БОВЕМ Глобус Тример 2.0 И Усогласување На Брич-Чешлање Комплет За Лице, Брада и Тело

БОВЕМ Глобус Тример 2.0 И Усогласување На Брич-Чешлање Комплет За Лице, Брада и Тело

-50 %

DEN 1518.40

Новак

Достапно за нарачка

ТРИМСАФЕ ТЕХНОЛОГИЈА - заменливи керамички сечила опремени со Технологија Тримсафе дизајнирана да спречи прекари и сечења таму. Специјално дизајниран за мазно лизгање низ вашето тело, препоните и другите чувствителни региони. БЕЗ НАПОР ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА КОСАТА-моторот со Ниски вибрации од 6.500 ВРТЕЖИ во МИНУТА гарантира без напор блиско бричење низ телото и препоните, дури и на густа и преполна коса. ВОДООТПОРЕН и БЕЗЖИЧЕН – 100% водоотпорен за дотерување и во влажни и во суви средини, безбеден за средување под туш. Доаѓа со безжично кастрење за удобно бричење насекаде, во секое време. ДИЗАЈН ЗА ЗАТВОРАЊЕ НА БРИЧЕЊЕ : Бричот За Усогласување е дизајниран за удобно и блиско бричење на вашата кожа. Постигнете непречено бричење секој пат додека ги намалувате шансите за вродена коса и изгореници од брич. ЗАВРШНА ОБРАБОТКА ОТПОРНА НА 'рѓа : прецизно дизајнирана месинг рачка и глава од легура на цинк, галванизирана со облога отпорна на' рѓа.

Избор на клиент

Чиста пластична поли-храна од степени на странични торби- 2,5 x 7 x 1000pcs Новак
Чиста пластична поли-храна од степени на странични торби- 2,5 x 7 x 1000pcs

Димензии : (W) 2.5 "x (l) 7" Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци Произвед

DEN 1219.20
Азбучни јазичиња - црно на бело Новак
Азбучни јазичиња - црно на бело

Користете ги овие јазичиња за каква било референтна помош од Библии до речници Табовите мерат .375 кога с�

DEN 175.84
AREPAS 2 жица PT1000 Сензор за температура Термистор Силиконски обложен 1,5 метри сонда 45мм x 5mm -50-180 Целзив РТД Новак
AREPAS 2 жица PT1000 Сензор за температура Термистор Силиконски обложен 1,5 метри сонда 45мм x 5mm -50-180 Целзив РТД

2 жица PT1000 Сензор за температура Термистор Силиконски обложен 1,5 сонда 45мм * 5мм50 180 степени Целзиусови РТ

DEN 747.20
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот Новак
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот

Број на компјутери : 1 сет Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното...

DEN 868.80
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид Новак
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

DEN 440.80