Комплетот За Подмачкување На Тастатурата Byhoo доаѓа со 0,35 OZ GPL 205G0 и Отварач На Прекинувачи За Mx Прекинувачи Содржи Држач За Стебло На Извлекувач На Капачиња

Комплетот За Подмачкување На Тастатурата Byhoo доаѓа со 0,35 OZ GPL 205G0 и Отварач На Прекинувачи За Mx Прекинувачи Содржи

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Метал MX Прекинувач Отворач : 1 инчен дијаметар. Извлекувач на клучеви : 4,6 ИНЧИ. Прекинувач Извлекувач : 4.2 ИНЧИ. Држач за стебло : 4,8 ИНЧИ. GPL 205 G0 : 1.37 * 1.02 ИНЧИ. Четка за подмачкување : 6,6 ИНЧИ. Само прекинувачите од типот MX се компатибилни со отворачот MX switch (можете да ги видите разликите во различни стилови на сликата). Бројот на подмачкани прекинувачи може да биде различен поради различните навики на користење, така што бројот на подмачкани прекинувачи може да биде помал од 230. ●6 ПАРЧИЊА потребни алатки за прилагодување на механичката тастатура● комплетот за подмачкување на тастатурата содржи 1 x 0,35 OZ GPL205 G0, 1 x метал MX отварач на прекинувачи, 1 x извлекувач на капачиња, 1 x извлекувач на прекинувачи, 1 x држач за стебло и 1 x четка за подмачкување. Таа има практично се што ви треба за подмачкување на механичка тастатура. ●Подмачкајте 230 прекинувачи● комплетот за подмачкување на прекинувачот вклучува резервоар 0,35 МЛ GPL 205 G0. Во повеќето случаи, 0,35 мл ОД GPL 205 G0 е доволен за подмачкување на 230 прекинувачи. Но, имајте на ум дека различните модели на употреба може да резултираат со различни количини на прекинувачи за подмачкување. Како резултат на тоа, бројот на подмачкани прекинувачи може да биде помал од 230. €Mx прекинувачите можат да се отвораат безбедно и брзо q обезбедуваме метален mx отварач на прекинувачи во комплетот за подмачкување на ТАСТАТУРАТА GPL 205 G0. Со овој ново дизајниран отварач НА прекинувачи MX, можете да го вклучите вашиот mx прекинувач побрзо и побезбедно. ●Комплет за подмачкување со издржлив прекинувач за клучеви ● покрај маснотиите од тастатурата од 0,35 МЛ и отворачот на метални прекинувачи, донесовме и продолжени рачки извлекувач на капачиња за клучеви, извлекувач на прекинувачи и држач за стебло во пакетот. Сите тие се направени од метал, многу силни и лесни за употреба. Време е да се откажеме од пластичните алатки. ●Забелешка само mx стил прекинувачи се компатибилни СО mx прекинувач отворач. Погодени од навиките за користење, бројот на прекинувачи за подмачкување од 0,35 мл ГПЛ 205Г0 може да не достигне 230.

Избор на клиент

Lookaa женски обичен екипаж џемпер со долги ракави со цврста боја кошула меки лесни лабави врвови Новак
Lookaa женски обичен екипаж џемпер со долги ракави со цврста боја кошула меки лесни лабави врвови

涤纶.进口 【Висококвалитетна услуга】 Добредојдовте во продавницата за прегледување, во рок од 725 дена...

DEN 3.33
Собрание за куќиште на течноста за ладење на моторот Таваски со сензори погодни за BMW E84 F10 F22 F30 F33 228i 320i 328i 428i Новак
Визари Кид Зодијак rуниор FG фирма на земја на отворено фудбалски облици/чевли за момчиња и девојчиња Новак
Визари Кид Зодијак rуниор FG фирма на земја на отворено фудбалски облици/чевли за момчиња и девојчиња

100% синтетички Полиуретан ѓон Горниот е направен од ултра удобна текстурална синтетичка Надворешната п�

DEN 543.84
Verizon припејд Motorola Moto G6 Play 16GB без смарт -договор Смартфон, Deep Indigo Color - Заклучена до Verizon Wireless Новак
Verizon припејд Motorola Moto G6 Play 16GB без смарт -договор Смартфон, Deep Indigo Color - Заклучена до Verizon Wireless

Превозникот заклучен на припејд услугата на Веризон; Бесплатно договор; Нема да работи на постпејд смет

DEN 3.33
Светски магичен продавница сувенир од Анри Вајт - ДВД Новак
Светски магичен продавница сувенир од Анри Вајт - ДВД

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец...

DEN 1.00
SRP ABS+ 1,75 mm 3D филамент за печатење 1 кг-сив Новак
SRP ABS+ 1,75 mm 3D филамент за печатење 1 кг-сив

Вметнете ја жицата во фиксната дупка на фиоката кога не ја користите во случај на плетење ABS ќе произвед�

DEN 419.20
Регент Интернационал зајаче со фигура од цвеќиња од гранче и лак, 11 инчи, природно црно Новак
Регент Интернационал зајаче со фигура од цвеќиња од гранче и лак, 11 инчи, природно црно

11инчниот црно зајаче со цветна корпа и лак би изгледал прекрасно во кој било простор Добредојдовте на п�

DEN 799.84
AREPAS 2 жица PT1000 Сензор за температура Термистор Силиконски обложен 1,5 метри сонда 45мм x 5mm -50-180 Целзив РТД Новак
AREPAS 2 жица PT1000 Сензор за температура Термистор Силиконски обложен 1,5 метри сонда 45мм x 5mm -50-180 Целзив РТД

2 жица PT1000 Сензор за температура Термистор Силиконски обложен 1,5 сонда 45мм * 5мм50 180 степени Целзиусови РТ

DEN 747.20
Трендовски шеф на продавница за облека, дама извезена мека памучна тато капа Новак
Трендовски шеф на продавница за облека, дама извезена мека памучна тато капа

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Само ткаенината прилагодливо затворање на слајдот со то

DEN 0.67
Попаметна нараквица за магнетна терапија со титаниум во живот и пакет на ѓердан Новак
Попаметна нараквица за магнетна терапија со титаниум во живот и пакет на ѓердан

Дополнителни магнети на јачина (3500 гаус) Не губете време со послаби магнети Намалување на болката во не�

DEN 2.67
Комплет за игла за игли, почувствуван комплет за животни, волна комплет за DIY: 1 поставен симпатичен кактус Новак
НТЕ Електроника 47-21248-Бк Топлина Смалуваат Цевки, Тенок Ѕид, 2:1 Смалуваат Сооднос, 2 Дијаметар, 48 Должина, Црна Новак
Флексибилно спојување OD: 25mm x L: 32mm Bore: 6x6mm Новак
Флексибилно спојување OD: 25mm x L: 32mm Bore: 6x6mm

Материјал : Алуминиум Макс Брзина : 20000 вртежи во минута, завртки : 2 x M3 Дијаметар на родител Д1 : 6мм Дополн

DEN 185.60
Надвор од резервоарот за двојни ленти со јога, графит сива, x-мала Новак
Надвор од резервоарот за двојни ленти со јога, графит сива, x-мала

Органско руно, памук Повлечете го затворањето Машинско миење Направено од супер меко органско руно Сер�

DEN 1.00
Волфрон LED стринг светлина, ултра светла метеор романтична светла светла за свадба на забава Новак
Волфрон LED стринг светлина, ултра светла метеор романтична светла светла за свадба на забава

Симулирање на реални метеорски услови, метеорите се разликуваат во должина и брзина Ултрапремиум LED со �

DEN 141.28