Нов Лон0167 Двоен Ред 6 Позиции Завртка Терминал Бариера Блок 600V 15A(Zweireihiger 6-Позиционирање-Schraubklemmenblock 600w 15a

Нов Лон0167 Двоен Ред 6 Позиции Завртка Терминал Бариера Блок 600V 15A(Zweireihiger 6-Позиционирање-Schraubklemmenblock 600w

DEN 108.48

Новак

Достапно за нарачка

Име на производ : Терминална Бариера; Материјал : Метална Номинална Вредност : 600 V 15 A; Позиции : 6. Големина : 7,2 x 2,2 x 1,4 cm / 2,8 "x 0,9" x 0,6 " (L*W*H). Секоја Ширина На Одделот : 0,7 см / 0,3"; Боја : Црна Фарбе : Шварц у0026 Грин. Тежина : 27g; Содржина На Пакетот : 1 x 6 Позиција Терминална Бариера (Gewicht : 27 g; Packungsinhalt : 1 x 6-Позицијаклем. Двоен Ред 6 Позиции Завртка Терминал Бариера Блок 600 V 15карактеристики отстранлив јасен пластичен изолациски капак. Двоен ред, секој електрично одделен од другите.Опис Во Германцвеиреихигер 6-Позиционирање-Шраубклеменблок 600 ° 15апродуктно име : Терминалспер; Материјал : Метал у0026 Кунстстофтип : ТБ-1503; Ненверт : 600 ° 15А; Позиционирање : 6гресе : 7,2 х 2,2 х 1,4 см / 2,8 х 0,9 x 0,6 (L * B * H) Breite Jedes Abteils : 0,7 Cm'; Farbe : schwarz u0026 gréngewicht : 27 G; Packungsinhalt : 1 X 6-Positionsklemme.

Избор на клиент

Мелиса &засилувач; Даг Абакус-Класичен Дрвени Едукативни Броење Играчка Со 100 Монистра Новак
Мелиса &засилувач; Даг Абакус-Класичен Дрвени Едукативни Броење Играчка Со 100 Монистра

Вуд Увезени КЛАСИЧНА ИГРАЧКА ЗА УЧЕЊЕ АБАКУС : Класичната Дрвена Играчка Мелиса И Даг Абакус Е традицио�

DEN 368.00
Горда Армија Девојка Подарок Дечко Војник Херој Воена Тамблер Американско Знаме Кафе Патување Кригла 14оз Новак
2011 Гетисбург Националниот Парк Сребрен Доказ Нп Квартал ПР-69 ПЦГ Новак
2011 Гетисбург Националниот Парк Сребрен Доказ Нп Квартал ПР-69 ПЦГ

2011 Сребрена Доказ Гетисбург Пенсилванија Националниот Воен Парк Нп Квартал Сертифициран од PCGS PR 69 DCAM, С�

DEN 0.33
Чанта за цвеќиња од кутија со кутии Ручини Новак
Чанта за цвеќиња од кутија со кутии Ручини

Прекрасна форма на чанта за цвеќиња во врска со лилјани во праска и лаванда со кристали на Сваворски...

DEN 1.00
KJHD ZYZMH 0-25mm микрометар електронски дигитален мерач на дебеломер Mikrometer Micrometro Digitale Новак
KJHD ZYZMH 0-25mm микрометар електронски дигитален мерач на дебеломер Mikrometer Micrometro Digitale

Опсег на мерење : 0 25мм ЛЦД екран, поудобно читање Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик и ч�

DEN 1.67
光洋 陶器 Ebony KT432224 6,7 инчи наклон топка Новак
光洋 陶器 Ebony KT432224 6,7 инчи наклон топка

Порцелан Големина на производот : L6,8 инчи (17,2 см), S6.3 инчи (16,1 см), H4.1 инчи (10,3 см) Материјал : порцелан Земја

DEN 0.67
HandcraftDecorations Butterfly Cremation Urn ѓердан, симпатичен накит од природа, урн од инсекти, едноставен секојдневен ѓердан Новак