Рак за тркалачки гуми Huyear - метал, прилагодлив, решетката за складирање на гуми, тешка должност, штанд за гуми со тркала, решетката за гуми за гаража, полици во затвор

Рак за тркалачки гуми Huyear - метал, прилагодлив, решетката за складирање на гуми, тешка должност, штанд за гуми со тркала,

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

✅ 【Тешка метална рамка】 Решетката за гуми е дизајнирана со тешка метална рамка што е лесна за склопување. Цврст, издржлив и опремена со странични сопирачки на секое тркало за да го задржи решетката безбедно заклучен на место кога не е во движење. ✅ 【Безбедна и стабилна】 Електропланираната метална цевка за обложување го прави решетката за гуми многу отпорни на абење и издржлива. Ниту еден од вградените делови нема остри рабови (дебатирани), не може да спречи гребнатини на гумата, не е отпорна на корозија и температура, испуштена, стабилна и силна, не е лесна за тресење и има долг животен век. ✅ 【Сместува 2 гуми】 Работ за гуми ви овозможува безбедно да чувате и да преместите до 2 гуми. Оваа полица со тешки гуми е идеална за складирање на сезонски гуми, гуми на SUV на лесни камиони, RV и ATV гуми. ✅ 【Кастерски тркала за лесно преместување】 Нашата решетка за гаражни гуми е опремена со четири квалитетни гумени тркала на рицизми, кои овозможуваат непречено тркалање и преместување на решетката каде и да ви треба. ✅ 【Внатрешно / складирање на отворено】 Погодно за складирање во затворено и на отворено без грижа за оштетување или 'рѓа. Одлично за домашни гаражи, авто -продавници и дилери на автомобили. ✅ 【Тешка метална рамка】 Решетката за гуми е дизајнирана со тешка метална рамка што е лесна за склопување. Цврст, издржлив и опремена со странични сопирачки на секое тркало за да го задржи решетката безбедно заклучен на место кога не е во движење. ✅ 【Безбедна и стабилна】 Електропланираната метална цевка за обложување го прави решетката за гуми многу отпорни на абење и издржлива. Ниту еден од вградените делови нема остри рабови (дебатирани), не може да спречи гребнатини на гумата, не е отпорна на корозија и температура, испуштена, стабилна и силна, не е лесна за тресење и има долг животен век. ✅ 【Сместува 2 гуми】 Работ за гуми ви овозможува безбедно да чувате и да преместите до 2 гуми. Оваа полица со тешки гуми е идеална за складирање на сезонски гуми, гуми на SUV на лесни камиони, RV и ATV гуми. ✅ 【Кастерски тркала за лесно преместување】 Нашата решетка за гаражни гуми е опремена со четири квалитетни гумени тркала на рицизми, кои овозможуваат непречено тркалање и преместување на решетката каде и да ви треба. ✅ 【Внатрешно / складирање на отворено】 Погодно за складирање во затворено и на отворено без грижа за оштетување или 'рѓа. Одлично за домашни гаражи, авто -продавници и дилери на автомобили.

Избор на клиент

16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА HTC HD МИНИ HD2. Со Голема Брзина Картичка Доаѓа со слободен SD И Новак
Houcho.com Шуо Сантоку нож, 6,49 “ Новак
Houcho.com Шуо Сантоку нож, 6,49 “

Нож за сите намени за домашни готвачи Должина на сечилото : 6,49 "(165мм) Дебелина : 0,09" (2,5мм) За полесна грижа,

DEN 964.80
Кербл Куќа За Мачки Ложа Онтарио, 77 х 50 х 73 см Новак
Кербл Куќа За Мачки Ложа Онтарио, 77 х 50 х 73 см

Двокатна Замав врата со транспарентни ребра против ветер и студ, отсечени димензии прибл...

DEN 1423.84
Burо Буроу, Ja'Marr Chase Poster Football Picture Picture Canvas poster Wall Art Decor Decor Print Print Sciencts за дневна Новак
Burо Буроу, Ja'Marr Chase Poster Football Picture Picture Canvas poster Wall Art Decor Decor Print Print Sciencts за дневна

Во опциите за боја, можете да изберете врамен стил и стил на нерасположена Нарачајте според вашите потр�

DEN 2.33
Tapeplanet назасиран отворен/прилеп на заптивки за полиестер Новак
Tapeplanet назасиран отворен/прилеп на заптивки за полиестер

Поразените заптивки обезбедуваат максимална ефикасност на заптивката при мазно ременот Дизајнирано с�

DEN 870.40
2004 Топс Матрикс Двејн Вејд Хинрих Каман Трипл картичка РЦ115117116 - Непотпишани кошаркарски картички Новак
2004 Топс Матрикс Двејн Вејд Хинрих Каман Трипл картичка РЦ115117116 - Непотпишани кошаркарски картички

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишани кошарк

DEN 463.84
Bevels 784804 Не'рѓосувачки челик двоен вентилатор мотор, 21 висина, 9 ширина, 9 должина Новак
Bevels 784804 Не'рѓосувачки челик двоен вентилатор мотор, 21 висина, 9 ширина, 9 должина

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензија на пакетот на артикалот : 9.0 "L x 9.0" W x 21.0 "H Тежина

DEN 1.00
Покрив за шише со топла вода „ролери за шишиња“ на Azeeda Новак
Покрив за шише со топла вода „ролери за шишиња“ на Azeeda

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

DEN 299.04