MXUTEUK Моментно копче за копче за прекинувач на копчето за прекинувач на копчето за излез на копчето ABS WEATERPROOF за автоматски отвори за порта со едно копче за надворешн?

MXUTEUK Моментно копче за копче за прекинувач на копчето за прекинувач на копчето за излез на копчето ABS WEATERPROOF за автоматски

-110 %

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Моментно поле за прекинувач на копчето за притискање; Тип на акција : моментално; Тип на контакт : 1 бр. 1nc ;. Водоотпорна кутија за прекинувач : Притиснете го копчето за излез, прекинувачот за стартување на копчето за притискање; Заштитно ниво : IP54 ;. UI : 660 V; Ith : 10a ;. Големина : 66 x 66 x 62mm/ 2.6 "x 2,6" x 2,44 "(L*W*H);. Содржина на пакет : 1pcs x моментално прекинувач на копчето. Тип : 1 бр. 2,44 "(l*w*h) ;. Содржина на пакет : Станица за прекинувачи на копчето 1pcs x моментално копче. Материјал : ABS; Моментарните прекинувачи за копче за притискање се користат за контрола на автоматските контролни кола, како што се електромагнетни стартери, контакти и релеи.

Избор на клиент

Dynalon Azlon 301665-0032 Полиетилен шише со шише со ниска густина шише со капаче за завртки, капацитет од 1000 мл Новак
Dynalon Azlon 301665-0032 Полиетилен шише со шише со ниска густина шише со капаче за завртки, капацитет од 1000 мл

Истекување на протекување Проucирен Компаниска смола Флексибилен Затворање на полипропилен Проucирна, н

DEN 2533.60
Депила дрвена рингишпил ретро дрвена детска роденденска подарок за домашни украси музички кутии Новак
Депила дрвена рингишпил ретро дрвена детска роденденска подарок за домашни украси музички кутии

Едноставен и дарежлив дизајн, неколку сцени можат да ви помогнат да погледнете назад во вашето детство �

DEN 2.67
Шумско Животно Ваши лента 20мм Камиисо Саиен Лента За Маскирање За Бележење Дневник Сам Декорација На Фото Албум Новак
Наутика за машка памучна памучна боја 4 пакет боксер Новак
Наутика за машка памучна памучна боја 4 пакет боксер

95% памук, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Контрола на влага : Наутика на бокс�

DEN 2.67
Набавка на мапа на ферит рамен кабелски трансформаторски фитинзи метал 40 x 12 x 6,5мм Новак
Набавка на мапа на ферит рамен кабелски трансформаторски фитинзи метал 40 x 12 x 6,5мм

Име на производот : Феритско јадро; Материјал : Метал Боја : темно сива; Големина на слот : 34 x 1,5мм / 1,3 "x 0.06"

DEN 2.00
M14 Diamond Driph Bit Professional Core Pript Pils Viction Virum Brazed Dripting Didge Sute Cutter Tool за керамички плочки Новак
M14 Diamond Driph Bit Professional Core Pript Pils Viction Virum Brazed Dripting Didge Sute Cutter Tool за керамички плочки

Висок квалитет Бит за вежбање со дијаманти е изработен од врвен дијамантски материјал со голема цврсти�

DEN 1.33
Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со Новак
Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со

Монтажа за каиш : лентата за зглобот е ротирачки во 360 степени, со завртка што може да го поправи вашиот Go

DEN 702.40