beukei Компатибилен За Samsung Galaxy A23 5G / Galaxy A23 Заштитник На Екранот Калено Стакло, Чувствителен На Допир, Пријателски За Куќишта, Цврстина ОД 9 ЧАСА

beukei Компатибилен За Samsung Galaxy A23 5G / Galaxy A23 Заштитник На Екранот Калено Стакло, Чувствителен На Допир, Пријателски

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Специјално дизајниран само За Samsung Galaxy A23 5 G / Galaxy a23, обезбедува максимална заштита за екранот на уредот. Хидрофобна и Олео-фобична обвивка за намалување на потта и намалување на отпечатоците од прсти. Високо одговорен, чувствителен со јасност и го зачувува оригиналното 3д чувство на допир на вашите телефони без никакви пречки. 2,5 Г Заоблени Рабови : Обезбедете Повеќе мазно чувство на рацете на сите рабови. Беукеи ви обезбедува пријателска услуга за клиенти. Доколку имате било какви проблеми со нашите производи, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Компатибилни Модели На Телефони : Samsung Galaxy A23 5 G / Galaxy A23 Боја : транспарентна Содржина На Пакувањето : 3 x Заштитник На Екранот од Калено Стакло 3 x крпа за Прашина 3 x Влажни Марамчиња 3 x Стап За Отстранување Прашина Функција 2.5 D Тркалезен Раб Designed Дизајниран Со помала покриеност на работ на филмот и не го попречува Случајот Високо одговор со 99,99% точност. 9ч цврстина против гребење, кршење против екранот, добра отпорност на удар. Облога против отпечатоци, без отпечатоци од прсти, одржувајте го екранот чист. Меурчиња-Ослободува, меурчиња ќе исчезнат во рок од 24 часа. КАКО да инсталирате : ЧЕКОР 1 : Откако ќе ги измиете рацете, поставете го заштитникот на екранот на уредот (леплива страна надолу). ЧЕКОР 2 : Исчистете го екранот на вашиот уред со Влажни Марамчиња, а потоа исчистете ја левата течност со крпа од микрофибер. ЧЕКОР 3 : Исчистете ја прашината на екранот со сина прашина-апсорбирајте. ЧЕКОР 4 : Излупете ја заштитната фолија од заштитникот на стаклениот екран. ЧЕКОР 5 : Притиснете го центарот на заштитникот на стаклениот екран и лепилото ќе се примени. ЧЕКОР 6 : Отстранете ги малите меурчиња со нежно туркање нанадвор од центарот (Оставете 24 часа за целосно исчезнување на помалите меурчиња). Доживотна Гаранција За Замена : Беукеи ви обезбедува пријателска услуга за клиенти. Ако имате незадоволство од нашите производи, замените ќе ви бидат огорчени без никакви трошоци.

Избор на клиент

Замена на техничка Прецизност за Сијалица/СВЕТИЛКА HMI1500W Подвижна Сијалица За Светло За Глава Новак
Замена на техничка Прецизност за Сијалица/СВЕТИЛКА HMI1500W Подвижна Сијалица За Светло За Глава

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА HMI1500 W ПОДВИЖНО СВЕТЛО За ГЛАВА Оваа ставка не е произведена од СИЈАЛИЦА /

DEN 2550.24
Антички занаетчиски медал на Qingfeng на Орденот на Русија 3044 Новак
Антички занаетчиски медал на Qingfeng на Орденот на Русија 3044

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 128.00
Бох32г Би-МЕТАЛ Дупка Видов Новак
Бох32г Би-МЕТАЛ Дупка Видов

Сите Следливи Превозот ●Дијаметар на сечење (мм) : 32●Висина на Грлото (мм) : 23,5●Дијаметар на Стеблото (мм

DEN 2.67
Премиерот Линија 9109095 Шестоаголна Главата Капа Завртки, Класа 8.8 Метрички, М5-0.80 Х 50ММ, Цинк Обложени Челик, Новак
Кошница За Перење Сончоглед Тркалезна Пречка За Перење Алишта Со Рачка За Перење Во Спална Соба Бања Новак
Чироки Мажи Загрејте Ја Јакната За Чистење Со Патент Фронт WW320 Новак
Чироки Мажи Загрејте Ја Јакната За Чистење Со Патент Фронт WW320

Двонасочно истегнување финиот диаголник е помешан со Полиестер и Спандекс за целодневна удобност, стил

DEN 2.00
Уметност Сребрена Стерлинг од Горхам Шеќер и крем w/3Д пеперутки естетски Новак
Уметност Сребрена Стерлинг од Горхам Шеќер и крем w/3Д пеперутки естетски

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : Горхам Уникатна античка уметност сребрена кофа од шеќер и

DEN 3.33
X-DREE AC 220V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Аларм Buzzer Црна (Cicalino elettronico di allarme acustico continuo Новак
X-DREE AC 220V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Аларм Buzzer Црна (Cicalino elettronico di allarme acustico continuo

Име На Производот : Електронски Звучник;Тип : Континуиран Звук Номинален Напон : AC 220 V;Вкупна Големина : 65

DEN 1452.80
3drose слика на мали до големи златни насликани топки на црни - знамиња Новак
3drose слика на мали до големи златни насликани топки на црни - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 1531.20
Прилагодено Автосунд 1961-62 Импала САД-230 Во Цртичка АМ/ФМ Новак
Прилагодено Автосунд 1961-62 Импала САД-230 Во Цртичка АМ/ФМ

16 часот наутро / ФМ радио станици Со 4насочен фадер 4 канал претходи Задниот приклучок ЗА ВНЕСУВАЊЕ AUX, ќ�

DEN 1390.40
Кобра Карбид 43620 На-Работ Цврст Карбид Жлеб Вметнете, CM14 Одделение, TNMA Стил, 3/8 Големина Новак
Кобра Карбид 43620 На-Работ Цврст Карбид Жлеб Вметнете, CM14 Одделение, TNMA Стил, 3/8 Големина

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 457.28
Г-дин Шилд [3-ПАКЕТ] Дизајниран ЗА ЗТЕ нубија / Црвена магија 8 Про+ Анти-Отсјај [Мат] Заштитник На Екранот Новак
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник Новак
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник

Индикатор за графичка целна зона : Оваа функција графички ја истакнува на екранот зоната во која се наоѓ

DEN 0.33
Антички ракотворби Португалија 1921 година 1922 Португалија 1 Центаво сребрен долар монета Новак
Антички ракотворби Португалија 1921 година 1922 Португалија 1 Центаво сребрен долар монета

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 1.00
СИЗМЕЛ Хепа Филтер За Замена За Автомобилот Мини Пренослив Прочистувач На Воздух Новак
СИЗМЕЛ Хепа Филтер За Замена За Автомобилот Мини Пренослив Прочистувач На Воздух

[Повеќекратен Филтер За Прочистување]Фаза 1 : филтер Со Висока ефикасност;Фаза 2 : хепа филтер;Фаза 3 : Филт

DEN 127.68
Хамилтон 79681 Ѕиркаат ПРП-Ц18 Колона, 5 ①м Големина На Честички, 2.1 мм ПРОЕКТ, 250 Мм Должина Новак
Хамилтон 79681 Ѕиркаат ПРП-Ц18 Колона, 5 ①м Големина На Честички, 2.1 мм ПРОЕКТ, 250 Мм Должина

Режим во обратна фаза 5000 пси максимален притисок 5 €m Големина на честички 0,00,5 N јачина на тампон...

DEN 3.00