимална сигурност на сигналот и перформанси за да се обезбеди загуба на сликата или квалитетот на звукот. Основни буриња на BNC, користени за инсталирање на CCTV камера, придружување или проширување на кабли за CCTV камери и видео SDI/BNC кабли, поврзете ги HF радија до антени, итн.-лесно да се користи, без електрична чешма, без спојување, без прицврстување, само мал возач на завртки. Пакуван : 5x машки до машки BNC спојници Спецификации на адаптеритим : Интерфејс Тип на интерфејс : BNC MALE до BNC Maleconnectivity : Bnc Material : Alloyimpedance : Alloyimpedance : 50/75 Ohmmaximum Преносен моќност : 260 Wquantity : 5 парчиња.

Избор на клиент

ЗААХ 0-400В Стапало Моментален Контролен Прекинувач Електрична Енергија ПЕДАЛ СПД Греј Новак
ЗААХ 0-400В Стапало Моментален Контролен Прекинувач Електрична Енергија ПЕДАЛ СПД Греј

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачиматеријал : Пластична Боја : Сива Количина : 1 компјутер 3 Терминали :

DEN 596.16
Најк Ер Џордан Секојдневен Суштински Мал Ранец Новак
Најк Ер Џордан Секојдневен Суштински Мал Ранец

12.75" Х х 9.5" В х 5.5 " Д Сјајната сатенска облога со облоги од синтетичка кожа создава покачен изглед Прилаго

DEN 632.00
Вудоул 07323 2-Инчен Бит со 7/16-Инчен Шенк Форстнер Бит Новак
Вудоул 07323 2-Инчен Бит со 7/16-Инчен Шенк Форстнер Бит

Прецизномелени рабови за сечење за мазни, брзи и точни парчиња Дизајнот на моделот на бранови помага да

DEN 1.67
Ацеирмц Бме680 Дигитална Температура Влажност Сензор За Притисок Одбор Компатибилен Заasуино Малина ПИ ЕСП8266 3~5ВДЦ БМЕ680 Новак Попуст
Пенкало за четка за калиграфија на Амазон Основи, црно, 12 пакувања Новак
Пенкало за четка за калиграфија на Амазон Основи, црно, 12 пакувања

Е во согласност со ASTM D4236 Пенкало за четка за калиграфија за пишување, цртање и многу повеќе...

DEN 944.00
Бисел Длабоко Чистење Дамка Трапер Алатка Новак
Бисел Длабоко Чистење Дамка Трапер Алатка

Спреј, чистење и вшмукување за отстранување на нечистотија и дамки Чувајте го нередот надвор од вашата �

DEN 3.00
Лукео Предиво Торба Патување Плетење Тоте Голем Капацитет Тркалезно Складирање Празни Кеси Организатор Рамо Новак
Лифтмастер Гаража Врата Отварач Новак
Лифтмастер Гаража Врата Отварач

Безбедност+2.0 и безбедност+ технологијата на тркалачки код уверува дека секој пат се испраќа нов код Цел

DEN 828.80