Nunomo 250V/4A FA2-6/1Bek Прилагодлив прекинувач за брзина за електрична вежба

Nunomo 250V/4A FA2-6/1Bek Прилагодлив прекинувач за брзина за електрична вежба

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Име на стоки : Прекинувач за регулирање на брзината. Боја на стоки : портокалова+црна. Материјален состав : сребрена точка АБС најлон. Материјал на производот : . Употреба на производот : Електрични алатки, хардверски алатки. Име на стоки : Прекинувач за регулирање на брзината. Боја на стоки : портокалова+црна. Материјален состав : сребрена точка АБС најлон. Материјал на производот : . Употреба на производот : Електрични алатки, хардверски алатки. Model : FA2-6/1 BEKAction Type : SPSTType : Lock on Name of goods : speed regulating switch Color of goods : Orange+Black Material composition : silver point ABS nylon Product material : Product use : electric tools,hardware tools Voltage&Current66 A250 V5 E4 Features This switch is widely used in electric Алатки за напојување за контролирање на електрична енергија.Игранично копче за контрола на брзината, прекинувач за активирање на обвивка.

Избор на клиент

1991 година Мухамед Али Касиус Клеј боксерска картичка! Скокачка јаже фотографија! Најголем! Новак
1991 година Мухамед Али Касиус Клеј боксерска картичка! Скокачка јаже фотографија! Најголем!

Ретка прекрасна картичка w / h Топ натоварувач! Ретка прекрасна картичка w / h Топ натоварувач! Willе испрата�

DEN 1294.40
Доупс свила до 1 сет 4 чадори магични трикови магии магичен волшебник Новак
Доупс свила до 1 сет 4 чадори магични трикови магии магичен волшебник

4 различни марами во боја до четири чадор со иста боја Смешни и лесни за правење магични трикови...

DEN 1279.84
Замена на филтерот за филтрирање на воздухот IFJF CUK 29 005 за Mercedes-Benz AMG C230 2.5L 2008-2009 C300 3.0L 2008-2012 E350 Новак
Замена на филтерот за филтрирање на воздухот IFJF CUK 29 005 за Mercedes-Benz AMG C230 2.5L 2008-2009 C300 3.0L 2008-2012 E350

Компатибилен со : Замена за MercedesBenz AMG C230 2.5 L 20082009, C300 3.0 L 20082012, E350 3.5 L 20102016, GLK350 3.5 L 20102015 и повеќе во детали За

DEN 2.33