Црна Лента За Печатач За Термички Трансфер, Десктоп Термички Преносни Ленти за ТСЦ 100мм Х 300м

Црна Лента За Печатач За Термички Трансфер, Десктоп Термички Преносни Ленти за ТСЦ 100мм Х 300м

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

ПРИМЕНЛИВИ БРЕНДОВИ : Овие панделки се погодни за Тсц, За Аргокс, ЗА ТОШИБА, ЗА ПОСТЕК и други печатачи за термички пренос со рамен притисок. Идеална алтернатива : Лентата е идеална алтернатива на старите и трчање ленти. Применливи типови : овој печатач може да се печати НА ПЕТ, ПВЦ, синтетичка хартија итн. Лесен за чување : големината и малата тежина на лентата е компактна, не зазема простор кога се чува, тоа е добар избор. 3 слој на структура : лентата прифаќа трислојна структура и антистатички заден слој за да го намали триењето и да спречи губење на главата за печатење. Широка примена : Панделките се погодни за транспортни етикети, инвентар, етикети за малопродажба, сметки, етикети за складирање, етикети за предупредување итн.

Избор на клиент

Aexit 12 компјутери прекинувачи KCD-104 On-Off Green Light Rocker Switch Switch Switch 250V/15A 125V/20A Новак
Aexit 12 компјутери прекинувачи KCD-104 On-Off Green Light Rocker Switch Switch Switch 250V/15A 125V/20A

Име на производот : Рокерски прекинувач; Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Нето те

DEN 2.33
Вердуза женски долги ракави со долги ракави на вратот на вратот на вратот на вратот Новак
Вердуза женски долги ракави со долги ракави на вратот на вратот на вратот на вратот

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Вратот на екипажот, долги ракави, капка рамо, обичен осно�

DEN 415.84
Sunesa Photo Frame 62x27cm Голема големина Фото рамка Декорација на wallидови за фото рамка Дипломирање Фото Семејство Фото Новак
Замена на адаптерот SSSR 9V AC/DC за AT&T за линиски интерком lucent 954 Avaya SA41-118A SA411118A AWH55 CS70NC Dect 6.0 Слушач Новак
Замена на адаптерот SSSR 9V AC/DC за AT&T за линиски интерком lucent 954 Avaya SA41-118A SA411118A AWH55 CS70NC Dect 6.0 Слушач

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 232.80
Завртки 500 парчиња/лот M345 Вметнете тркалезно орев/инјектирање бакар орев Новак
Завртки 500 парчиња/лот M345 Вметнете тркалезно орев/инјектирање бакар орев

Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Електрични Број на модел : Месинг за месинг Е прилагодено : да Снабду�

DEN 2.33
Голем алатка за пиење квадрат квадрат Новак
Голем алатка за пиење квадрат квадрат

Ќе добиете (1) голем квадрат квадрат Големини на владетелот : 9½ ”x 12½” и 12½ ”x 12” Дванаесет опции за голе�

DEN 0.33
Vieue Dript Bits Thread Traps Tim Tim обложени HSS Taps Вежби M3-M10 Taps Thraps Threading Threads Traps Traps Hexagonal Helix Новак
Vieue Dript Bits Thread Traps Tim Tim обложени HSS Taps Вежби M3-M10 Taps Thraps Threading Threads Traps Traps Hexagonal Helix

Погодно за сечење на тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Тип : вежба за спирална �

DEN 0.33