САВИЛЕНД Мини Ламба За Нокти, Ламба За Брзо Сушење Гел ЗА Нокти 16W, Пренослива U V Светлина За Лесно И Брзо Продолжување На Ноктите, U V LED Ламба За Лекување За Почетници

САВИЛЕНД Мини Ламба За Нокти, Ламба За Брзо Сушење Гел ЗА Нокти 16W, Пренослива U V Светлина За Лесно И Брзо Продолжување На

-50 %

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

Qurtable & ONE-FINGER design que saviland мини ламба за нокти е компактна и пренослива, лесно може да се стави во вашата торба, што го олеснува носењето кога излегувате или патувате, и можете да ја креирате вашата уметност за нокти насекаде и во секое време. Светилката за нокти MINI U V/LED е дизајн со еден прст и може да се нанесува на еден прст секој пат, без разлика дали станува збор за долг или краток клинец, може да се излечи рамномерно и нема мртва зона. Quze 180° ДИЗАЈН на ОТВОРАЊЕ € saviland гел лак за лекување на лак има голем отвор од 180°, можете флексибилно да ги вметнете ноктите од различни насоки. Широката ламба за нокти и гелот за лепак за нокти се совршени комбинации. Не треба да се грижите дека вашите нокти се премногу долги, а светилката за нокти е премногу мала за целосно да го исуши гелот. Quotter : SAVILAND U V лесната ламба за нокти поддржува разни видови уметност за нокти, вклучувајќи гел за лепак за нокти, гел за нокти за градење, гел за сликање, гел за лак, итн. Го тестиравме потребното време за лекување и еве го советот : гел лак за нокти/гел за лепак/основен капут за нокти 60-ти, градежен гел/врвен слој 120-ти. Брзо и ефикасно, можете да ги завршите ноктите за само 3 минути. ❤【БЕЗБЕДНО и БЕЗ ШТЕТА ЗА НОКТИ】Saviland U V/LED светло помине фен е специјално дизајниран за U V и dual LED извори на светлина, со максимална моќност од 16 w, нема да предизвика оштетување на очите и кожата. Изработена од висококвалитетни материјали, ЛАМБАТА ЗА нокти U V/LED е нетоксична и издржлива. Стандардниот тајминг е 60-ти, и автоматски ќе се исклучи по 60-тите години, што е безбедно за употреба. Quest BEST SERVICE®Ако имате какви било прашања во врска со нашата мини U V/LED ламба за нокти, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите и ние ќе се потрудиме да ги решиме за вас. Среќен шопинг~.

Избор на клиент

Мамут Машко Стапче 10.9 гал / Трион Нордванд 38, Црна Новак
Мамут Машко Стапче 10.9 гал / Трион Нордванд 38, Црна

Висина 21,7 инчи (55 см) х Ширина 11,0 инчи (28 см) х Број На Џебови : 4 (2 надворешни, 2 внатрешни работи) Тежина : 31.4

DEN 2.33
197ММ Ф/6.2 МИНОЛТА Ф. РОКОР КФ Копирајте Ја Леќата Во Метална Монтажа Новак
197ММ Ф/6.2 МИНОЛТА Ф. РОКОР КФ Копирајте Ја Леќата Во Метална Монтажа

F ROKKORQF 1 : 6.2 F=197 MM ОБЈЕКТИВ ДОАЃА СО МЕТАЛНА МОНТАЖА И КАПА НА ПРЕДНАТА ЛЕЌА МОНТИРАЊЕ 3 1 / 2 ИНЧИ ДИЈАМЕТАР F

DEN 1480.00
Холивуд &засилувач; Канап Најсекси Светот Премин Чувар Патување Кригла Нерѓосувачки Челик Изолирани Кафе Чаша Новак
Игла за издавање 20ga. х 2 Совет Жолта 1000 парчиња Новак
Игла за издавање 20ga. х 2 Совет Жолта 1000 парчиња

20 Мерач 0.025 "ид х 0.036" од 2 " тап врв нерѓосувачки челик канила Вкупна должина 2.69" Ув безбеден пластичен цен�

DEN 2448.00
Благородна Плус Постојан Саќе Лепак Лента Диспензерот -.33 Х52, 5' Новак
Благородна Плус Постојан Саќе Лепак Лента Диспензерот -.33 Х52, 5'

ПЛУС КорпорацијаПлус Лепак Лента Диспензерот : Велум Овој диспензер за ленти е идеален за пакување пода

DEN 0.33
5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А, Новак
5R007, Genteq, ECM, 1/3 Кс, 1075 Вртежи Во Минута, 230 Волти, Fr: 48, TEAO, 1Ph, 2.6 А,

5 R007, Genteq, ECM Мотори,1 / 3 Кс, Излез KW : 0,25, Фреквенција : 60 Hz, Напон : 208230 V, Струја : 3,5 А Брзина : 1075 вртежи во мину

DEN 5878.88
WH1916 Заштитник На Екранот Компатибилен За Sony alpha 7 IV A7v IV A7iv A7M4 A74 Камера, 9H Калено Стакло Анти-Гребење Анти-Меур Новак