Комплети за сликање на дијаманти за дијаманти за возрасни деца, небо врата DIY 5D дијамантски сликарство тркалезно тркало со дијамантски уметности комплети за почет?

Комплети за сликање на дијаманти за дијаманти за возрасни деца, небо врата DIY 5D дијамантски сликарство тркалезно тркало со

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Ве молиме, бидете забележани дека рамката не е вклучена. Ве молиме, бидете забележани дека рамката не е вклучена. Најдобра декорација на домот : Сликарството со дијаманти за вкрстено бод е совршено за украсување на вашата дневна соба или спална соба, направете ја вашата просторија за цртање, спална соба и други места за да одговараат на различен стил на декорација да станат вести. Најдете ги симболите на сликата, почнувајќи од залепете додека не ја завршите; 4. Совети : Ние ги продаваме дијамантите од смола, полу-готовите производи, не вклучувајќи рамки! Дијамантско сликарство, треба само дијамант за лепење на DIY. Не е завршено. Вклучен пакет : 1 x дијамантски сликарство (дијаманти треба да се залепат) 1 Set x Алатки за сликање на дијаманти (без вклучување на рамка за сликање) 1 Set x дијамантски кеси. Најдобра декорација на домот : Сликарството со дијаманти за вкрстено бод е совршено за украсување на вашата дневна соба или спална соба, направете ја вашата просторија за цртање, спална соба и други места за да одговараат на различен стил на декорација да станат вести. Отворете го полето, проверете ги комплетите дали се комплетни; 2.81in (1 CM = 0,39in) Простор : дневна соба / спална соба / училница / влез / влез DIY Чекори за сликање на дијаманти : 1. Ова е DIY дијамантски сликарство. Спецификација : Материјал : Rhinestones + Canvas Тип на проект : 5 D дијамантски сликарство Боја : Како што е прикажано Дијамант Тип : Тркалезна дијамантска платно Големина : приближно. Исклучително и креативно DIY дијамантски сликарство : генијалност, сјај во светлина, доживејте чувство за достигнување, научете да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, уникатните сјајни смоланини уникатни сјај е заслепувачки, сјае во светлината, во моментов е најпопуларна декорација на DIY. Вежба за сликање со дијаманти со дијаманти со високо чисто платно за печатење масло е водоотпорно, па дури има дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластика за да ја задржи сликата леплива, а потоа скапоцените камења ќе се држат, така што ќе можете лесно да ја завршите сликата. Ако не знаете каква е бојата, погледнете во табелата во боја. Кога ќе го завршите, ставете неколку книги на врвот, оставете ги поцврсто; 5. Погледнете ги претходните чекори за работа. Според кодот на бојата, изберете боја во плочата; ако залепите иста боја во исто време, можете да ја зголемите брзината; 3.Комплет за сликање на дијаманти : Плеска на дијаманти, силна трета димензија; Совршен натпревар во боја, живописна слика со дијамантска слика.

Избор на клиент

Нов Лон0167 1NC SPDT Моментален Ротационен Прилагодлив Прекинувач За Ограничување На Рачката На Рачката 0.15 A 220VDC 0.8 A Новак
USB C Type C полнач Брзо полнење Супер кабел Android 25W Watt PD Box Мобилен телефон wallиден блок адаптер кабел моќна тула Новак
Aexit 12 компјутери прекинувачи KCD-104 On-Off Green Light Rocker Switch Switch Switch 250V/15A 125V/20A Новак
Aexit 12 компјутери прекинувачи KCD-104 On-Off Green Light Rocker Switch Switch Switch 250V/15A 125V/20A

Име на производот : Рокерски прекинувач; Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал...

DEN 2.33
Г-Дин Шилд [3-Пакет] Дизајниран За Samsung Galaxy A53 5g Премиум Чист Заштитник На Екранот Новак
Г-Дин Шилд [3-Пакет] Дизајниран За Samsung Galaxy A53 5g Премиум Чист Заштитник На Екранот

Направено од Висококвалитетен Јапонски филм ЗА МИЛЕНИЧИЊА и транспарентност со Висока дефиниција 100% б�

DEN 0.33
FZZDP Мал звучник LED светлосни преносни звучници бас стерео звучник на отворено звук Новак
FZZDP Мал звучник LED светлосни преносни звучници бас стерео звучник на отворено звук

Со FM 87.5108 MHz со USB / SD слот Мини УСБ слот за полнење Вграден микрофон за телефонски повик без раце...

DEN 3368.00