Елиминациска Ветеринарна Употреба Инсулински Шприц, У-100, 0,5 кубика, 29гр х 1/2 инчи, 100 по Кутија, 05В2913ВБ

Елиминациска Ветеринарна Употреба Инсулински Шприц, У-100, 0,5 кубика, 29гр х 1/2 инчи, 100 по Кутија, 05В2913ВБ

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Дизајниран специјално за домашни миленици како мачка или куче со дијабетес и други мали животни. Секој шприц е поединечно затворен и запечатен во пакување со блистер за да се обезбеди максимална безбедност и стерилитет. Задебелени, лесни за читање ознаки за да се обезбеди точно дозирање. Цевката со потенок ѕид ја намалува потребната сила на клипот за помазен проток и излез на раствор на инсулин. Дизајнот со фиксна игла го минимизира мртвиот простор. Острата и ултра фина игла обезбедува непречен влез, удобно вбризгување и брза испорака. Елимедицински Бренд шприцеви со игла се произведени според стандардот фда 510К. Нетоксичен, без латекс, без пироген. Квалитет И Вредност на која можете да верувате! Ако не сте задоволни, кажете ни, и добро направете го тоа во право.

Избор на клиент

Solustre 2 Sets Extension E Graphic за адаптер за картички Адаптер за напојување GPU Riser USB Graphics I- т.е. до x црно напојување Новак
Solustre 2 Sets Extension E Graphic за адаптер за картички Адаптер за напојување GPU Riser USB Graphics I- т.е. до x црно напојување

Графички картички Riser Едноставно е во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погод�

DEN 2.00
Wearwell 494. 78x4x13GY Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 13 'Должина x 4 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сива Новак
Wearwell 494. 78x4x13GY Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 13 'Должина x 4 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сива

"Подобра" сунѓерска основа Достапно во дебелина од 7 / 8" (22 мм) Температурен опсег : 0 до 110 F ПлочкаВрвот Изб

DEN 3.33
Welker Ub4n050b010dae1a000 Серија Ub4, Златна Линија Шут Пин, Ub4n050b010dae1a000 Серија Ub4 Новак
Welker Ub4n050b010dae1a000 Серија Ub4, Златна Линија Шут Пин, Ub4n050b010dae1a000 Серија Ub4

Тежина : 20,67 фунти Димензии на производот : 16.00 х 4.00 х 4.00 инчи Состојба : КористеноДобро Welker Ub4n050b010dae1a000 Сер�

DEN 932.80
2015 Топла Тркала Автомобил 15/250 1971 Буик Ривиера - Д Случај, Г14Е6ГЕ4Р-ГЕ 4-ТЕВ6В287915 Новак
2015 Топла Тркала Автомобил 15/250 1971 Буик Ривиера - Д Случај, Г14Е6ГЕ4Р-ГЕ 4-ТЕВ6В287915

од_ снабдувач_шанетојки слободно контактирајте не решете го вашиот проблем, ве молиме прикачете информ�

DEN 1.33