Паркер 06E32B18LC Филтер/регулатор на едно парче, 1/2 NPT, поликарбонат со метален сад чувар, одвод на пресврт, 5 микрони, 61 SCFM, тип што не се олеснува, опсег на притисок од 2-125

Паркер 06E32B18LC Филтер/регулатор на едно парче, 1/2 NPT, поликарбонат со метален сад чувар, одвод на пресврт, 5 микрони, 61

DEN 1911.68

Новак

Достапно за нарачка

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот воздух во системите за ракување со компресиран воздух и подготовка. Чистиот компресиран воздух обезбедува и контролира енергија, пренесува материјали и е клучно за безбедно работење на опрема во многу индустрии. Компресираните филтри за воздух Отстранете ги честичките (нечистотија), маслото, водата и пареата на маслото. Тие можат да се комбинираат со други единици, да се интегрираат со регулаторот, кој контролира вишок притисок за подобри перформанси или подмачкување, што додава магла магла во воздухот, или со двете. Тие обично се конструирани од метал, како што се цинк или не'рѓосувачки челик од типот 316, или транспарентен поликарбонат и се достапни со изборни индикатори, мерачи и конфигурации на одвод во зависност од апликацијата. Компресираните филтри за воздух се користат во широк спектар на апликации, вклучувајќи преработка на храна, електроника, здравствена заштита и инструментација, меѓу другите. Паркер Ханифин произведува електромеханички, хидраулични и пневматски движечки технологии и системи за ракување со течности, филтрација, запечатување и заштита, контрола на климата, контрола на процесите и воздушни апликации. Компанијата, основана во 1918 година, е со седиште во Кливленд, ОХ.

Избор на клиент

Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T Новак
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T

Тешка должност, изработена од челик на хром молибден за дополнителна јачина Се одликува со агол на сече�

DEN 944.00
Чорапи за нелизгање на жените на Тави Ноар Ема - Грип Баре, танц, пилатес, чорапи по јога Новак
Чорапи за нелизгање на жените на Тави Ноар Ема - Грип Баре, танц, пилатес, чорапи по јога

Не бели или железо Машински миење Нејзиниот низок дизајн го гушка стапалото веднаш под глуждот, додека e

DEN 288.00
Адидас машки пин ролна рециклирана полиестерска пантолона Новак
Адидас машки пин ролна рециклирана полиестерска пантолона

100% полиестер; 87% полиестер / 13% еластан Увезени Затворање на ременот Машинско миење Заштитено вклопување

DEN 1.00
Броеви на табели во Амосфун за држачи за венчавки во центарот на свадбените броеви на броеви на табели со злато Новак
Алатка Амана - 47718 Водич за лежишта на челична топка 5/8 целокупна DIA X 3/16 Внатрешна DIA X 3/16 Висина Новак
Алатка Амана - 47718 Водич за лежишта на челична топка 5/8 целокупна DIA X 3/16 Внатрешна DIA X 3/16 Висина

Дијаметар (Д) 5 / 8 Апликација „Надземни битови, 49340, 49350 (49300 / 49302) Б .195 (3 / 16) Д 3 / 16 Посветеност да понуди најв

DEN 2.00
Liyinuo band постер wallидна уметност отпечатоци постер 08x12inch дневна соба спална соба дома декор… Новак
Liyinuo band постер wallидна уметност отпечатоци постер 08x12inch дневна соба спална соба дома декор…

1 : На сите им требаат постери за да ги покажат своите преференции и личност Haveе имате многу опции да ги о�

DEN 0.67
DJDLFA ON OFF 16A/250V Heavy Duty 4 Pin DPST IP67 Запечатен водоотпорен водоотпорен T85 Auto Boat Marine Toggle Rockle Switch Новак
DJDLFA ON OFF 16A/250V Heavy Duty 4 Pin DPST IP67 Запечатен водоотпорен водоотпорен T85 Auto Boat Marine Toggle Rockle Switch

OFF 20 A / 250 V Heavy Duty 4 Pin DPST IP67 Запечатен водоотпорен T85 Auto Boat Marine Toggle Rockle Switch со LED 12 V 220 V 30 X22 LED напон : 3 V / 6 V / 12 V /

DEN 2.00
Proxxon 28600 MicroMot Dript Stand MB 200, зелена Новак
Proxxon 28600 MicroMot Dript Stand MB 200, зелена

Овозможува операции за дупчење и разноврсно мелење Упатствата за глава и гулаби можат да бидат навален�

DEN 1491.20
NTHS1012N01N1002JA - Фиксни 2 -пини SMD 1012N01N1002 Новак
NTHS1012N01N1002JA - Фиксни 2 -пини SMD 1012N01N1002

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран SMD друг отпорник (100 парчиња многу)...

DEN 1124.80
Кинеско презиме Карактер Кина Кина срцев огледало за зголемување Преносен рачен џеб шминка Новак
Кинеско презиме Карактер Кина Кина срцев огледало за зголемување Преносен рачен џеб шминка

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

DEN 415.84
2017 Bowman Baseball 32 Арон Судија Дебитант картичка оценета PSA 9 нане Новак
2017 Bowman Baseball 32 Арон Судија Дебитант картичка оценета PSA 9 нане

Официјална картичка за дебитант Професионално оценето PSA 9 нане 2017 Bowman Baseball #32 Арон Судија Дебитант карт�

DEN 1119.20
Bigalleons HW-339 звучникот на звучникот, wallидните звучници за монтирање Поддржуваат до 100 bs Swivel & Tilt, PA Mound Sounder Новак
Bigalleons HW-339 звучникот на звучникот, wallидните звучници за монтирање Поддржуваат до 100 bs Swivel & Tilt, PA Mound Sounder

Елегантно и елегантно : За разлика од другите столбови за столбови на звучниците, овие двојни монтирања

DEN 876.32
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука Новак
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука

Dies се совршени за картички, белешки, списанија, картички за подароци, обележувачи и многу повеќе...

DEN 3.33