ДЕФЛАБ рачна Конзола 4.3 Екран Класичен Ретро Рачни 20000+ Игра Конзола Аркада Џојстик Двојна Борба Детска Рачна Игра

ДЕФЛАБ рачна Конзола 4.3 Екран Класичен Ретро Рачни 20000+ Игра Конзола Аркада Џојстик Двојна Борба Детска Рачна Игра

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

# Новата двојна конзола од 4,3 инчи поддржува двојна гејмпад 8 GB бесплатно преземање и архивирање на игри. # Поддршка кабел безжичен двоен контролер поддршка ТВ РЕЖИМ, дво-плеер на владата, ПСП еден плеер на владата. 10 големи емулатори поддржуваат 128-битно, 30% зголемување на перформансите во однос на претходната генерација. Преземете неколку W игри за слободни компатибилни со аркадни/GBA/GBC/MD/СФЦ/fc формат игри. Quitchlife СО ист тип на далечински прачка висока спецификација микро прекинувач структура, со висока контрола на точноста и чувствителен одговор. Рачен рачен контролер 4,3-инчен аркаден ТЕЛЕВИЗОР Ретро ретро роденденски подароци спецификации : Категорија На Производи : Рачен Конзолегенр За Игри : rpg Играње Улоги,Акција За АКЦИЈА Верзија На игри : лајт верзија оперативен систем : 8 битсмеморија : 4гбинтерфејс тип : USBVideo/аудио интерфејс : avnetwork интерфејс : режим на авконекција : wiredvideo игра класификација : влезно ниво, ниво на треска, елитно ниво, хардкор ниво број на лица што се применуваат : Двојно Применлива Возраст : Универзална Прилика За Давање Подароци : РОДЕНДЕНСКА ЛИСТА на пакување1* Конзола За Игри1* рачка1* видео кабел1* кабел за полнење1* батерија1* Упатство за Употреба добредојдовте во мојата продавница, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, Ќе Ви Помогнам, ви посакувам среќен шопинг.

Избор на клиент

Mssoomm Минијатурни Линеарни Лизгачки Водич Железнички 4Pcs MGN7 MR7 37.8 инчен / 960mm + 8Pcs MGN7 - C Тип Линеарен Лизгач Новак
Mssoomm Минијатурни Линеарни Лизгачки Водич Железнички 4Pcs MGN7 MR7 37.8 инчен / 960mm + 8Pcs MGN7 - C Тип Линеарен Лизгач

Мини Линеарен Железнички Водич 4 парчиња Должина : 37,8 инчи / 960мм Блок : 8 парчиња Mgn7 C тип превоз Изработе�

DEN 3475.36
WH1916 Заштитник На Екранот Компатибилен За Sony alpha 7 IV A7v IV A7iv A7M4 A74 Камера, 9H Калено Стакло Анти-Гребење Анти-Меур Новак
ТОЧКА НА КУПУВАЧОТ Hdmi Ѕид Плоча | UL Наведени Еден Излез HDMI 2.0 w/Вграден во 6-инчен Pigtail, Поддржува Ethernet И 4k Видео, Новак Попуст
Повлекување Двослоен Автомобил Миење М7д6 Четка Новак
Повлекување Двослоен Автомобил Миење М7д6 Четка

Прилагодлива алуминиумска долга рачка, прилагодлива во од 25 до 53 инчи, ви овозможува да ја завршите цела

DEN 1.00
Haiqings Watchband 18mm 20mm 22mm 24mm Sport Watch Strap Мажите Жените Replection Бенд Гума Нараквица Нерѓосувачки Брава wenfeng1991 Новак
Haiqings Watchband 18mm 20mm 22mm 24mm Sport Watch Strap Мажите Жените Replection Бенд Гума Нараквица Нерѓосувачки Брава wenfeng1991

Клучни Карактеристики : Ремен Боја на бендот за гледање : црна / црвена / зелена / сина Димензии : 18мм 20 мм 22

DEN 1.67
за типот АБИ Чувствителен НА Притисок на кпцр Новак
за типот АБИ Чувствителен НА Притисок на кпцр

Рназа, дназа и пцр инхибитор слободен Компатибилен со сите стандардни пцр плочи Стапка на испарување : 5%

DEN 0.67
[Ул Наведени] ОМНИХИЛ 8 Стапки Долг AC / DC Адаптер Компатибилен Со Моделот На Адаптер За Напојување На Мидленд: S003ATU0900030 Новак Попуст
3дроза Мешавина од розови и виолетови јорговани цветни пупки и цвеќиња. Поглед одблизу-Чаши Новак
3дроза Мешавина од розови и виолетови јорговани цветни пупки и цвеќиња. Поглед одблизу-Чаши

Бела керамичка 15оз кригла Слика отпечатена од двете страни Висок сјај заврши Микробранова печка безбед

DEN 1.00
5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А, Новак
5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А,

5 R007, Genteq, ECM Мотори,1 / 3 Кс, Излез KW : 0,25, Фреквенција : 60 Hz, Напон : 208230 V, Струја : 3,5 А Брзина : 1075 вртежи во мину

DEN 5878.88