ENDGAME GEAR XM1r Темно Рефлекс Програмабилни Игри Глушец Пакет СО MPC 1200 Скришум Издание Црна Кордура Игри На Глувчето Рампа

ENDGAME GEAR XM1r Темно Рефлекс Програмабилни Игри Глушец Пакет СО MPC 1200 Скришум Издание Црна Кордура Игри На Глувчето Рампа

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

, темниот рефлексен гејмерски глушец совршено се спарува со црната подлога за биро за игри, со димензии 47,24" Л х 23,62 " Х. Па, зошто да дозволите технологијата на подпар да ви застане на патот?. На само 2. Исто така, спортува хибриден скејт дизајн на заменливи големи или мали лизгалки плус целосно нов фирмвер и софтвер развиен Во Германија. Изработена целосно од врвна ТКАЕНИНА ОД КОРДУРА, оваа подлога за глувчето се спротивставува на абразија, деформација и нечистотија додека одбива вода. Подигнете ја вашата игра и освојте ги таблите со водачи со овој пакет од 2 ставки за ИГРИ со ОПРЕМА за ЗАВРШНА ИГРА. Правилната опрема за игри може да го претвори поразот во победа во кариерата на секој гејмер, па дури и малите промени даваат фундаментални резултати.000 ДПИ се комбинираат за да ги зголемат перформансите на вашата игра.Подлогата ЗА глувчето КОРДУРА изгледа неверојатно со вашето поставување како што се чувствува под глувчето. Површината НА ткаенината КОРДУРА нуди одлично лизгање, а природното гумено дно обезбедува висок степен на отпорност на лизгање.0 прекинувачи. СИТЕ ЗА КРАЈНАТА ИГРА ОПРЕМА : Нашиот страстен тим верува во овозможувањето на сите играчи да го однесат на следното ниво со создавање на оптимални додатоци за игри и инструменти што им се потребни. Прекинувачите се регистрираат веднаш и ви дозволуваат да го затегнете времето на реакција, а оптичкиот сензор (до 19.000 ДПИ) го зајакнува брзото движење. Може да програмира и складира до 4 профили НА ИПК во меморијата на одборот. Овој симетричен гејмерски глушец е против пот и лесен за држење и има 2 главни копчиња, 2 копчиња на палецот и тркало на глувчето што овозможуваат истовремени влезови, како движење и скокање додека фрлате граната. Конкурентните гејмери и професионалните стримери за игри исто така знаат дека имањето соодветни додатоци за игри НА КОМПЈУТЕР ја прави целата разлика во нивните перформанси.XM1r е освежување НА XM1 gaming mouse и има ажуриран pixart PAW3370 оптички сензор и прилагодено сортирани kailh gm 8. Облогата против пот и малата тежина дополнително го зајакнуваат овој симетриченouseономски гејмерски глушец. ГОЛЕМА ГЕЈМЕРСКА ПОДЛОГА ЗА ГЛУВЦИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Развиена За турнири во еспорт, висококвалитетната подлога за биро ЗА ИГРИ НА КРАЈОТ на ИГРАТА е направена за гејмери кои бараат. Овој висококвалитетен XM1r гејмерски глушец се поврзува преку екстра издржлив 72,84-инчен флексибилен кабел на кој било КОМПЈУТЕР со USB 2,0 Тип-порта. Неговите 5 копчиња, ниската латентност за помалку време на заостанување и 19.Овој пакет ќе ве направи господар на секое ниво, без разлика на играта. Пакетот вклучува XM1r жичен игра глувчето во темно рефлекс и MPC 1200 скришум издание КОРДУРА игри на глувчето рампа во црно. НАТПРЕВАРУВАЧКИ ЖИЧЕН ГЕЈМЕРСКИ ГЛУШЕЦ : однесете ги вашите игри на нови нивоа со овој лесен гејмерски глушец. Мерење 4,8 "Л х 2,59" В х 1,5 " Ч и тежина од само 2,47 мл., овој глушец за игри има непречено лизгање на големи тефлонски стапала и микроконтролер STM32 cortex mcu кој ја одржува вашата внатрешна латентност за обработка на сигналот под 1 милисекунда.ИГРА ГЛУВЧЕТО И ГЛУВЧЕТО-РАМПА ПАКЕТ : нашиот пакет на 2 предмети вклучува XM1r игри на глувчето и MPC 1200 стелт издание КОРДУРА игри на глувчето рампа. СУПЕРИОРНА ОПРЕМА ЗА ИГРИ : XM1r е освежување НА ГЛУВЧЕТО XM1 GAMING PC и има ажуриран pixart PAW3370 оптички сензор и прилагодени сортирани kailh gm 8.0 прекинувачи. Однесете ја вашата натпреварувачка игра на следното ниво со цврстата подлога за гејмерски глушец НА ENDGAME gear!ВО ENDGAME GEAR, ние веруваме дека извонредни игри достигнувања се можни преку суптилни достигнувања во технологијата и иновативни карактеристики на вистинските места. И покрај тоа што е дебела само 0,12", мазната горна површина на оваа работна површина за игри промовира непречено лизгање на глувчето, а неговото гумено дно спречува лизгање на оптичката подлога на глувчето.

Избор на клиент

Диск за пескарење 100 компјутер 24 решетки 3 влошки за заклучување на површината за мелење смола од смола Новак
С1-02425808009-ОЕМ Надградена Замена За Јорк Печка Прекинувач За Притисок На Воздухот -0.40 Новак
С1-02425808009-ОЕМ Надградена Замена За Јорк Печка Прекинувач За Притисок На Воздухот -0.40

Ова е Сосема Нов Оем Печка Прекинувач За Притисок На Воздухот 0.40" Врвен Квалитет Оем Замена Дел! 0.40" Ова е

DEN 2.67
Смешен дом 6,5 соларна полжав чудна статуа на светлосна светлина Новак
Смешен дом 6,5 соларна полжав чудна статуа на светлосна светлина

Градинарската светлина мери 11,5 "L x 4" W и е висока 6,5 " Сонцето ќе ја наполни сончевата светлина во текот на

DEN 239.84
Антички Занаети Финска 1876 50пени Сребрен Долар Сребрена Тркалезна Колекција За Надворешна Трговија Новак
Антички Занаети Финска 1876 50пени Сребрен Долар Сребрена Тркалезна Колекција За Надворешна Трговија

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 128.00
2 пакувања за хранење на сад за садови за чинија со чинија со вода, чинија со храна за вода, амфибиски влекачи за хранење на Новак Попуст
СП Бел-Арт 183080500 Ц - Облик Отворен 0,5 килограми Олово Прстен Колба Тежина Со Викем Винил Слој; за 125-500мл Колби Новак
ГОПУН МАНСКИ Атлетски тренерки целосен патент топол џогирање на пот. Новак
ГОПУН МАНСКИ Атлетски тренерки целосен патент топол џогирање на пот.

100% полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Лесна, удобна ткаенина Јакна за патеката :

DEN 479.84
Намигучи 3,8 инчен Комплет од 5 Чаши Керамика Произведена Во Јапонија Новак
Намигучи 3,8 инчен Комплет од 5 Чаши Керамика Произведена Во Јапонија

Намигучи Комплет од 5 Чаши Материјалот е Керамички Големината Е W3, 8x5, H3, 1 инч.Кога сакате друг Сет од 5 Чаш

DEN 1.33
Декларна обвивка за igsticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ултра тенки заштитнички налепници на телото 001341 Пеперутка шарена Новак