Гумен лист, неопрена економија одделение, ширина на гума 6 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/4 во, 70а, обична поддршка

Гумен лист, неопрена економија одделение, ширина на гума 6 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/4 во, 70а, обична поддршка

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Оваа економска гума опфаќа широк спектар на апликации. Издржливост : Нашата неопрена ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Нашата високо-одделение неопрена има одлично временски услови, озон, еластичност и отпорност на абразија. Нашиот материјал е синтетички лим за отпорност на маслото. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и намалување доколку е потребно. Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Оваа економска гума опфаќа широк спектар на апликации. Издржливост : Нашата неопрена ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Нашата високо-одделение неопрена има одлично временски услови, озон, еластичност и отпорност на абразија. Нашиот материјал е синтетички лим за отпорност на маслото. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и намалување доколку е потребно. Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 6 во, гума должина 12 во, гумена дебелина 3/4 во, 70А, обична поддршка.

Избор на клиент

Scotch Pop-up Tape Replablable DeskGrip Dispenser, 0,75 x 2 инчи Големина: 1 Пакет модел: 98-G продавница за снабдување со канцеларии Новак
Калливи Жени Турбан Новак
Калливи Жени Турбан

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 223.84
Mookeenone Hub RGB вентилатор ARGB контролер за далечински управувач со далечински управувач со компјутерски адаптер Новак
Архиви на Топс 178 Ричи Ешбурн Филаделфија Филис Бејзбол картичка Новак
Архиви на Топс 178 Ричи Ешбурн Филаделфија Филис Бејзбол картичка

Една единствена бејзбол картичка Архиви на Топс 2016 година Соберете ги сите 300 картички за ветерани и деб

DEN 79.84
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60a, 1/16 во дебела x 1 во широк x 10 ft. Новак
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60a, 1/16 во дебела x 1 во широк x 10 ft.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 1", должина : 10 стапк�

DEN 3.33
Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен Новак
Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен

Метрика заврши Хекс ореви Не'рѓосувачки челик Брод од Соединетите држави Прочитајте го описот подолу з�

DEN 2.67
Dura-Gold 220 Git 6 Дискови со шкурка и влошки за интерфејс со мека густина Новак
Dura-Gold 220 Git 6 Дискови со шкурка и влошки за интерфејс со мека густина

Кутија од 50 дискозлатни премија 6 "220 ретрозлатници дискови со поддршка на кука и јамка Средно работење с

DEN 1.33