Преносен диспензер за конец со 100 парчиња стоматолошки конец, 2023 година, куќиште за ново-патно патување, преносен случај на забен конец, диспензерот за избирање на ф

Преносен диспензер за конец со 100 парчиња стоматолошки конец, 2023 година, куќиште за ново-патно патување, преносен случај

DEN 451.20

Новак

Достапно за нарачка

Преносен диспензер за конец : Преносен диспензерот на конец со 100 парчиња стоматолошки конец е суштинска алатка за секој што сака да одржува добра орална хигиена во движење. ? Високо молекуларно полиетилен влакна : Овој стоматолошки конец е нежен на забите и непцата, додека ефикасно ги отстранува плакетите и честичките со храна. Компактен и преносен : Преносот на диспензерот на конецот е компактен и лесен, што го олеснува земањето со вас каде и да одите, без разлика дали патувате или само надвор и околу. Лесно за употреба : Одликувајќи се со лесен за употреба дизајн, овој диспенс на стоматолошки конец ви овозможува да го отворите задниот капак за да додадете нов конец по потреба, за да можете секогаш да имате свеж конец на рака. Широко апликација : Овој практичен и убав автоматски стоматолошки флосер, совршен за датира, патувања, дома, ресторан и повеќе, ефикасно да се грижи за вашето здравје на забите и покажете ја вашата насмевка во потполност. Чувајте ги забите и непцата здрави со нашиот преносен диспендер на конец, кој доаѓа со 100 парчиња висококвалитетен стоматолошки конец. Направено од високо молекуларно полиетилен влакна, овој забен конец е нежен на забите и непцата, додека ефикасно ги отстранува честичките од плакета и храна. Спецификации : Материјал : високо-молекуларна полиетиленска влакна Големина : 4.1x1inch Применлив Тип : Секој пакет вклучува : 1 x преносен диспензер за конец, 100 парчиња x стоматолошки конец 100% задоволен : ние даваме се од себе за да развиваме најуникатни и иновативни производи и да се осигураме дека вие Секогаш имајте најдобро искуство кога купувате со нас. Ако поради некоја причина немате позитивно искуство со нас, ве молиме известете ни и ќе сториме се што можеме за да се осигураме дека сте 100% задоволни од вашата набавка.

Избор на клиент

RK73H2BLTD1071F - Фиксни 2 -пини SMD 73H2BLTD1071 Новак
RK73H2BLTD1071F - Фиксни 2 -пини SMD 73H2BLTD1071

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

DEN 776.00
Таземетостат Новак
Таземетостат

ТАЗЕМЕТОСТАТ (ЕПЗ6438, Е7438) е моќен и селективен инхибитор НАZ2 со КИ И ИЦ50 од 2,5 n M и 11 n M во анализи без клетк

DEN 0.33
Vbestlife Жичен USB Глушец, 1200 DPI Opономски Жичен Оптички Компјутерски Глушец со Линија од 135 см, Приклучок И Игра Новак
Сплит П Гном За Празниците Декоративна Крпа За Садови Новак
Сплит П Гном За Празниците Декоративна Крпа За Садови

Овој комплет вклучува 2 крпи за садови кои лесно можат да се вградат во многу стилови на домашен декор, в�

DEN 259.20
Билки од земјата на чудата 20мг Тиоколхикозид, КАС 602-41-5, Чистота Над 98% Новак
Билки од земјата на чудата 20мг Тиоколхикозид, КАС 602-41-5, Чистота Над 98%

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : 20мг е 1 / 50 од грам, што е мал волумен толку многу што го игнорирате Ако сте доволно в�

DEN 4000.00
Dell Alienware m15 R3 Игри Лаптоп | 15.6 FHD | Core i7-1TB SSD-16GB RAM МЕМОРИЈА - RХ 2060 | 6 Јадра @ 5 GHz - 10TH Gen CPU-6GB Новак
Dell Alienware m15 R3 Игри Лаптоп | 15.6 FHD | Core i7-1TB SSD-16GB RAM МЕМОРИЈА - RХ 2060 | 6 Јадра @ 5 GHz - 10TH Gen CPU-6GB

[Intel Core i7 Gaming Процесор] Објавен Во 2020 Година 15" Alienware m15 R3 Gaming Лаптоп во Семејството Alienware На Dell доаѓа со сет�

DEN 896.00