Центричен 612.40055 Вратоврска Прачка Крајот, Надворешниот, Пред

Центричен 612.40055 Вратоврска Прачка Крајот, Надворешниот, Пред

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Хонда, Акура. Граѓански, Спогодба, Интегра, Прелудиум, Вагован. Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот. Центрични производители квалитетни делови за повеќето возила што се продаваат во САД во текот на изминатите 70 години. Центричните Делови се водечки Производител И снабдувач На резервни компоненти на сопирачките и шасијата Во Северна Америка за патнички возила, лесни и средни камиони, возила со возен парк, возила со високи перформанси и тркачки автомобили под Центрични, Ц-Тек, Позитивни тивки, Перформанси На Возниот парк и етикети За Стоптех. Преку своите оддели За Стоптех и Квалис, Центрик, исто така, снабдува компоненти и системи на десетици клиенти НА ОЕМ и приватни етикети. Со неспоредливо ниво на истражување и развој Во Северна Америка, Центрик ја води индустријата во иновации во технологијата на сопирачки и шасии, откако заработи неколку патенти и десетици признанија во индустријата на патот. Компанијата ужива солиден годишен раст откако е основана во 2000 година, а сега работи со повеќе национални објекти кои опфаќаат над еден милион квадратни метри канцелариски, магацински и производствен простор. Програмата За Шасија На Центрични Делови претставува еволуција и проширување на постојната програма Во Квалис Автомобилство, која е лидер во индустријата од 2003 година. Програмата За Шасија Со Брзо проширување На Центричните Делови во моментов вклучува Над 8.500 Центрични Премиум Скус, како и речиси 2.000 компоненти на стандардната шасија Ц-Тек.

Избор на клиент

Преклопници за вклучување 10 парчиња 1.27мм 6 WEI SMD SMD SWITCH SWITCH 1,27-6P DSHP06TSGER Новак
Преклопници за вклучување 10 парчиња 1.27мм 6 WEI SMD SMD SWITCH SWITCH 1,27-6P DSHP06TSGER

Карактеристики : Tact Switch Број на модел : 1,276 P DSHP06 TSGER Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање..

DEN 310.40
Официјална кошаркарска година на Универзитетот Маркет Унисекс Енисекс за влечење на возрасни Новак
Официјална кошаркарска година на Универзитетот Маркет Унисекс Енисекс за влечење на возрасни

Поли / памучна мешавина Повлечете го затворањето Машинско миење Официјална кошаркарска година на Униве

DEN 1.00
Не'рѓосувачки челик со навој на махза, не'рѓосувачки челик Новак
Не'рѓосувачки челик со навој на махза, не'рѓосувачки челик

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Погодно е да го из

DEN 0.67
Димензионална точност на филаментот Elegoo Pla 1.75mm темно сина 1 кг, 3Д печатач Димензионална точност +/- 0,02мм, филамента Новак Попуст
Елиминатор на спојката на Slutch Slutch ги надградува делови за Traxxas 1/10 Slash Rustler VXL Stampede VXL XL5 2WD модели Новак
Елиминатор на спојката на Slutch Slutch ги надградува делови за Traxxas 1/10 Slash Rustler VXL Stampede VXL XL5 2WD модели

Направено од квалитетен алуминиум, силен и духовен Потребна е вкрстена игла, лежишта, пролет, орев и опр�

DEN 2.33
Vadiforest 7 PCS 1,2 -1,5 Природно мини заздравување кристално стапче постави Reiki Chakra Stone Quartz Crystal Tower Hexagonal Новак
Vadiforest 7 PCS 1,2 -1,5 Природно мини заздравување кристално стапче постави Reiki Chakra Stone Quartz Crystal Tower Hexagonal

Идеален подарок : Овие прекрасни кристали камени брадави прават исклучителен партнер на Реики, медитац�

DEN 255.84
Прилагодливо работно капаче со копче, сончогледи со црвени ленти заштитна капа со лак за коса Новак
Прилагодливо работно капаче со копче, сончогледи со црвени ленти заштитна капа со лак за коса

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

DEN 3.00
Гумен лист, гума за џвакање, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/4 во, 40а, леплива поддршка Новак
Пулвер за женски долги ракави врвови Божиќна 3Д печатена маица маичка мода о-врат-маички блуза Туника врвови Новак