Ф-мастило 5 Шишиња Мастило И Комплети За Полнење Компатибилни За Касети Со Мастило Од Канон 275 276 260 261 245 246 PG-275XL CL 276XL PG-260XL CL-261XL PG-245XL CL-246XL

Ф-мастило 5 Шишиња Мастило И Комплети За Полнење Компатибилни За Касети Со Мастило Од Канон 275 276 260 261 245 246 PG-275XL

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

1) 5 Шишиња Боја Мастило Компатибилен За Канон инк-џет мастило касети, Црна х 200мл (2 шишиња), Цијан х 100мл, Магента х 100мл, Жолта х 100мл. 2) Компатибилен Со Касети Со Мастило : Канонски Касети Со Инк-Џет Мастило PG-275 CL-276 / PG-245 CL-246 / PG-260 CL-261 / PG-275 XL CL-276 XL / PG-260 XL CL-261 XL / PG-245 XL CL-246 XL / PG-210 CL-211 / pg245 Cl246 / Pg-210xl Cl-211 XL / PG-243 CL-244 / 275 XL 276 XL / 260 XL 261 XL. 3) КОМПЛЕТИТЕ ЗА МАСТИЛО ЗА ПОЛНЕЊЕ ПОГОДНИ ЗА СИТЕ ИНК-ЏЕТ ПЕЧАТАЧИ СО КАНОН, КАСЕТИ ЗА ПОЛНЕЊЕ, ЦИС, ПОВТОРНО ПРОИЗВЕДЕНИ КАСЕТИ СО МАСТИЛО, ОРИГИНАЛНИ КОРИСТЕНИ КАСЕТИ СО МАСТИЛО OEM. 4) Гаранција : ние нудиме Замена/Враќање На Средствата за било кој дефект предизвикан од нашата фабрика, ако сте го добиле предметот со проблеми, ве молиме контактирајте не во рок од 15 дена откако ќе го примите. 5) Користете Прирачник : ве Молиме погледнете ја Сликата, има детални чекори за полнење На касетите Со Мастило. Мастилото доби рок на траење од 36 месеци. 1) што Има во Кутијата ? 100мл Мастило За Боја Црно х 2 шишиња 100мл Мастило За Боја цијан х 1 шише 100мл Мастило За Боја Магента х 1 шише 100мл Мастило За Боја Жолто х 1 алатки за Полнење шишиња x 4 комплети Рачна Вежба x 1 Парче тркалезна налепница x Клип на касетата со мастило x 1 Парче Подлога за Мастило x 2 парчиња ракавици x 1 пар 2) Компатибилна Листа На Мастило За Печатач Касети : Касети Со Инк-Џет мастило canon pg-245 Cl-246 / pg-245xl Cl-246xl / pg-210 cl-211 / Pg-210xl cl-211xl / pg-243 cl-244 Компатибилни Печатачи : pg-245/cl-246 : canon pixma Mx490 Mx492 мх498 Ип2820 ип2850 тс202 Тс3120 тс3122 печатач канон пиксма Мг2420 мг2450 мг2520 Мг2522 мг2525 мг2550 мг2555 мг2920 Мг2922 мг2924 Мг2950 Мг3020 Мг3029 Печатач Пг-210cl-211 : Canon pixma ip2700, Pixma Ip2702, pixma mp230, Pixma Mp240, pixma mp250,Pixma mp260, Pixma mp270, pixma mp280, Pixma Mp480, pixma Mp490, pixma Mp495, pixma Mp499, Pixma Mp499, Pixma mx320, Pixma Mx330, pixma mx340, Pixma mx350, pixma mx360, Pixma mx410, pixma mx420 ; Pg-275 cl-276 : pixma Tr4720, pixma ts3522 , Pixma ts3520; >br> Pg-260 cl-261 : Pixma tr7020 , Pixma Ts5320, pixma Ts6420.

Избор на клиент

Qixiubia за BMW Key FOB Cover Cover FOB Shell со тастатура за клучеви за BMW 1 3 5 Series E90 E92 E93 X5 X6 Z4 E90 Новак
Qixiubia за BMW Key FOB Cover Cover FOB Shell со тастатура за клучеви за BMW 1 3 5 Series E90 E92 E93 X5 X6 Z4 E90

Клучен заштитник на торбичката за капаци на капакот на капакот, компатибилен со BMW 1 3 5 серија E90 E92 E93 X5 x5 x6

DEN 191.84
Комплет за филтрирање на леќи со висока дефиниција за Panasonic Lumix S1R Новак
Комплет за филтрирање на леќи со висока дефиниција за Panasonic Lumix S1R

УВ филтер (ултравиолетово) магла (1а) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти

DEN 959.20
Хилфлауер 20 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Масовно Тешка 3в Литиумска Батерија Новак
Хилфлауер 20 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Масовно Тешка 3в Литиумска Батерија

ЦР1 / 3Н ДЛ1 / 3Н 1 / 3Н 2Л76 2ЛР76 ЦР11108, ДЛ1 / 3Н, 2Л76, ЦР1, 2167, ЦР111, ЦР1 / 3 DL1 / 3 N, 867, 2 L76 BP, CR13 N, DL13 N, NL1 / 3 N, LR1 / 3 N 3v Литиум Т

DEN 784.00