Panasonic Lumix DMC-FP5 14.1 MP дигитална камера со 4x оптичка слика стабилизиран зум со 3,0-инчен LCD на допир на допир

Panasonic Lumix DMC-FP5 14.1 MP дигитална камера со 4x оптичка слика стабилизиран зум со 3,0-инчен LCD на допир на допир

DEN 3184.00

Новак

Достапно за нарачка

Можете да им се придружите на овие услуги за социјално вмрежување без да инсталирате посебен софтвер. * Ако компјутерот што се користи не поддржува SDXC мемориски картички, може да се појави порака за формат на формат. Режимот со висок агол го прави дисплејот исклучително лесен за прегледување од низок агол, на пример, кога фотографирате со кревање на раката нагоре за да ја фатите темата над толпата. Intelligent LCD LCD Lumix, познатата интелигентна ЛЦД -функција на LCD автоматски ја прилагодува осветленоста во 11 чекори според условите за снимање. Камерата го суди од различните резултати за откривање, како што се нивото на фокусирање и осветленост на околноста*2.

Избор на клиент

Повлекување Двослоен Автомобил Миење М7д6 Четка Новак
Повлекување Двослоен Автомобил Миење М7д6 Четка

Прилагодлива алуминиумска долга рачка, прилагодлива во од 25 до 53 инчи, ви овозможува да ја завршите цела

DEN 1.00
SAMSUNG Galaxy S22 5G 6.2 AMOLED 2X, 50MP 4k Камера, Глобал 5G VOLTE S901U1 Новак
SAMSUNG Galaxy S22 5G 6.2 AMOLED 2X, 50MP 4k Камера, Глобал 5G VOLTE S901U1

6.1", 1080 x 2340pixels, БЕСКОНЕЧНОСТO FHD+ Динамичен Amoled 2x Дисплеј, 3700mah Батерија, Безжичен Powershare 128 GB ROM, 8 GB RAM МЕМОРИЈ

DEN 2.33
Митас Галакси А21 Едноставен SCV49 Случај Лаптоп Тип Итни Излез Излез Црна SC-0211-БК/SCV49 Новак
Митас Галакси А21 Едноставен SCV49 Случај Лаптоп Тип Итни Излез Излез Црна SC-0211-БК/SCV49

Компатибилни модели : Галакси А21 Едноставен SCV49 (Модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структу�

DEN 2.67