Abcgoodefg Taiko No Tatsujin Master Drum Controller стапчиња компатибилни со Sony PS4 Slim Pro традиционални додатоци за конзола за контролори на инструменти за PS4

Abcgoodefg Taiko No Tatsujin Master Drum Controller стапчиња компатибилни со Sony PS4 Slim Pro традиционални додатоци за конзола

DEN 1264.00

Новак

Достапно за нарачка

Mini Taiko Drum Taiko No Tatsujin Controller Taiko Master Јапонски традиционален инструмент за Sony PS4 Slim Pro. Компатибилен со сите системи PS4 Takio No Tatsujin игра. Мека површина и чувствителна реакција : Направено од силика гел, добро чувство на допир, за да уживате во искуството во играта. Тапанот со висока симулација и тапаните го носи вашето најдобро искуство со музички игри. Усвојува технологија за обработка на процесорот со високи производи и вградена технологија за контрола на чипови. Тапанот за специјален ефект и напреден дизајн отпорен на лизгање лесен и преносен. Доаѓа со жица за поврзување. Приклучете и играјте. Многу повеќе радосно искуство во играта, ви даваат можност да ги поставите своите вештини на тест и да се натпреварувате против играчите на Интернет. Mini Taiko Drum Taiko No Tatsujin Controller Taiko Master Јапонски традиционален инструмент за Sony PS4 Slim Pro. Компатибилен со сите системи PS4 Takio No Tatsujin игра. Мека површина и чувствителна реакција : Направено од силика гел, добро чувство на допир, за да уживате во искуството во играта. Тапанот со висока симулација и тапаните го носи вашето најдобро искуство со музички игри. Усвојува технологија за обработка на процесорот со високи производи и вградена технологија за контрола на чипови. Тапанот за специјален ефект и напреден дизајн отпорен на лизгање лесен и преносен. Доаѓа со жица за поврзување. Приклучете и играјте. Многу повеќе радосно искуство во играта, ви даваат можност да ги поставите своите вештини на тест и да се натпреварувате против играчите на Интернет. Ова е тапан за игри за PS4 конзола и контролер. Игра е со контролер PS4. Ги комбинира сите елементи на играта и музиката, можете да ги ставите срцето и душата во забава на удирање. Спецификација : Компатибилен со : Sony PS4/SLIM/Pro работен напон : DC5 V Влезен струја : 200 MA Должина на кабелот : USB2.4 M/Micro0.35m Материјал : ABS+PE+колкови Таико Тапанот Дијаметар : 22см пакет Вклучува : 1 x Taiko No Tatsujin Drum Контролер 2 x тапани стапчиња 3 x тапани како да се користи : 1. Вметнување на USB приклучокот во USB интерфејсот на конзолата за игри и вметнете го микро USB приклучокот во контролорот PS4. 2. Притискање на копчето „ПС“ на контролорот, отколку контролорот за поврзување и играјте во играта „Таико тапан мајстор“ од контролорот, притискајќи го копчето „Home“ за да се префрлите во режимот Таико, отколку што можете да ја играте играта од Таико Тапан. Забелешка : 1. Повлечете го приклучокот за напојување кога овој производ неискористен. 2. Не користете и чувајте го во влажна околина. 3. Ве молиме, чувајте го од прашина и тежок печат за да го продолжите својот животен век. 4. Ве молиме, престанете да го користите кога е со електрични проблеми предизвикани од натопување, несреќа или оштетување.

Избор на клиент

2014-15 PANINI PRIZM 78 MARC GASOL потпишана картичка Авто PSA Slabbed Grizzlies - Кошаркарски картички за дебитант Новак
2014-15 PANINI PRIZM 78 MARC GASOL потпишана картичка Авто PSA Slabbed Grizzlies - Кошаркарски картички за дебитант

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

DEN 2.67
Нерѓосувачки Челик Заклучување Подлошки Одделение 18-8 Средно Сплит Новак
Нерѓосувачки Челик Заклучување Подлошки Одделение 18-8 Средно Сплит

Нерѓосувачки Челик Заклучување Подлошки Средно Сплит Средно Сплит заклучување подлошки Брод Од Сад ве

DEN 1004.80
Завртки за завртки Линеарен ротирачки отпорник 150W 150 ом керамички диск реостат Новак
Завртки за завртки Линеарен ротирачки отпорник 150W 150 ом керамички диск реостат

Снабдување со DIY : Електрични Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за машина Стил на глава :

DEN 3.33
Aexit Hss 2mm Држач За Алат Dia Сплит Точка Директно Дупчење Дупчење Дупчење Дупчалка 10 Парчиња Модел: 87as127qo142 Новак
Aexit Hss 2mm Држач За Алат Dia Сплит Точка Директно Дупчење Дупчење Дупчење Дупчалка 10 Парчиња Модел: 87as127qo142

Должина на флејта : 25мм / 1,9"; Вкупна Должина : 48мм / 1,8" Име на производот : Пресврт Вежба Малку;Карактерист�

DEN 0.67
Креативна настава за печат CTP8196 Работна книга за инстант активности на СТЕМ, одделение 4 одделение 4 Новак
Креативна настава за печат CTP8196 Работна книга за инстант активности на СТЕМ, одделение 4 одделение 4

Тип на производ : Опрема за настава Должина на пакетот : 0,6 см Ширина на пакетот : 21,6 см Висина на пакетот :

DEN 1243.20
Регулатор на азот на YesWelder со црево, 0-600 psi и 0-4000psi излезен притисок, CGA580 Inlet Connection и 1/4 Новак
Регулатор на азот на YesWelder со црево, 0-600 psi и 0-4000psi излезен притисок, CGA580 Inlet Connection и 1/4

Апликација : Регулаторот на азот е одличен за прочистување на HVAC, инерцијација, тестови за притисок, тес�

DEN 526.08
Томи Хилфигер Александар Ранец Новак
Томи Хилфигер Александар Ранец

Внатрешна преграда и надворешен џеб за патент Прилагодливи ремени за рамо и табличка СО име со ПОТПИС В�

DEN 2.00
Ласерграм 20оз Вакуум Изолирана Чаша За Гимнастик, Хечоен Перу, Вклучено Е Персонализирано Гравирање Новак
Ласерграм 20оз Вакуум Изолирана Чаша За Гимнастик, Хечоен Перу, Вклучено Е Персонализирано Гравирање

Дали барате партнер за секојдневно патување? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на �

DEN 399.84
Scotch Pop-up Tape Replablable DeskGrip Dispenser, 0,75 x 2 инчи Големина: 1 Пакет модел: 98-G продавница за снабдување со канцеларии Новак
Азееда 2 х 45мм Црвен Велосипед Гуми/Гуми Новак
Азееда 2 х 45мм Црвен Велосипед Гуми/Гуми

Големина : 45мм х 32мм х 9мм.Вклучува 2 гуми за бришење Се одликува со дизајн од еден од нашите талентирани д

DEN 2.33
HD - Видео Снимање HDMI ВО USB Надвор 3840x2160@30Hz или 4096x2160@24hz Макс Поддршка 3840x2160@60Hz YUV420 Новак
HD - Видео Снимање HDMI ВО USB Надвор 3840x2160@30Hz или 4096x2160@24hz Макс Поддршка 3840x2160@60Hz YUV420

Модел Бр : HDCN0051 M1 Име на моделот : HD Видео Снимање Влезни порти : HDMI1 4 x1 Излезни порти : USB2 0 x1...

DEN 479.84
HOUCY За Apple Watch Band Серија 7 Жена Легура Часовник Случај 44mm 42mm 45mm Луксузни Метални Гумени Додатоци За Часовници Новак
4еа Премиум Филтер За Замена На Вода Поставен За Хансем: HBCHO-001/HWCHO-003 - 1 микрон Новак
4еа Премиум Филтер За Замена На Вода Поставен За Хансем: HBCHO-001/HWCHO-003 - 1 микрон

1 филтер 1 1 : Филтер За Талог 1 1 (34 месеци) ги отстранува ситните нечистотии од 1 микрон, вклучувајќи ' рѓа, п

DEN 0.67