Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со Nobklen Kids Tablet JR -J7 - Wireless Wallиден полнач на Wallидот, безжичен полнач за wallидови - etет Блек

Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со Nobklen Kids Tablet JR -J7 - Wireless Wallиден полнач на Wallидот, безжичен полнач

DEN 799.20

Новак

Достапно за нарачка

? [Моќ да се оди] Полнач за полнач во Boxwave компатибилен со таблетот Nobklen Kids Jr-J7 (7 in). Наменето за ваша погодност, безжичниот полнач за wallидови Recuva се надополнува додека функционира како полнач со wallидови со голема моќност, додека е вклучен во wallидниот излез. Сега, кога ќе ја тргнете вратата, безжичниот полнач за wallидови на Recuva е веќе целосно наполнет, подготвен за вашите преносни потреби за полнење. ? [Висок капацитет] што содржи капацитет од 10,000 m Ah ви дава можност да ги наплаќате вашите деца таблети JR-J7 (7 in) до 3 пати. Погодно за сите уреди, особено уредите кои гладуваат моќ на кои можеби им треба често полнење. ? [Прецизен LED дисплеј] За разлика од другите преносни полначи на банка за батерии, Wireидниот полнач на Wireless Recuva го прикажува преостанатиот век на траење на батеријата за процент преку екран од страната на батеријата. Ова ви овозможува да имате прецизно разбирање за тоа колку батерија останавте пред да ги наполнувате уредите или банката за батерии. Исто така, има вградено сино LED светло за да ве извести кога вашите уреди се полнат и зелени за подготвеност. ? ? [Безжично и жично полнење] Не само што им овозможува на компатибилните уреди да наплаќаат безжично користејќи го Универзалниот протокол за безжично полнење на QI, туку вклучува и 2 порти за полнење за повеќе уреди и две вградени конектори за ваша погодност. Давајќи ви погодност за полнење до 5 уреди. ⚡ [Брзо полнење] безбедно брзо ги наплаќа вашите уреди. Го штити вашиот детски таблет JR-J7 (7 ин) од прекумерни струи, прегревање и преполнување. Полнењето запира кога батеријата е полна. Полнач за боксерски полнач компатибилен со Nobklen Kids Tablet Jr-J7 (7 in) .boxwave? S Universal Wireless Recuva wallиден полнач ја наплатува вашата детска таблета Jr-J7 (7 in) со високата моќ што му е потребна, без разлика дали сте дома или на патот ! Наменет за ваша погодност, безжичниот полнач за wallидови Recuva се надополнува додека функционира како полнач за wallидови со голема моќност, додека е вклучен во wallидниот излез. Сега, кога ќе ја тргнете вратата, безжичниот полнач за wallидови Recuva е веќе целосно наполнет, подготвен за вашите преносни потреби за полнење. Содржината на капацитетот од 10,000m Ah ви дава можност да ги наплаќате вашите деца таблети JR-J7 (7 in) до 3 пати. Погоден за сите деца таблети JR-J7 (7 во), особено уреди кои се гладни за напојување на кои можеби треба да се полнат често. Обезбедени други преносни полначи на банкарски батерии, безжичниот полнач за wallидови подмраза го прикажува преостанатиот век батеријата. Ова ви овозможува да имате прецизно разбирање за тоа колку батерија останавте пред да ги пополнувате уредите или батеријата. Не само што им овозможува на компатибилните уреди да наплаќаат безжично користејќи го Универзалниот протокол за безжично полнење, таа исто така вклучува и 2 порти за полнење за повеќекратни уреди и два вградени конектори за ваша погодност. Давајќи ви погодност за полнење до 5 уреди. Го штити вашиот детски таблет JR-J7 (7 ин) од прекумерни струи, прегревање и преполнување. Полнењето запира кога батеријата е полна. Побарајте ги омилените уреди со огромна моќ!.

Избор на клиент

3дроза Мешавина од розови и виолетови јорговани цветни пупки и цвеќиња. Поглед одблизу-Чаши Новак
3дроза Мешавина од розови и виолетови јорговани цветни пупки и цвеќиња. Поглед одблизу-Чаши

Бела керамичка 15оз кригла Слика отпечатена од двете страни Висок сјај заврши Микробранова печка безбед

DEN 1.00
Мамут Машко Стапче 10.9 гал / Трион Нордванд 38, Црна Новак
Мамут Машко Стапче 10.9 гал / Трион Нордванд 38, Црна

Висина 21,7 инчи (55 см) х Ширина 11,0 инчи (28 см) х Број На Џебови : 4 (2 надворешни, 2 внатрешни работи) Тежина : 31.4

DEN 2.33
Повлекување Двослоен Автомобил Миење М7д6 Четка Новак
Повлекување Двослоен Автомобил Миење М7д6 Четка

Прилагодлива алуминиумска долга рачка, прилагодлива во од 25 до 53 инчи, ви овозможува да ја завршите цела

DEN 1.00
Митас Галакси А21 Едноставен SCV49 Случај Лаптоп Тип Итни Излез Излез Црна SC-0211-БК/SCV49 Новак
Митас Галакси А21 Едноставен SCV49 Случај Лаптоп Тип Итни Излез Излез Црна SC-0211-БК/SCV49

Компатибилни модели : Галакси А21 Едноставен SCV49 (Модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структу�

DEN 2.67
Холивуд &засилувач; Канап Најсекси Светот Премин Чувар Патување Кригла Нерѓосувачки Челик Изолирани Кафе Чаша Новак
WH1916 Заштитник На Екранот Компатибилен За Sony alpha 7 IV A7v IV A7iv A7M4 A74 Камера, 9H Калено Стакло Анти-Гребење Анти-Меур Новак
Сигма Чи Ветробран-Анорак Пуловер Јакна - Четвртина Патент Новак
Сигма Чи Ветробран-Анорак Пуловер Јакна - Четвртина Патент

Еластична, Полиестер Затворање на патент Машинско Перење 100% Полиестерска Обвивка Три панел хауба со drawc

DEN 1.33