Шминка Четка За Чистење Силиконски Чистач Одбор Рампа Шминка Четка За Перење Чистење Мат Преносни Алатка За Перење

Шминка Четка За Чистење Силиконски Чистач Одбор Рампа Шминка Четка За Перење Чистење Мат Преносни Алатка За Перење

DEN 1352.00

Новак

Достапно за нарачка

●Премиум Силиконски Материјали●Нашиот чистач за четки за шминка е изработен од еколошки силициум диоксид.Висококвалитетен силиконски материјал,отпорен на корозија,отпорен на корозија и не-деформиран. ●Погоден За Секоја Четка За Шминка ● испакнатите точки за лепак за масажа на дното се научно дизајнирани за различни области, кои можат да се исчистат за четки со различни големини и форми, што го прави лесно и брзо чистење на четките за шминка. €Нема оштетување на влакната q дизајнот на рачниот зафат го прави чистењето на четката посеопфатно, а различните обрасци на страната и на дното нема да ги повредат влакната на четката и нема да пролеваат. ●Лесен За Употреба ● само истурете малку раствор За чистење на садот за чистење, нежно поместете ја четката на подлогата за чистење, а потоа исплакнете ја четката off.It може да се стави во вашата торба и да се исчисти во секое време и насекаде. ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите што е можно поскоро, а нашиот тим ќе се справи со тоа за вас во рок од 24 часа. Ви благодариме за поддршката и посетата на нашиот бренд. Опис : симпатичната четка за шминка во форма на сад за чистење на садот е добар помошник за чистење на алатките за шминка!Висококвалитетен силиконски материјал, отпорен на корозија, отпорен на корозија и не-деформиран.Испакнатите точки за лепак за масажа на дното се научно дизајнирани за различни области, кои можат да се исчистат за четки со различни големини и форми, што го прави лесно и брзо чистење на четките за шминка!Спецификации : Име : четка за шминка чистење сад : 50гр.

Избор на клиент

Американски занаети 680428 гајба хартија Меги Холмс Блум 36 ЛЕСНИ ПАРД, 6 на 6 “ Новак
Американски занаети 680428 гајба хартија Меги Холмс Блум 36 ЛЕСНИ ПАРД, 6 на 6 “

6 x 6 инчи подлога за хартија 36 Вкупни чаршафи Уникатни дизајни на секоја страница Земја на потекло : Кина.

DEN 1529.60
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи Новак
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи

Декоративно Јадење За Ситници Материјал : Керамика Димензии : 4 инчи Ширина х 5 инчи Длабочина х 0,5 Инчи Ви

DEN 159.84
Браунинг H4016X7/8 Завршен пробив за ланец на ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 16 заби Новак
Браунинг H4016X7/8 Завршен пробив за ланец на ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 16 заби

Тип на производ : Sprokets Димензија на пакетот на артикалот : 7.366 cm L x7.62 cm W x3.048 cm H Тежина на пакет Тежина : 0,800 �

DEN 2.33
Манго Подароци 100 Компјутер Триаголник Конус Ѕвона Со Метал Напаѓач 2.75 Ч Новак
Манго Подароци 100 Компјутер Триаголник Конус Ѕвона Со Метал Напаѓач 2.75 Ч

Метален Напаѓач (ѕвонење внатре), Ѕвона Во Форма На Конус, Висина : 2,753" Инчи прибл Рачно Изработени крави

DEN 1472.00
Етикети со логика на ленти за марки, „не магацини“, 8 x 10 “, црвено/бело Новак
Етикети со логика на ленти за марки, „не магацини“, 8 x 10 “, црвено/бело

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Достапни диспензери н

DEN 0.33
Преносен вокален штанд RF-X SE електроника Новак
Преносен вокален штанд RF-X SE електроника

Со RFX, секој може да снима вокални снимки со одлично звук насекаде Може да се генерира несакан аудио амби

DEN 1.67
Мидент ЗНАЧИ - 9100 СУРГ Евакуација Почиста Новак
Мидент ЗНАЧИ - 9100 СУРГ Евакуација Почиста

Клинички докажано дека ги чисти линиите и го обесхрабрува таложењето Формула за пенење со неутрална p H �

DEN 3.33
Sony D-131 Discman со слушалки Новак
Sony D-131 Discman со слушалки

Испорачани со батерии што се полнат Засилување на басот Дигитален дисплеј со број на песна и време на иг

DEN 0.33
10 парчиња/лот TLE4269G SOP8 TLE4269 SOP 4269G SOP-8 Линеарен регулатор чип Новак
10 парчиња/лот TLE4269G SOP8 TLE4269 SOP 4269G SOP-8 Линеарен регулатор чип

10pcs / многу TLE4269 G SOP8 TLE4269 SOP 4269 G SOP8 Линеарен регулатор чип 10pcs / многу TLE4269 G SOP8 TLE4269 SOP 4269 G SOP8 Линеарен регулат

DEN 302.40
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време Новак
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време

Подобрување на проблемите со кожата : Овој пароброд на лицето користи топла пареа за да ја претвори вода

DEN 3.33
Ревел Пајнвуд Дерби Сув Трансфер Д Декал Новак
Ревел Пајнвуд Дерби Сув Трансфер Д Декал

Дајте му на вашиот тркач висококвалитетна, прилагодена завршница со долготрајни налепници за сув транс

DEN 3.33