Hikvision DS-2CD2035FWD-I 4mm 3 MP Ултра-ниска светлина на отворено мрежна куршум со букви со 4мм леќи

Hikvision DS-2CD2035FWD-I 4mm 3 MP Ултра-ниска светлина на отворено мрежна куршум со букви со 4мм леќи

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Максимална резолуција од 2048 x 1536 на 30 fps. 4мм леќи Ултра-ниска светлина, 0,008 луксуз, технологија на Darkfighter. EXIR 2.0 технологија со до 100 'IR опсег 120 d B WDR. 3Д-дигитален намалување на бучавата 12 VDC & POE (802.3 AF). Поддржува складирање на табла, отпорен на временски резистентни временски услови со 128 GB IP67. Вредноста на серијалот 3 MP ултра-ниска светлина на отворено мрежна куршум од Hikvision има сензор за прогресивно скенирање CMOS 1/2,8 "и 4mm фиксни леќи за снимање на видео за резолуција од 2048 x 1536 до 30 fps. Поддржува H.264+, H H.264, H.265+, H.265 и формати за компресија на MJPEG со тројно стриминг. Исто така, има WDR до 120 d B за снимање слики под различни услови на осветлување и вграден слот за картички Micro SD/SDHC/SDXC (UP (UP (UP до 128 GB) за складирање на одборот. Со куќиште отпорен на временски услови IP67, оваа камера е погодна за апликации на отворено.

Избор на клиент

Niaocpwy слатки бухо лесни обрасци Работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
Qifu-Hand, насликана емајлирана, вкрстена декоративна кутија за накит со шарки, уникатен подарок за украс за дома Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

DEN 6278.40
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет Новак
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет

Гусетирани поли торби Чантите се произведуваат од 100% девица Ги исполнува FDA и користените спецификации.

DEN 1004.80
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија...

DEN 1.00