PDGJG 4: 3 Екран на проектор за густина на густина 100 120 150 инчи 1080p 3D 4K HD Преносни филмови за преклопување на преклопување екран

PDGJG 4: 3 Екран на проектор за густина на густина 100 120 150 инчи 1080p 3D 4K HD Преносни филмови за преклопување на преклопување

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во вашиот ранец или куфер. Погодно за складирање и носење - компактен дизајн со едно парче, лесен и преклопување. Материјал со висока апсорпција и анти -криминал - направен со природна полиестерска ткаенина дека проекцијата е поостра и посветла од повеќето други екрани за проекција, екранот за проекција е задебелен и мазен, без брчки кога е преклопена / смачкана. Можете да го склопите екранот во мала големина и да го ставите во вашиот ранец или куфер.Сисоваму големината на големината се мери со рака, големината на вистинската ставка што сте ја добиле може да биде малку поразлична од големината погоре. Можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во вашиот ранец или куфер. Поставување без проблеми-екранот на проекторот без рамка и да имате метални дупки, можете да користите нокти, куки, јажиња или двострана лента за да го обесувате. Може лесно да се монтира на wallидот или да се отстрани од wallидот со двострана лента и куки. Погодно за складирање и носење - компактен дизајн со едно парче, лесен и преклопување. Карактеристики : Одличен приказ на слика - Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено. Може лесно да се монтира на wallидот или да се отстрани од wallидот со двострана лента и куки. И да имате метални дупки, можете да користите нокти, куки, јажиња или двострана лента за да ја обесувате. Одличен приказ на слика - Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено.Одличен приказ на слика - Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено. Материјал со висока апсорпција и анти -криминал - направен со природна полиестерска ткаенина дека проекцијата е поостра и посветла од повеќето други екрани за проекција, екранот за проекција е задебелен и мазен, без брчки кога е преклопена / смачкана. Покажувачки за складирање и носење - компактен дизајн со едно парче, лесен и виткање. Материјал со висока апсорпција и анти -криминал - изработен со природна полиестерска ткаенина дека проекцијата е поостра и посветла од повеќето други екрани за проекција, екранот за проекција е задебелен и мазен, без брчки кога е преклопена / смачкана. Широки апликации - Екранот за проекција е одличен избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен дисплеј и друго, што е погодно за проекции во затворен и отворен простор со вашето семејство и пријатели; Youе ви донесе многу забава и погодност. Поставување без проблеми-екранот на проекторот без рамка и да имате метални дупки, можете да користите нокти, куки, јажиња или двострана лента за да го обесувате.

Избор на клиент

Далечински управувач на Bluetooths за комплет за тикток и екран Новак
Далечински управувач на Bluetooths за комплет за тикток и екран

Далечински управувач на Bluetooths за Tik Tok 3 Во 1 комплет за чистење на екранот : комплет за чистење на телефон�

DEN 1.00
DRINCOSHOW 1PC Метричка десна рака умре M39x3.0 mm Умира алатки за навој M39mm x 3mm, алатки за навојки за навојување на навојки Новак
Ф. Г. Галаси рачно изработено фино италијанско дрво Фото -слика Рамка канал златен тон - 5 x 7 - 29557 Новак
Ф. Г. Галаси рачно изработено фино италијанско дрво Фото -слика Рамка канал златен тон - 5 x 7 - 29557

Ное рамка златен тон со зачудувачки вреќи Може да се прикаже вертикално или хоризонтално Сајл назад На�

DEN 512.00
Владетел на спојување на пила, преносен мерач за обележување, за пила за табели со пила Новак
Владетел на спојување на пила, преносен мерач за обележување, за пила за табели со пила

Направено од алуминиумски легура материјал, силна структура, висока цврстина и долг животен век...

DEN 915.20
Ryobi P318 18-Volt Еден+ литиум-јон безжичен воздушен удар 23-мерач 1-3/8 инчи безгласен пин Новак
Ryobi P318 18-Volt Еден+ литиум-јон безжичен воздушен удар 23-мерач 1-3/8 инчи безгласен пин

Дизајн на активирање со двојно дејство за последователно возење Функцијата за заклучување на оган го п�

DEN 1.67
HD - Видео Снимање HDMI ВО USB Надвор 3840x2160@30Hz или 4096x2160@24hz Макс Поддршка 3840x2160@60Hz YUV420 Новак
HD - Видео Снимање HDMI ВО USB Надвор 3840x2160@30Hz или 4096x2160@24hz Макс Поддршка 3840x2160@60Hz YUV420

Модел Бр : HDCN0051 M1 Име на моделот : HD Видео Снимање Влезни порти : HDMI1 4 x1 Излезни порти : USB2 0 x1 HDMI влез resolution :

DEN 479.84
Прашина Нега Централна Вац Далечински Управувач Новак
Прашина Нега Централна Вац Далечински Управувач

Централна Правосмукалка 3 Парче Далечински Управувач Собранието Склопот На Далечинскиот Управувач За �

DEN 1.33
ДД679 - 24 Пиштол Куче Јаки Тешка Врска Задави Синџир 24 Новак
ДД679 - 24 Пиштол Куче Јаки Тешка Врска Задави Синџир 24

Должина на пакетот : 9.0" Ширина на пакетот : 6.0" Висина на пакетот : 0.375" Тип на производ : СПОРТСКИ ПРОИЗВОДИ

DEN 188.64
Господар Масажа за маса за масажа за масажа, торба „За маса за масажа, 29„ 31 “, црна Новак
Господар Масажа за маса за масажа за масажа, торба „За маса за масажа, 29„ 31 “, црна

Полиестер 100% најлон Лесен начин за чување и транспорт на преносни табели за масажа, одговара на сите таб

DEN 0.33
Weiss Dugy2-0100-4L мерач на притисок вакуум-100 psi, 1/4 NPT; 316 SS сензор/ 316 SS штекер Новак
Weiss Dugy2-0100-4L мерач на притисок вакуум-100 psi, 1/4 NPT; 316 SS сензор/ 316 SS штекер

Точност : 0,5 проценти полни Случај : Термопластично засилено со стакло Приказ : 4цифрен ЛЦД, 5 / 8 инчи...

DEN 3801.28
Trerice 800B2502La30/30 Управувачки мерач, 2,5 бирање, 30 Hg до 30 psi, 1/4 NPT месинг врска, пониско монтирање Новак
Trerice 800B2502La30/30 Управувачки мерач, 2,5 бирање, 30 Hg до 30 psi, 1/4 NPT месинг врска, пониско монтирање

Црн готов челик кутија Црн готов челик кутија Мерачот на комунални услуги Trerice 800 B е дизајниран за барањ�

DEN 184.80