SXYMKJ 4 нивоа за складирање количка количка кујна организатор бања подвижни тркала за складирање на полици за домаќинство мебел за држач за држач

SXYMKJ 4 нивоа за складирање количка количка кујна организатор бања подвижни тркала за складирање на полици за домаќинство мебел

DEN 1024.00

Новак

Достапно за нарачка

1. Мултифункционален дизајн на складирање, корпа за складирање на полици, без разлика дали се големи или мали делови, може да биде лесен за поставување, кујнскиот кабинет може да заштеди. Со дебели плочи, големи тежини на, како што се шпорети со висок притисок, микробранови печки ;. 2. Бутик панел, панел има анти-киселински, алкали, оксидација и други функции, отпорност на вода и зелена физика на животната средина, трајни. 3. Електропласирачка корпа за железо, користејќи железна лента со цврсто дрво, решавање на корозија, збунетост на стареењето, ефектот е исто така поубав;. 4. Цврсто дрвени плочи, користејќи висококвалитетна боја на животната средина два пати, милење на рацете, конечно испрскана два пати и потоа печете, достигнувајќи го ефектот на не-носење и сликарство ;. 5. Рачка од не'рѓосувачки челик, фиоката усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, безбеден и издржлив ;. Опис : Бела 67 * 37 * 75 Две фиоки 6 решетки за мрежни мрежи : MDF Платиња Спецификации : 1. Мултифункционален дизајн на складирање, корпа за складирање на полици, без разлика дали се големи или мали делови, може да биде лесен за поставување, кујнскиот кабинет може да заштеди. Со дебели плочи, големи тежини на, како што се шпорети со висок притисок, микробранови печки; 2. Бутик панел, панел има анти-киселински, алкали, оксидација и други функции, отпорност на вода и зелена физика на животната средина, Трајлив3. Електропласирачка корпа за железо, користејќи железна лента со цврсто дрво, решавање на корозија, конфузија на стареење, ефектот е исто така поубав; 4. Цврсто дрвени плочи, користејќи висококвалитетна боја на животната средина два пати, треперење со рака, конечно испрскани два пати, а потоа печете, достигнувајќи го ефектот на не-носење и сликарство; 5. Рачка од не'рѓосувачки челик, фиоката усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, безбеден и издржлив; 6. Цврста полица од дрво, користете производство на цврсто дрво, решетката за сепаратор е постабилен, изработката е добра, а допирот им дава на луѓето многу мазни и нежни чувства; 7. Бутик цврсто дрво патека, слајд притискање мазен, тивок дизајн, не е лесен за нарушување, не се деформира, по десетици илјади тестови, влечењето на притисокот е сè уште тивко; 8. Бутик додатоци за хардвер, користете додатоци за индустриски хардвер, дизајн на нови, убави и значително ја подобруваат стабилноста на полицата; 9. Тивко тркало Ванџи, 360 тирани, направете го трпезарискиот автомобил лесно да се растовара, одејќи како IF10. Надолжна суперпозиција, заштедете простор. Надолжниот надредениот дизајн не само што ја собра диверзификацијата на предметите, туку и голем простор за заштеда; 11. Дизајн на вентилација на пресек, не само убав и вентилиран ,, нека дома; 12. Лесен за чиста, мазна површина, прашина не е лесна за прикачување на површината на полицата, лесен за чистење; забележете : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.pls проверете дали не ви пречи пред да понудите.2. Бојата може да има различна како разликата г.

Избор на клиент

Cal Royal SBDH526D Kick Down Door Stop, 5-инчен, сатен хром Новак
Cal Royal SBDH526D Kick Down Door Stop, 5-инчен, сатен хром

Запрете на вратата од сатен хром 5 "Солиден држач за месинг на месинг Архитектонски завршувања на распол

DEN 287.84
Кошница За Перење Сончоглед Тркалезна Пречка За Перење Алишта Со Рачка За Перење Во Спална Соба Бања Новак
Silverstone SST -CA04 - M.2 SSD комплет за завртки за додатоци за монтирање на матична плоча Новак
Silverstone SST -CA04 - M.2 SSD комплет за завртки за додатоци за монтирање на матична плоча

Вклучува M2 / M3 завртка и завртка за хексадецимален отпад за слот M.2 на матични плочи Вклучува изборни пла

DEN 1.33
2,5 Кг Вакуум Запечатена Лимена Конзерва Новак
2,5 Кг Вакуум Запечатена Лимена Конзерва

Калај Со Големина Од 2,5 Кг Најдобро за чување Мастило во вакуумска конзерва 100% Калај и Капак со гумена за

DEN 3.33
Фер трговија Уганда Африка Букедо и Рафија Боул ur6316, 15-16 Новак
Фер трговија Уганда Африка Букедо и Рафија Боул ur6316, 15-16

Рачно изработено во Уганда, Источна Африка Околу 1516 инчи длабоко во X 34 инчи Член на Федерална трговска ф

DEN 1088.00