MacRoreer за Ubiquiti Unifi Switch EdgesWitch 2M SFP+ Twinax Кабел 10Gbps Директен прицврстен бакар пасивен

MacRoreer за Ubiquiti Unifi Switch EdgesWitch 2M SFP+ Twinax Кабел 10Gbps Директен прицврстен бакар пасивен

DEN 287.84

Новак

Достапно за нарачка

SFP+ до SFP+ 10-Gigabit Ethernet Директно прикачете бакар (бакарен кабел Twinax) 2 M (6,6ft). Поврзува прекинувач, сервер, NIC или примопредавач за мрежно приложено складирање (NAS), мрежна област за складирање (SAN) и апликации за компјутерски високи перформанси (HPC) како што се Fiber Channel, Infiniband и SONET. Работа со ubiquiti ES-48/ES-16-XG, секој кабел е индивидуално тестиран на целосен опсег на опрема за мрежни мрежи, прошетки низ предизвиците за тестирање и 100% компатибилност. Обезбедува алтернатива за економично влакно за инсталирање на привремени влакна и кабли за да се поврзе стапката на податоци од 10 G мрежа : 10 Gbps, AWG30, пасивно. Mac Roreer за ubiquiti SFP+ бакар Twinax Directach кабли се погодни за многу кратки растојанија и нудат економичен начин за поврзување во рамките на лавиците и низ соседните лавици. Mac Roreer нуди пасивни кабли Twinax во должина од 1, 1,5, 2, 2,5, 3 и 5 метри, и активни кабли Twinax во должина од 7 и 10 метри. Mac Roreer за ubiquiti пасивни 1-метар, SFP+ до SFP+ Twinaxial кабел, до 10,5 Gbps, 100% Ubiquiti Компатибилен форма на форма : Twinax Кабел Собрание : Пасивен директен кабел за прицврстување (DAC) Тип на конектор : SFP+ до SFP+ Должина : 6 метар (6,6 метри (6,6 стапки . -8431 SFP+ Конектори -Целосно во согласност со најновиот SFP Plus MSA (договор со повеќе извори) Контрола на квалитетот Производството на директно кабли за прикачување се одвива според соодветниот тековен стандард MSA. Сите кабли исто така ги исполнуваат најважните стандарди и норми за електронски производи. Континуираната контрола на квалитетот на производот пред, за време и по процесот на производство е врвен приоритет. Секоја произведена серија е закажана со стандардизирани процедури за обезбедување на квалитет и процесот на производство постојано се следи и надгледува.

Избор на клиент

X-Gree M6 Thread 35mm Внатрешна ширина 304 Плоштад од не'рѓосувачки челик U завртка W Hex орев за миење садови (M6 Rosca 35 Новак
Пиштолот број 9 на Хоппе, се роди чистач, 16 мл. Шише Новак
Пиштолот број 9 на Хоппе, се роди чистач, 16 мл. Шише

Ултра ефикасност безбеден и лесен за употреба Капа за докажување на децата Продира длабоко и брзо Ултра

DEN 479.84
ЕМС 21700 Танинска Киселина, Реагенс А. Ц. С. Ем Одделение, 100 гр Новак
ЕМС 21700 Танинска Киселина, Реагенс А. Ц. С. Ем Одделение, 100 гр

земја на потекло : Сад тежина на пакетот : 1,0 килограми тип на производ : ЛАБОРАТОРИСКО СНАБДУВАЊЕ...

DEN 1422.40
Лафрои Машка Брза Сува Ладна Компресија Фит Хулахопки Појас-ЈСК08 Новак
Лафрои Машка Брза Сува Ладна Компресија Фит Хулахопки Појас-ЈСК08

85% Полиестер, 15% Спандекс €Увезени, со најдобра услуга за клиенти ● предлагаме да се повикаме на нашиот �

DEN 0.33
1992 Холопризам злато R1 Чак Кноблауч 1991 Дебитант на картичката Близнаци - Состојба на нане во нов држач Новак
1992 Холопризам злато R1 Чак Кноблауч 1991 Дебитант на картичката Близнаци - Состојба на нане во нов држач

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 0.67
Сет за рамнини со 43 парчиња Dansk Bistro Cafe, 5,85 lb, металик Новак
Сет за рамнини со 43 парчиња Dansk Bistro Cafe, 5,85 lb, металик

Материјал : 18 / 10 не'рѓосувачки челик Увезени Материјал : 18 / 10 не'рѓосувачки челик Увезени...

DEN 5104.00
Кербл Куќа За Мачки Ложа Онтарио, 77 х 50 х 73 см Новак
Кербл Куќа За Мачки Ложа Онтарио, 77 х 50 х 73 см

Двокатна Замав врата со транспарентни ребра против ветер и студ, отсечени димензии прибл 18 х 16 см Застак

DEN 1423.84
Bevels 784804 Не'рѓосувачки челик двоен вентилатор мотор, 21 висина, 9 ширина, 9 должина Новак
Bevels 784804 Не'рѓосувачки челик двоен вентилатор мотор, 21 висина, 9 ширина, 9 должина

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензија на пакетот на артикалот : 9.0 "L x 9.0" W x 21.0 "H Тежина

DEN 1.00
Advpro Пазете се од нојонски знак на Rhino LED црвен 24 x 16 инчи ST4S64-M477-R Новак
Advpro Пазете се од нојонски знак на Rhino LED црвен 24 x 16 инчи ST4S64-M477-R

Дали сакате да додадете малку осветленост и интересна работа во вашиот дом или бизнис? Не гледајте пода�

DEN 2.33
Мисури, Канзас И Тексас Продолжување Железнички - Железнички Сертификат Новак
Мисури, Канзас И Тексас Продолжување Железнички - Железнички Сертификат

Железнички Акции Вињета на поминува воз во горниот центар на акции Железничката Пруга Мисури–Канзас–�

DEN 3.33
Tjlss 1pcs Двослоен Мачка Легло Фаќач Рампа Домаќинство Мазна Голема Дупка Миленичиња Куче Душек Новак
Tjlss 1pcs Двослоен Мачка Легло Фаќач Рампа Домаќинство Мазна Голема Дупка Миленичиња Куче Душек

Заштитете ги вашите подови од валкање Лесен за чистење и издржлив Не се менува Ѓубрето паѓа од дупката з

DEN 3534.56
Не'рѓосувачки челик со навој на махза, не'рѓосувачки челик Новак
Не'рѓосувачки челик со навој на махза, не'рѓосувачки челик

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Погодно е да го из

DEN 0.67
Магнум 8.700 Долго.080 Ѕид, 3/8 Дијаметар Pushrod Новак
Магнум 8.700 Долго.080 Ѕид, 3/8 Дијаметар Pushrod

Квалитетна Конструкција Comp Cams Magnum Series Pushrods се конструирани од едно парче хромемолен челик со дебелина �

DEN 390.40