Паркер 17B44A18A4BD Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/4 NPT, метален сад со мерач на видување, одвод на пресврт, 40 микрони, 90 SCFM, олеснување на типот, 2-125

Паркер 17B44A18A4BD Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/4 NPT, метален сад со мерач на видување, одвод на

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот воздух во системите за ракување со компресиран воздух и подготовка. Чистиот компресиран воздух обезбедува и контролира енергија, пренесува материјали и е клучно за безбедно работење на опрема во многу индустрии. Компресираните филтри за воздух Отстранете ги честичките (нечистотија), маслото, водата и пареата на маслото. Тие можат да се комбинираат со други единици, да се интегрираат со регулаторот, кој контролира вишок притисок за подобри перформанси или подмачкување, што додава магла магла во воздухот, или со двете. Тие обично се конструирани од метал, како што се цинк или не'рѓосувачки челик од типот 316, или транспарентен поликарбонат и се достапни со изборни индикатори, мерачи и конфигурации на одвод во зависност од апликацијата. Компресираните филтри за воздух се користат во широк спектар на апликации, вклучувајќи преработка на храна, електроника, здравствена заштита и инструментација, меѓу другите. Паркер Ханифин произведува електромеханички, хидраулични и пневматски движечки технологии и системи за ракување со течности, филтрација, запечатување и заштита, контрола на климата, контрола на процесите и воздушни апликации. Компанијата, основана во 1918 година, е со седиште во Кливленд, ОХ.

Избор на клиент

Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време Новак
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време

Подобрување на проблемите со кожата : Овој пароброд на лицето користи топла пареа за да ја претвори вода

DEN 3.33
Американски занаети 680428 гајба хартија Меги Холмс Блум 36 ЛЕСНИ ПАРД, 6 на 6 “ Новак
Американски занаети 680428 гајба хартија Меги Холмс Блум 36 ЛЕСНИ ПАРД, 6 на 6 “

6 x 6 инчи подлога за хартија 36 Вкупни чаршафи Уникатни дизајни на секоја страница Земја на потекло : Кина.

DEN 1529.60
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи Новак
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи

Декоративно Јадење За Ситници Материјал : Керамика Димензии : 4 инчи Ширина х 5 инчи Длабочина х 0,5 Инчи Ви

DEN 159.84
Змеј Бејни капа рак на рак на капакот на черепот, смешна манжетна раб на раб, капа за жени, мажи, мажи Новак
Змеј Бејни капа рак на рак на капакот на черепот, смешна манжетна раб на раб, капа за жени, мажи, мажи

100% полиестер Повлекување на затворање Машинско миење Една големина : должина на капачето на капачето на

DEN 1496.00
Бард 3 Нивоа Злато-тон Украс Стојат Дрво, 10.75 H x 5.125 W x 5.125 D Новак
Бард 3 Нивоа Злато-тон Украс Стојат Дрво, 10.75 H x 5.125 W x 5.125 D

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 10.75" H x 5.125" W x 5.125" D измерено до најблиската .125" ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА НА ЕКРАНОТ : 8,5 "H x 2.

DEN 2.00
Мидент ЗНАЧИ - 9100 СУРГ Евакуација Почиста Новак
Мидент ЗНАЧИ - 9100 СУРГ Евакуација Почиста

Клинички докажано дека ги чисти линиите и го обесхрабрува таложењето Формула за пенење со неутрална p H �

DEN 3.33
Механизам За Контрола На Нивото На Главата Новак
Механизам За Контрола На Нивото На Главата

Точка : Контрола На Ниво, Механизам За Глава, За Употреба Со Мфр Број на модел : 193, 162402, Одговара На Брендо�

DEN 1571.20