Framendino, 3 инчи 200 џебови фото картичка Биндер Kpop Фото картичка држач KPOP Собери книга Преносен фото албум мини фото картичка за жени девојки

Framendino, 3 инчи 200 џебови фото картичка Биндер Kpop Фото картичка држач KPOP Собери книга Преносен фото албум мини фото

DEN 224.00

Новак

Достапно за нарачка

Албум со материјал-фото-картичка е изработен од квалитетен ПВЦ материјал, здрав ринг за врзивно средство од не'рѓосувачки челик и чисти внатрешни џебови на ПВЦ. Апликација- врзива за фото-картички не само што ги организираат вашите фотографии, туку и чуваат визит-картички, лични карти, купони, сметки и што било друго што треба лесно да ги сортирате и чувате. Не грижете се за гребење, лесно е да се спречи оштетување. Дизајн-страниците се врзани заедно со металниот врзивно средство за шест прстени, погодно е да се расклопи и замени страницата по волја за задоволување на вашите сопствени преференции. И пенливиот јасен капак ја прави фотографијата попривлечна. Големина- 3 инчен фото албум доаѓа со 25 листови, секој лист може да има 8 фотографии, држачот на картичката KPOP може да има вкупно 200 фотографии, вклопувајќи се за фотографии од 2,5х3,5 инчи/6,5 x 8,9 см. Пакетот содржи-ќе добиете држач за фото картичка со 25 внатрешни страници што можат да држат 3-инчни фотографии; Количината и големината се доволни за ваша употреба и замена, што лесно може да ја исполни вашата дневна употреба и други барања. Албум со материјал-фото-картичка е изработен од квалитетен ПВЦ материјал, здрав ринг за врзивно средство од не'рѓосувачки челик и чисти внатрешни џебови на ПВЦ. Апликација- врзива за фото-картички не само што ги организираат вашите фотографии, туку и чуваат визит-картички, лични карти, купони, сметки и што било друго што треба лесно да ги сортирате и чувате. Не грижете се за гребење, лесно е да се спречи оштетување. Дизајн-страниците се врзани заедно со металниот врзивно средство за шест прстени, погодно е да се расклопи и замени страницата по волја за задоволување на вашите сопствени преференции. И пенливиот јасен капак ја прави фотографијата попривлечна. Големина- 3 инчен фото албум доаѓа со 25 листови, секој лист може да има 8 фотографии, држачот на картичката KPOP може да има вкупно 200 фотографии, вклопувајќи се за фотографии од 2,5х3,5 инчи/6,5 x 8,9 см. Пакетот содржи-ќе добиете држач за фото картичка со 25 внатрешни страници што можат да држат 3-инчни фотографии; Количината и големината се доволни за ваша употреба и замена, што лесно може да ја исполни вашата дневна употреба и други барања. Спецификации 【материјал】 PVC 【боја】 бела 【големина】 Големината на албумот Шел е 7.28*7.68in/18.5*19,5 см, а секоја внатре може да држи 8 фотографии од 2,5х3,5 во/6,5 x 8,9 см. Вклучен】 Фото албум содржи 25 внатрешни страници и може да има 200 фотографии.note1. Ве молиме, ќе преовладувате физички дизајн и боја.

Избор на клиент

Superiorbilt 1/8 Tile Spacer торба 200 парчиња Новак
Superiorbilt 1/8 Tile Spacer торба 200 парчиња

Cut Case Carton Лесна и точна инсталација Професионално претпочитано Совршен за повеќето апликации 200 пакувањ

DEN 2.67
Заварувањето е поевтино од терапијата. Орнамент на круг, заварување, фенси подароци за заварување Новак
Заварувањето е поевтино од терапијата. Орнамент на круг, заварување, фенси подароци за заварување

Совршен заварување Божиќен украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна завршница �

DEN 271.20
Corsair Professional Series Ax 850 Watt ATX/EPS Модуларен 80 плус злато Новак Попуст
Corsair Professional Series Ax 850 Watt ATX/EPS Модуларен 80 плус злато

Седумгодишна гаранција и доживотен пристап до легендарната техничка поддршка на Корсаир и услугата на

DEN 7974.40
Newton Running Fusion Special Edition Новак
Newton Running Fusion Special Edition

Увезени Гума ѓон Прекрасен дизајн : Со лесна, безбедна конструкција, Specialутн кој работи Fusion Special Edition Shoe и�

DEN 2002.24
2004-P &засилувач; Д ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ &засилувач; Е ДОКАЗ - ЛИНКОЛН ЦЕНТИ Новак
2004-P &засилувач; Д ИЗБОР НЕЦИРКУЛИРАНИ &засилувач; Е ДОКАЗ - ЛИНКОЛН ЦЕНТИ

ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЛИ ДОДАТОК ЗА СЕКОЈ КОЛЕКЦИОНЕР ГОЛЕМА КНИГА ПОЛНИЛА 100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВРАЌАЊЕ

DEN 406.40