2GT 2GT Timing Murley 28 заби, роди 5/6/6/6.35/8mm, за ширина на ременот GT2 6mm/10mm/15mm, мала реакција 28t сребро

2GT 2GT Timing Murley 28 заби, роди 5/6/6/6.35/8mm, за ширина на ременот GT2 6mm/10mm/15mm, мала реакција 28t сребро

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Тип : 28-2 GT-6/9/10/15 БФ. Боре : 4/5/6/6/6.35/8мм. Погодно за широк појас : 6/9/10/15мм. Инсталирајте : Лесно се склопува и расклопува. Широко се користат за машини за пренос како 3Д печатач, CNC машини, машини за дупчење и така натаму. Тип : 28-2 GT-6/9/10/15 БФ. Боре : 4/5/6/6/6.35/8мм. Погодно за широк појас : 6/9/10/15мм. Инсталирајте : Лесно се склопува и расклопува. Широко се користат за машини за пренос како 3Д печатач, CNC машини, машини за дупчење и така натаму. Тип : 28-2 GT-6/9/10/15 BFPitch : 2mmteeth Број : 28 Teet Shoutside Diameter (OD) : 17.32mmbore : 4/5/6/6/6/6.35/8mmflange : Двојна материјал : Алуминиум легуриран режим : 2* M4 Fit for Belt Широк : 6/9/10/15мм.

Избор на клиент

Декларна обвивка за igsticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ултра тенки заштитнички налепници на телото 001341 Пеперутка шарена Новак
MaxTool 60 парчиња/60pcs Twist Dript Bit Set 60-парчиња вежба сет на работни места со голема брзина челик m2 целосно мерач на Новак
Правила за бања Визузи, знак за дрво, 12 x 6, виси плакета дрвена штица wallидна уметност декорација, декор за дома Новак
Диск за пескарење 100 компјутер 24 решетки 3 влошки за заклучување на површината за мелење смола од смола Новак
Mounts DF-48-1314CNK-M моторцикл матични дупки за монтирање, големина М, дијаметар 0,5-0,5 инчи, монтирање на матични дупки Новак
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин Новак
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 интерактивни нараквици со шлаканица во 2 стилови, и 12 играчки за летање в�

DEN 0.33
Minigrip® 2 Mil Reclosable Poly Caghs, 12 x 15, јасни, 1000/case Новак
Minigrip® 2 Mil Reclosable Poly Caghs, 12 x 15, јасни, 1000/case

Minigrip Premium Red Line Tags има единечна патека, тешка патент што ја проширува ширината на торбата и ги одржува про

DEN 0.67
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци Новак
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци

Создадете симпатичен приказ на табелата со овој сет на десерт на коала мечка! Одликувајќи се со пријате�

DEN 1.00
Dreamus itzy - CheckMate [Limited Edition] Албум+Пред -нарачка бенефит JYPK1425 150x210mm разнобоен Новак
Dreamus itzy - CheckMate [Limited Edition] Албум+Пред -нарачка бенефит JYPK1425 150x210mm разнобоен

Пазарот на KPOP (продавница за семејни продавници Hanteo & Gaon) ќе ја испрати вашата нарачка од Јужна Кореја...

DEN 3.33
Компатибилен за Delta AFB1212H 12V 0,35A 12cm 120 * 120 * 25mm 4PIN вентилатор за ладење Новак
Компатибилен за Delta AFB1212H 12V 0,35A 12cm 120 * 120 * 25mm 4PIN вентилатор за ладење

Компатибилен за Delta AFB1212 H 12 V 0,35 A 12cm 120*120*25mm 4pin вентилатор за ладење Совршени делови за замена, висококвал�

DEN 1.00