01 Добро ореви, издржлива M6 добро орев гума бунари, 6 парчиња за мотоцикли од кајакс

01 Добро ореви, издржлива M6 добро орев гума бунари, 6 парчиња за мотоцикли од кајакс

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Крајот на прирабницата се соочува надвор и го одржува целото склопување. Корисен додаток за запечатување дупки или изолирање на вибрациите. Оревската грмушка е изработена од квалитетна гума, носена и цврста. Оревот е изработен од врвен месинг, здрав, анти-деформација, издржлив за долго време. Погодно е за мотоцикли, кајаци, каноа, итн. Карактеристики : 1. Оревот е изработен од врвен месинг, здрав, анти-деформација, траен за долгогодишна употреба. 2. Оревската грмушка е изработена од квалитетна гума, носена и цврста. 3. Крајот на прирабницата се соочува и го одржува целото склопување. 4. Корисен додаток за запечатување дупки или изолирање на вибрациите. 5. Погодно за мотоцикли, кајаци, каноа, итн. Спецификација : материјали : месинг и гума должина : приближно. 1,3 см / 0,51 инчен количина : 6 парчиња Тежина : Прибл. 24 g Дијаметар : Прибл. Вклучен е 6 мм за : пакет на завртки M6 Вклучен : 1 * пакет на добро ореви (6 парчиња).

Materials: Brass & Rubber
Length: Approx. 1.3 cm / 0.51 inch
Quantity: 6 pcs
Weight: Approx. 24 g
Diameter: Approx. 6 mm
Fit for: M6 Bolts
Package Included:
1 * Pack of Well Nuts (6pcs):

Избор на клиент

Uxcell A11123000ux0454 Моментално Исклучување На Цртичка - N/O Прекинувач Со Копче Автомобил/Брод/Камион 9V/12V/24V, 5 Парче Новак
Дрвени Бебе Девојче Млечни Заби Зачувај Кутија Сувенир Кутија Организаторот Држач Складирање За Деца Бебе Новак