200мм/7,9in Не'рѓосувачки челични клешти за задебелени клештини на главата на главата конкавна - конвексна дизајн

200мм/7,9in Не'рѓосувачки челични клешти за задебелени клештини на главата на главата конкавна - конвексна дизајн

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Големината на дембините на клешти е околу 200мм/7,9in, а максималната ширина на сечење е околу 2 см/0,8in. Дел клешти усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, задебелен клешти, глава, здрав и конкавкономски дизајн на контактната површина на рачката, го зголемува триењето, нелип и удобно. Плескавите клешти нема потреба да се прилагодуваат, совршено вклопување на 90 степени, едноставна и ефикасна, сигурна за употреба. Главата на десната половина од клешти содржи трапезоиден жлеб, а има трапезоиден конвексен дел на положбата каде што главата на левата половина на клешти одговара на трапезоидниот жлеб. Кога се користат за прицврстување, тие се оклучуваат едни со други, што е флексибилно и лесно за употреба. Брзина на прицврстување брзо. Производството и производството на производите следат строги стандарди за контрола на квалитетот на производот, а перформансите на производот се стабилни. Можете да го користите долго време со доверба. Големината на дембините на клешти е околу 200мм/7,9in, а максималната ширина на сечење е околу 2 см/0,8in. Дел клешти усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, задебелен клешти, глава, здрав и конкавкономски дизајн на контактната површина на рачката, го зголемува триењето, нелип и удобно. Плескавите клешти нема потреба да се прилагодуваат, совршено вклопување на 90 степени, едноставна и ефикасна, сигурна за употреба. Главата на десната половина од клешти содржи трапезоиден жлеб, а има трапезоиден конвексен дел на положбата каде што главата на левата половина на клешти одговара на трапезоидниот жлеб. Кога се користат за прицврстување, тие се оклучуваат едни со други, што е флексибилно и лесно за употреба. Брзина на прицврстување брзо. Производството и производството на производите следат строги стандарди за контрола на квалитетот на производот, а перформансите на производот се стабилни. Можете да го користите долго време со доверба. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за треперење на клешти : Не'рѓосувачки челик УПОТРЕБА : Различна намена максимална ширина на сечење : приближно. Големина од 2см/0,8in : приближно. Список на пакети 200мм/7,9in : 1 x клешти.

Item Type: Flanging Pliers
Material: Stainless Steel
Uses: Various Purpose
Maximum Cutting Width: Approx. 2cm/0.8in
Size: Approx. 200mm/7.9in
Package List:
1 x Pliers :

Избор на клиент

2011 Гетисбург Националниот Парк Сребрен Доказ Нп Квартал ПР-69 ПЦГ Новак
2011 Гетисбург Националниот Парк Сребрен Доказ Нп Квартал ПР-69 ПЦГ

2011 Сребрена Доказ Гетисбург Пенсилванија Националниот Воен Парк Нп Квартал Сертифициран од PCGS PR 69 DCAM, С�

DEN 0.33
Наутика за машка памучна памучна боја 4 пакет боксер Новак
Наутика за машка памучна памучна боја 4 пакет боксер

95% памук, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Контрола на влага : Наутика на бокс�

DEN 2.67
Maxell jelleez Вистински безжичен Bluetooth 5.0 Ушите на ушите + Гумани куќишта за полнење и ушни уши - Безбедна удобност за Новак
Sagebrook Home 13163-03 Декоративна керамичка покриена тегла, зелена пукнатина Новак
Sagebrook Home 13163-03 Декоративна керамичка покриена тегла, зелена пукнатина

Оваа прекрасна декоративна керамичка опфатена тегла ги има најдобрите детали и највисок квалитет што ќ

DEN 2006.08
Малиот е екран на тато, маица за печатење кучиња, сина sm Новак
Малиот е екран на тато, маица за печатење кучиња, сина sm

Daddys Little Boo Screen Print Bog Mirts Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 Поли

DEN 2.00
Полнач за адаптер PPJ AC за KOCASO M1050 M1050S M730 таблет компјутер за напојување PSU PSU Новак
Полнач за адаптер PPJ AC за KOCASO M1050 M1050S M730 таблет компјутер за напојување PSU PSU

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

DEN 2.67
Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со Новак
Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со

Монтажа за каиш : лентата за зглобот е ротирачки во 360 степени, со завртка што може да го поправи вашиот Go

DEN 702.40
Dynalon Azlon 301665-0032 Полиетилен шише со шише со ниска густина шише со капаче за завртки, капацитет од 1000 мл Новак
Dynalon Azlon 301665-0032 Полиетилен шише со шише со ниска густина шише со капаче за завртки, капацитет од 1000 мл

Истекување на протекување Проucирен Компаниска смола Флексибилен Затворање на полипропилен Проucирна, н

DEN 2533.60