Фулчи-15оз Креативно Соѕвездие Близнаци Шолја За Кафе Сет Капацитет Надградба Чај Чаша За Какао Вода Млеко Сок

Фулчи-15оз Креативно Соѕвездие Близнаци Шолја За Кафе Сет Капацитет Надградба Чај Чаша За Какао Вода Млеко Сок

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

€ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : комплетот содржи : соѕвездие кригла*1+капак*1+златна лажица*1+подлога*1.Безбедно пакување, нема потреба да се грижите за оштетување на производот при примање на пакувањето. €СОВРШЕН ПОДАРОК : 15oz дизајн на капацитет, може да се наполни со повеќе кафе, млеко, сок, вода, итн., погоден за канцеларии, домови, ресторани, кафулиња. Големиот роденденски подарок за секој роден помеѓу 21 Мај и 21 јуни. Совршен подарок за мажи, жени, колеги, пријатели, наставници и сите љубители на астрологијата. €ИЗДРЖЛИВИ ПЕРФОРМАНСИ : порцеланска кригла + порцеланска кригла капак, отпуштен на температури приближувајќи се до 1500 степени Целзиусови. дизајн на жлеб со дебел капак на кригла (целиот порцелан, без силика гел), непречено вклопување во устата на криглата, ефикасно спречување прашина, може да помогне во одржување на топлината на пијалокот. Лажица од нерѓосувачки челик со порцеланска рачка, зафат е удобен. Силиконски подлога за храна, мека и отпорна на паѓање, висока температура и ниска температура. €ИСКЛУЧИТЕЛЕН ИЗГЛЕД : Нема прекумерна декорација, едноставна и стилска констелација, дизајн на златни налепници, ви овозможува да уживате во вкусното кафе или пијалок, но и да ја почувствувате убавината на порцеланот. `+КАВГА-БЕСПЛАТНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : ние цврсто веруваме дека луѓето кои добиваат Соѕвездието Кригла ќе падне во љубов на прв поглед! Доколку поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи или услуги, слободно контактирајте не и добијте ја нашата поддршка, дозволувајќи замена или враќање на средствата!. Опис На Процесот 1.Порцеланските производи често се изгорени поради проблеми со процесот и висока температура. Повремено, постојат нерамномерност на бојата, црно-бели мали дамки на нечистотии, фини испакнатини и други појави, кои се нормални феномени, ве молиме разберете. 2.Големината на производот се мери рачно,Ако има мала грешка, тоа е нормално. Известување За Употреба 1. Порцеланот е кревок. Кога користите или складирате, не го присилувајте да се судри со други предмети и да падне на земја. Острото стружење неизбежно ќе остави траги и ќе влијае на изгледот. 2. Кога душекот за кригла ќе се прими за прв пат, производот сепак може да има мала количина мирис (Умот ве молиме бидете претпазливи да купите). Ве молиме користете детергент или топла вода пред употреба. Суровината на овој производ е силика гел за храна, кој е здрав и еколошки. безбеден за употреба.3. За да го одржите изгледот на производот, не ставајте го производот во машина за миење садови и микробранова печка. Не ставајте го овој производ директно на отворен пламен за да избегнете оштетување или деформација.

Избор на клиент

GTD 7/8 14 NF GH4 HSS Приклучок ДОПРЕТЕ 4 Директно Флејта .875 ГРИНФИЛД Унф Сад Направени-АР6465АК2 Новак
GTD 7/8 14 NF GH4 HSS Приклучок ДОПРЕТЕ 4 Директно Флејта .875 ГРИНФИЛД Унф Сад Направени-АР6465АК2

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К

DEN 479.84
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС Новак
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 2.33
C. S. Unitec C. S. UNITEC EX1503D-085UB 1 Погонски Приклучок, Бакар Берилиум, 2-1/8 Новак
C. S. Unitec C. S. UNITEC EX1503D-085UB 1 Погонски Приклучок, Бакар Берилиум, 2-1/8

За Сите Прашања, Грижи или За Потврдување На Достапноста; Контактирајте Со Ричард на 774 259 2971 За Сите Праш

DEN 13306.72