Регулиран влез на конвертор на моќност од 12V до 19V 1A-6A 6-20V излезен постојан напон 19V автоматски засилување

Регулиран влез на конвертор на моќност од 12V до 19V 1A-6A 6-20V излезен постојан напон 19V автоматски засилување

DEN 910.40

Новак

Достапно за нарачка

Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX-0620-19-114 W; Влезен напон : DC 12 V (широк влезен напон : 6 V-20 V); Излезен напон : DC 19 V; Излезна струја : 1a-6a максимум (автоматска адаптивна струја на оптоварување); Излезна моќност : 19 W-114 W MAX (автоматско прилагодување на оптоварувањето); Ефикасност на конверзија : 96%;. Индустриска марка, патентирана технологија; 100% целосна оценета моќ; 100% целосна стабилна струја на излез; 100% тест за согорување; Висока ефикасност до 95%;. Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX-0620-19-114 W; Влезен напон : DC 12 V (широк влезен напон : 6 V-20 V); Излезен напон : DC 19 V; Излезна струја : 1a-6a максимум (автоматска адаптивна струја на оптоварување); Излезна моќност : 19 W-114 W MAX (автоматско прилагодување на оптоварувањето); Ефикасност на конверзија : 96%;. Индустриска марка, патентирана технологија; 100% целосна оценета моќ; 100% целосна стабилна струја на излез; 100% тест за согорување; Висока ефикасност до 95%;. Опис на производот : Име на компанијата : технологија за мешање; Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX-0620-19-114 W; Влезен напон : DC 12 V (широк влезен напон : 6 V-20 V); Излезен напон : DC 19 V; Излезна струја : 1a-6a максимум (автоматска адаптивна струја на оптоварување); Излезна моќност : 19 W-114 W MAX (автоматско прилагодување на оптоварувањето); Ефикасност на конверзија : 96%; Модул Природа : DC-DC не изолирано напојување со постојан напон; Ниво на заштита : IP67 (водоотпорен, отпорен на шок, испоротнување на прашина); Работна температура : -20 до 80 ° C; Димензии : 75 * 75 * 32 (должина * ширина * висина) мм; Нето тежина на готов производ : 260 грама/компјутери; Должина на жицата за инсталација : 15 см; Карактеристики на производот : Индустриски бренд, патентирана технологија; 100% целосна оценета моќ; 100% целосна стабилна струја на излез; 100% тест за согорување; Висока ефикасност до 95%; Водоотпорен запечатен; Ладење со бесплатна конвекција на воздухот; Површинска монтажа; 1-3 годишна гаранција; Заштита на прекумерна струја, над-напон; заштита од прекумерна температура; Според : EN 50498 : 2010 IP68;.

Избор на клиент

Аларм за аларм 2K〜5K 7 пасивно зуи 9012 за развој на табла со завртка Новак
Аларм за аларм 2K〜5K 7 пасивно зуи 9012 за развој на табла со завртка

Модулот е управуван од 9012 транзистор.USE 3 PIN CONTROL PORT Опремени со ореви за тела за удобно монтирање...

DEN 108.64
Контролен вртежен момент за контрола на вртежниот момент GT-S5TR Новак
Контролен вртежен момент за контрола на вртежниот момент GT-S5TR

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Целиот трага за испорака ● За склопување линија �

DEN 2.00
BN59-01241A Замена Смарт далечински управувач Погоден за Samsung UN40K6250AF UN43KU6300F UN43KU630D UN49KS8500FXZA UN49KU6500F Новак
BN59-01241A Замена Смарт далечински управувач Погоден за Samsung UN40K6250AF UN43KU6300F UN43KU630D UN49KS8500FXZA UN49KU6500F

Замена на BN5901241 A IR (инфрацрвена) далечинска контрола BN5901241 A Работа за Samsung LED LED LCD 4 K UHD Smart TV HDTV SUB за BN5901259 E B

DEN 127.20