Безжичен Глушец lieyahe, За ergономија Безжичен Тивок Глушец Што Се Полни, Преносни USB Оптички Безжични Компјутерски Глувци ОД 2,4 G СО USB Приемник И Адаптер Од Типот C

Безжичен Глушец lieyahe, За ergономија Безжичен Тивок Глушец Што Се Полни, Преносни USB Оптички Безжични Компјутерски Глувци

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

Полнење : Вградена батерија на полнење, нема потреба од промена на батеријата. Доаѓа СО USB кабел за полнење, нема потреба да купувате одделно.Специјален беззвучен дизајн за десното и левото копче, нема да ги вознемирува другите. Заштеда на енергија : 3 прилагодување НА ДПИ, изберете ја брзината на движење на глувчето што е посоодветна за вас.Глувчето ќе биде во режим на мирување за 8 минути неактивност. може лесно да се активира со кликнување на сите копчиња. Приклучок и Репродукција Супер Лесен За Употреба : навистина приклучок и дизајн на репродукција, не треба да се инсталираат драјвери. Технологијата за безжичен пренос од 2,4 GHz обезбедува моќна и сигурна врска до 33ft. Силм & Пренослив : Околу 4,2 х 2,7 х 1,5 инчи,, Совршен за носење патување и лесно може да се стави во торбата за лаптоп и ултра-заштеда на простор. Широко Компатибилност : Работи Со Windows 2000/XP/7/8/10/Виста, Мек СО USB порта Или Тип Ц порта. Погоден за домови, канцеларии, патувања и многу повеќе. 2.4 GHz Стабилна Врска Стабилно растојание безжичен пренос до 33ft. Приклучете и играјте, без одложување или откажување. (USB приемникот е зачуван на дното на глувчето) Заштеда На Енергија автоматски ќе спие по 8 минути неактивност за заштеда на енергија. Точното Следење на тенкиот безжичен глушец има ниво на 3 DPI (800-1200-1600) за да ги исполни вашите различни барања, доживејте непречено следење на повеќето површини. Slономски Дизајн Тенок ergономски дизајн и мазна површина за неверојатно корисничко искуство. И симетричниот дизајн овозможува да одговара на двете раце. Како Да Се користи 1. Наполнете го глувчето околу 2 часа пред да го користите за прв пат. 2. Извадете ГО USB приемникот, кој е зачуван под задниот дел на глувчето. 3. Вметнете ГО УСБ-приемникот во USB-портата на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. 4. Вклучете го глувчето, прекинувачот е на дното на глувчето. 5. Оставете неколку секунди за инсталирање, не е потребна акција, само почекајте. Потоа можете да го користите. Забелешка 1. Ако вашиот компјутер Е порта Тип-Ц, прво треба да го вметнете адаптерот Тип-Ц во компјутерот, а потоа да го вметнете УСБ-приемникот во адаптерот Тип-Ц. Вклучете го прекинувачот за напојување и глувчето ќе работи. 2. Курсорот на глувчето ќе се движи бавно или ќе престане да се движи кога глувчето е со мала батерија. Ве молиме наполнете го навреме. 3. Сината светлина покрај тркалото за движење ќе биде вклучена додека се полни, а потоа ќе се исклучи кога глувчето е целосно наполнето. 4. Користете ГО УСБ-интерфејсот на компјутерот за полнење на безжичниот глушец. Пакет : 1 * безжичен глушец 1 * USB кабел за Полнење 1 * USB Приемник(зачуван на дното на глувчето) 1 * Адаптер Тип - Ц 1 * Упатство за Употреба.

Избор на клиент

Црна моќност пане африканско знаме бејзбол капа маж, прилагодлива капа, унисекс, тато капа, сендвич капачиња Новак
Anncus bcnet -cx - Новак
Anncus bcnet -cx -

Боја : тип на железница од 20 пини Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Спецификации на артиклите : По�

DEN 5272.48
1 парчиња сензор за нова близина DI6001 DGA4012-WPKG/САД Новак
1 парчиња сензор за нова близина DI6001 DGA4012-WPKG/САД

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 3.33
CGSignLab | Прошетка во добредојде -Стрип бело Влечење на прозорецот | 30 x20 Новак
CGSignLab | Прошетка во добредојде -Стрип бело Влечење на прозорецот | 30 x20

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 0.33
60B14H-7/8 Тип Б финиш за завршување на ролери за 60 ролери 14 заби Новак
60B14H-7/8 Тип Б финиш за завршување на ролери за 60 ролери 14 заби

60b14h 7 / 8 "Завршена топлина на топлина со запчаници Третирана од типот Б завршен w / клуч и поставете ги зав�

DEN 230.40
Haаолеи 64 џебови 3 инчи Quicksand Фото албум Mini Instant Pictures Case Organizer Organizer Новак
Haаолеи 64 џебови 3 инчи Quicksand Фото албум Mini Instant Pictures Case Organizer Organizer

Направено од ПВЦ материјал, стилски и елегантен Декорирано со Quicksand, изгледа многу убаво и стилски...

DEN 1220.16
5 QTY. GDC 1.6A Faw-Blow Fuse T1.6A 250V GDC1.6A GDC 1.6A Новак
5 QTY. GDC 1.6A Faw-Blow Fuse T1.6A 250V GDC1.6A GDC 1.6A

Дијаметар : 5мм (3 / 16 во) Должина : 20мм (3 / 4 IN) Оценка : 1.6а 250 V Материјал на телото : стакло Тип на осигурувач :

DEN 111.52
Грифон, овална надгробна плоча од керамичка плочка со слика на куче Новак
Грифон, овална надгробна плоча од керамичка плочка со слика на куче

Нова колекција на керамички плочки Совршено ќе ве потсетува на вашето прекрасно милениче Елегантен и е�

DEN 3.33
Koppertop Entertainment Inc Громната колекција Vol.2 од Карл Хајн Новак
Koppertop Entertainment Inc Громната колекција Vol.2 од Карл Хајн

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец Теж�

DEN 2.33
Глукологија CGM закрпи за Dexcom G4/G5 црна | 25 пакет | Водоотпорен и хипоалергичен лепило за лепило за дијабетес… Новак