20W USB C Blockид полнач блок, Costyle 3 Pack Dual USB C порта за полнење Блок Двоен USB C -тип тула за полнач за iPhone 11 12 13 14 Pro Max, XS XR iPad AirPods Pro, Pixel 7 Pro/6A

20W USB C Blockид полнач блок, Costyle 3 Pack Dual USB C порта за полнење Блок Двоен USB C -тип тула за полнач за iPhone 11

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

▶ Dual Dual USB C полнач】 Со 2 порта USB C -испорака на електрична енергија, можете да заштедите многу излезни простори додека имате мулти уреди. Брзо наполнете ги вашите уреди од телефони, часовници, подлога и повеќе додатоци за USB-C. ▶ 【【20 W блок за полнење со голема брзина】 Напојуван со најновата технологија PD 3.0, овој USB C адаптер за напојување може да понуди 20 вати испорака на електрична енергија за уредот со овозможено PD, 3x побрзо од нормалниот блок на полнач. Забележете : Ако две пристаништа се наплаќаат заедно, таа ќе работи како нормален полнач, со секој излез помал од 5 V/2 A вкупно Max 20 W. ▶ 【Полнач со помала големина со 2 пристаништа за полнење】 Полнење со двојно пристаниште со компактен дизајн, убаво за пакетот за струка. Нема потреба да донесувате повеќе тули за полначи додека патувате. Лесен со само 1,5 мл, можете да го ставите во ранецот, чантата или куферот, скоро да додадете товар на вашиот багаж. ▶ 【Type C Компатибилен】 PD Брзо полнење за i Phone 14/13/12 Pro Max/14 Plus/13/12 Mini/; i Phone 11/11 Pro MAX/XR/XS MAX/SE/8/7/6 PLUS/PAD PRO; Samsung Galaxy S22/S21/S20ultra/Plus/Fe, S10 E/S10+/9/8/7 плус/активен/активен ; Galaxy Note 20 Ultra/10/9/8+; A12/A13/A51/A52/A53; Pixel 7 Pro/7/6 A/6/5/4 A/4 XL. ▶ 【Што ќе добиете】 пакет со 3 компјутери за полначи за greathидови за брзо полнење, секогаш ќе имате резервни полначи на рака. Ставајќи ги на различни места (спална соба, дневна соба, горе и долу) во вашиот дом, нема потреба да ги приклучувате или исклучувате полначите цело време. Ние нудиме осигурување за кршење во случај на какви било неисправни полначи. ▶ Dual Dual USB C полнач】 Со 2 порта USB C -испорака на електрична енергија, можете да заштедите многу излезни простори додека имате мулти уреди. Брзо наполнете ги вашите уреди од телефони, часовници, подлога и повеќе додатоци за USB-C. ▶ 【【20 W блок за полнење со голема брзина】 Напојуван со најновата технологија PD 3.0, овој USB C адаптер за напојување може да понуди 20 вати испорака на електрична енергија за уредот со овозможено PD, 3x побрзо од нормалниот блок на полнач. Забележете : Ако две пристаништа се наплаќаат заедно, таа ќе работи како нормален полнач, со секој излез помал од 5 V/2 A вкупно Max 20 W. ▶ 【Полнач со помала големина со 2 пристаништа за полнење】 Полнење со двојно пристаниште со компактен дизајн, убаво за пакетот за струка. Нема потреба да донесувате повеќе тули за полначи додека патувате. Лесен со само 1,5 мл, можете да го ставите во ранецот, чантата или куферот, скоро да додадете товар на вашиот багаж. ▶ 【Type C Компатибилен】 PD Брзо полнење за i Phone 14/13/12 Pro Max/14 Plus/13/12 Mini/; i Phone 11/11 Pro MAX/XR/XS MAX/SE/8/7/6 PLUS/PAD PRO; Samsung Galaxy S22/S21/S20ultra/Plus/Fe, S10 E/S10+/9/8/7 плус/активен/активен ; Galaxy Note 20 Ultra/10/9/8+; A12/A13/A51/A52/A53; Pixel 7 Pro/7/6 A/6/5/4 A/4 XL. ▶ 【Што ќе добиете】 пакет со 3 компјутери за полначи за greathидови за брзо полнење, секогаш ќе имате резервни полначи на рака. Ставајќи ги на различни места (спална соба, дневна соба, горе и долу) во вашиот дом, нема потреба да ги приклучувате или исклучувате полначите цело време. Ние нудиме осигурување за кршење во случај на какви било неисправни полначи.

Избор на клиент

Винил пакет за трансфер на топлина Gatichetta, 9,8 x 12/5-листови бел пакет на железо на собрани HTV топлински печати со кадифени Новак Попуст
Слики во кампусот Маршал громогласно стадо 11W x 8.5H Класичен дух лого Диплома рамка Новак
Слики во кампусот Маршал громогласно стадо 11W x 8.5H Класичен дух лого Диплома рамка

Оваа рамка одговара на диплома од 11 W x 8,5 H Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина Офиц

DEN 1952.00
70мм од не'рѓосувачки челик внатрешни прстени за задржување 5 парчиња Новак
70мм од не'рѓосувачки челик внатрешни прстени за задржување 5 парчиња

Номинална големина : 70мм (за дијаметар на дупки 70мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 74,5мм Ограничено от�

DEN 1.33
Дрвена камера батерија слајд за злато монтирање Новак
Дрвена камера батерија слајд за злато монтирање

Слајд на батеријата за злато монтирање дрвена камера 1 година ограничена гаранција Компатибилност : Цр�

DEN 10384.00