Елиминациска Ветеринарна Употреба Инсулински Шприц, У-100, 0,5 кубика, 29гр х 1/2 инчи, 100 по Кутија, 05В2913ВБ

Елиминациска Ветеринарна Употреба Инсулински Шприц, У-100, 0,5 кубика, 29гр х 1/2 инчи, 100 по Кутија, 05В2913ВБ

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Дизајниран специјално за домашни миленици како мачка или куче со дијабетес и други мали животни. Секој шприц е поединечно затворен и запечатен во пакување со блистер за да се обезбеди максимална безбедност и стерилитет. Задебелени, лесни за читање ознаки за да се обезбеди точно дозирање. Цевката со потенок ѕид ја намалува потребната сила на клипот за помазен проток и излез на раствор на инсулин. Дизајнот со фиксна игла го минимизира мртвиот простор. Острата и ултра фина игла обезбедува непречен влез, удобно вбризгување и брза испорака. Елимедицински Бренд шприцеви со игла се произведени според стандардот фда 510К. Нетоксичен, без латекс, без пироген. Квалитет И Вредност на која можете да верувате! Ако не сте задоволни, кажете ни, и добро направете го тоа во право.

Избор на клиент

Урбана 7, 36х24во. Новак
Урбана 7, 36х24во.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 2.33
Godox SL-60W SL60W CRI95+Qa> 90 5600 q 300k Bowens MOUNT LED Видео Светло, 433mhz Систем За Групирање, Безжично Прилагодување Новак
Godox SL-60W SL60W CRI95+Qa> 90 5600 q 300k Bowens MOUNT LED Видео Светло, 433mhz Систем За Групирање, Безжично Прилагодување

ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач RCA5 (се продава одделно) нуди безжична контрола на затемнување, како и можност за

DEN 2224.00
Оптека 82мм Висока Дефиниција II Мулти-Обложени Кружни Поларизирачки Стакло Филтер Новак
Оптека 82мм Висока Дефиниција II Мулти-Обложени Кружни Поларизирачки Стакло Филтер

За снимање на светло сонце, на плажи, снег, итн Контролира силна светлина што влегува во леќите за подобр

DEN 479.84
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690 Новак
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690

Оригиналниот поперпаричник во стилот на плик, Полифилите На Снопаке се идеални за обезбедување на ваши�

DEN 1.33
Лируксун Дизајн со 3 седишта Кабриолет Футон Софа Кревет Прилагодлив Спијач на Каучот со две Фиоки Сиво Новак
Иан И Валери Ко. Природен Балтички Килибар Мали Лабава Чипови Скапоцени Камења Во собата на 10 Новак
Иан И Валери Ко. Природен Балтички Килибар Мали Лабава Чипови Скапоцени Камења Во собата на 10

Увезени СЕРТИФИЦИРАН ВИСТИНСКИ КИЛИБАР Мали Мали Скапоцени Камења Килибарот е најлесниот и најтоплиот

DEN 1.33
Ремингтон Индустрии 22UL1007SLDVIO25 22 AWG Мерач Цврста Кука Жица, 25 нозете Должина, Виолетова, 0.0253 Дијаметар, UL1007, Новак
БЕЛОФ 1PCS LED Флешер Фреквенција Реле Трепкач Индикатор Мотоцикл Трепка Трепка Новак
БЕЛОФ 1PCS LED Флешер Фреквенција Реле Трепкач Индикатор Мотоцикл Трепка Трепка

Релеи Реле Електронски Трепкач Реле Индикатор Светло Фикс За Мотоцикл Трепка Трепка Сигнал Светилки Бр

DEN 1.00
Заштитник На екранот Дизајниран За Mitac Mio Digiwalker 720T GPS - Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Mitac Mio Digiwalker 720T GPS - Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 288.00
Нфл Siskiyou Спортски Фан Продавница Мајами Делфини Tailphins СКАРА Сет 3 Парче Тим Боја Новак Попуст
Нфл Siskiyou Спортски Фан Продавница Мајами Делфини Tailphins СКАРА Сет 3 Парче Тим Боја

Увезени Официјално лиценциран нфл производ 420 одделение нерѓосувачки челик скара во собата за отворено

DEN 707.84