Ksport BKAU300-841SO Procomp Голем Комплет За Сопирачки Audi Q5 Quattro 2009-2017

Ksport BKAU300-841SO Procomp Голем Комплет За Сопирачки Audi Q5 Quattro 2009-2017

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Многу време и напор оди во истражување и развој И Кспорт има целосен тим инженери кои постојано ги подобруваат нашите производи. Нашите производи се произведуваат со најквалитетни материјали. Имаме 10.000 квадратни метри. фт. соба посветена само на цпу машини кои можат да произведат 90% од нашите делови од нула и целосно во куќата. Во моментов имаме над 1200 апликации и таа листа продолжува да расте на месечна основа. Нашиот # 1 фокус е висококвалитетни производи. Нашите инженери трошат долгогодишно време анализирајќи ги материјалите што се користат во сите наши производи за да се осигураат дека ги исполнуваат највисоките стандарди. Материјалите од секоја пратка што ја добиваме се темелно тестирани и повторно тестирани. Ако некои материјали се надвор од спецификациите, целиот материјал се повлекува пред да ја погоди производната линија и се испраќа назад до добавувачот.

Избор на клиент

Dewalt da Sander, Air Sander, пневматско двојно дејство Орбитал Сандер Новак
Dewalt da Sander, Air Sander, пневматско двојно дејство Орбитал Сандер

Ергономската гумена рачка обезбедува удобност Одлично за употреба на автоматско тело Максимална беспл

DEN 3.00
500 прстени за задржување на надворешниот стил/челик/црна фос Новак
500 прстени за задржување на надворешниот стил/челик/црна фос

Надворешни прстени за задржување Carbon Spring Steel SAE 1060090 За аксијално склопување во машински жлебови на шахт�

DEN 355.20
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник Новак
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник

Индикатор за графичка целна зона : Оваа функција графички ја истакнува на екранот зоната во која се наоѓ

DEN 0.33
Сите делови за бањата 4.0kW Incoloy Universal Flo-Thru Geater Element со заптивки на синдикатот на грејачи Новак
Сите делови за бањата 4.0kW Incoloy Universal Flo-Thru Geater Element со заптивки на синдикатот на грејачи

Направени во Соединетите држави 10 '' Елемент на грејач Делови за замена на квалитетот направени да траат

DEN 3.33
МТВ Био А8803 Блублот Хс Авторадиографија Филм, 5 Ширина, 7 Должина Новак
МТВ Био А8803 Блублот Хс Авторадиографија Филм, 5 Ширина, 7 Должина

5" Ширина 7 " Должина Произведени ОД Мтв био Земја на потекло : Сад Блуб лот ХС е висококвалитетен, сино чув

DEN 1.33
ЈАНМАО Микро Прекинувачи 10 парчиња/многу KCD1 15 * 10mm 2pin Брод Рокер Прекинувач SPST Snap-Off Микро Прекинувач Позиција Новак
Кобра Карбид 43620 На-Работ Цврст Карбид Жлеб Вметнете, CM14 Одделение, TNMA Стил, 3/8 Големина Новак
Кобра Карбид 43620 На-Работ Цврст Карбид Жлеб Вметнете, CM14 Одделение, TNMA Стил, 3/8 Големина

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 457.28
CMT 794.943 HS Planer и нож со нож, должина од 37 инчи Новак
CMT 794.943 HS Planer и нож со нож, должина од 37 инчи

Големина на нож : 37инчен во должина, 13 / 8инчен во висина и дебелина од 5 / 32 инчи Погодно за сечење на суво м

DEN 1.00