AEXIT 180мм должина од 1мм-3,2мм диа Антислип рачка автоматска жица за жица за жица

AEXIT 180мм должина од 1мм-3,2мм диа Антислип рачка автоматска жица за жица за жица

DEN 172.80

Новак

Достапно за нарачка

Содржина на пакет : 1 x автоматска жица; Име на производот : Автоматска жица. Вкупна тежина : 301g; Вкупна големина : 180 x 76 x 30mm/7 "x 3" x 1,2 "(l*max.w*max.t). Материјал : пластика, метал; големина на жица за сечење : 1,0мм, 1,6мм, 2,0мм, 2,6мм , 3,2мм. Должина на рачката : 24мм/0,9 "; Исечете ја големината на жицата (AWG) : 18, 14, 12, 10, 8. Blade Max. Отворена големина : 26мм/1 "; Боја : сребрен тон, црвен, црн. Содржина на пакет : 1 x автоматска жица; Име на производ : Автоматска жица. Вкупна тежина : 301g; вкупна големина : 180 x 76 x 30mm/7" x 3 " x 1.2 "(l*max.w*max.t). Материјал : пластика, метал; Големина на жица за сечење : 1,0мм, 1,6мм, 2,0мм, 2,6 мм, 3,2 мм. Должина на рачката : 24мм/0,9 "; големина на жица (AWG) : 18, 14, 12, 10, 8. Макс на сечилото. Отворена големина : 26мм/1"; Боја : сребрен тон, црвен, црн. Опис : Автоматската лента за жица може да намали жица од 5 големини, 1,0мм, 1,6мм, 2,0мм, 2,6 мм, 3,2 мм. Пластичната обложена рачка ве прави поудобно за употреба. Повторливо соблекување.

Избор на клиент

Абаодам 2 Парчиња Божиќни Преслатки Дезени Неткаени Торби За Бонбони Торба За Подароци За Забави Новак
Абаодам 2 Парчиња Божиќни Преслатки Дезени Неткаени Торби За Бонбони Торба За Подароци За Забави

Тие можат повторно да се користат и се многу еколошки Божиќни цртани модели дизајн, полн со празнична ат

DEN 2.33
ЦРНА+ДЕКЕР Тример Линија, 20-Метарски, 0.08-Инчен, Авто Храна Новак
ЦРНА+ДЕКЕР Тример Линија, 20-Метарски, 0.08-Инчен, Авто Храна

Компатибилен со : GH3000 20 стапки 0.080 Инчен Замена Линија Фабричка рана за максимална сигурност и помалку з�

DEN 1.67
HQRP Постмоторен Филтер 4-Пакет компатибилен Со Bissell CleanView II 3574 3576 20Q9, CleanView Helix 21K3 82H1 95P1 71V9 Вакуум/Стил Новак
HQRP Постмоторен Филтер 4-Пакет компатибилен Со Bissell CleanView II 3574 3576 20Q9, CleanView Helix 21K3 82H1 95P1 71V9 Вакуум/Стил

HQRP® 4Пакет Пост Мотор Филтер; Компатибилен Со Bissell Clean View II 3574 3576 20 Q9, Clean View Helix 21 K3 82 H1 95 P1 71 V9 Вакуум / Стил 7

DEN 255.20
HP 2022 Завист 2-во-1 лаптоп 15,6 инчен FHD Екран На Допир 8-Јадро AMD Ryzen 7 5700U Радеон Графика 20GB DDR4 1tb NVMe SSD WI-fi Новак
HP 2022 Завист 2-во-1 лаптоп 15,6 инчен FHD Екран На Допир 8-Јадро AMD Ryzen 7 5700U Радеон Графика 20GB DDR4 1tb NVMe SSD WI-fi

AMD Ryzen 7 5700 U (1.8 GHz база часовник, до 4.3 GHz макс поттик часовник, 8 MB L3 кеш, 8 јадра 16 теми) 5000 серија мобилен про�

DEN 2.00
Drighco Magnum SC-5NF, алуминиумски исечени карбид, цилиндричен топка нос Новак
Drighco Magnum SC-5NF, алуминиумски исечени карбид, цилиндричен топка нос

Бурите на карбид се една од најчесто користените и разноврсни алатки за сечење што се користат во речис�

DEN 0.67
Самсунг Галакси Воч Бенд Новак
Самсунг Галакси Воч Бенд

®2 Заштитник На Срен Со 2 Опсези За Часовници На Google Pixle, Нема потреба да се грижите дали часовникот ќе се �

DEN 2.00
Комплет За Модификација АЗАНУ За Серијата Apple Watch 8 7 45mm Метална Рамка+Гумен Ремен за Iwatch Серија 6 SE 5 4 44mm Mod Новак
DNA MOTORING TL-3DLB-VWJET12-SM LED 3d Опашка Светлина Собранието Возачот &засилувач; Патнички Страна [Компатибилен со 11-14 Новак