Essесини ESP8266 ESP-01 4 Канал 5V WiFi Relay Module 5V IoT безжичен паметен домашен уред WiFi Relay Internet of Things ESP-01 Модул табла за далечински управувач со телефонски апликации

Essесини ESP8266 ESP-01 4 Канал 5V WiFi Relay Module 5V IoT безжичен паметен домашен уред WiFi Relay Internet of Things ESP-01

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Микропроцесорот со високи перформанси со високи перформанси и модулот ESP-01 Wi Fi. Модулот има два режима на работа : режим 1 : Мобилниот телефон е директно монтиран на модулот Wi Fi; Режим 2 : Мобилниот телефон и модулот Wi Fi се монтираат на рутерот во исто време (дополнителна функција : може да се користи и како USB реле кога ESP-01 е исклучен). Растојание на преносот : (1) Во отворено опкружување, максималното стабилно растојание за пренос кога мобилниот телефон е поставен на модулот Wi Fi е 100м; (2) кога Wi Fi модулот и мобилниот телефон се монтираат на рутерот во исто време, во исто време, Растојанието на преносот зависи од јачината на сигналот на рутерот. Одборот 5 V, 10 A/250 V AC 10 A/30 V DC реле, може постојано да се нацрта за 100.000 пати, со диода лаксативна заштита, кратко време на одговор. Индикатор за избор на статус на режим на одборот и индикатор за статус на работа во реално време; Со 4 изолација на оптокулер, силна способност за анти-мешање; Резервиран интерфејс за дебагирање на UART и интерфејс за преземање на програмата MCU. Модулот за реле со Wi Fi со 12 V ESP8266 4 канали користи ESP-01 како Wi Fi модул, а со зрелиот и стабилен 8-битен MCU чип, безжичната контрола на четиринасочното реле во локалната мрежа може да се реализира со употреба на мобилниот Телефонска апликација во едноставен процес на конфигурација. Конфигурацијата на бројот на сметката и лозинката на модулот ESP-01 Wi Fi може да се заврши на апликацијата за мобилен телефон, а бројот на конфигурираната сметка и лозинката имаат функција на меморија за напојување.

Избор на клиент

Нови детали за раѓање на бебето за крштевање на расадник за расадник, почетен печатење на подароци Новак
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање на расадник за расадник, почетен печатење на подароци

Нашите дизајни за wallидни уметности се достапни по избор на големини, а се достапни како отпечатоци, врам

DEN 0.67
Wincraft MLB Лос Анџелес Доџерс starsвезди и ленти Делукс знаме, 3 x 5 ', разнобојно Новак
Wincraft MLB Лос Анџелес Доџерс starsвезди и ленти Делукс знаме, 3 x 5 ', разнобојно

Полиестер 100% Увезени Официјално лиценциран производ Квалитетни материјали што се користат за сите про

DEN 559.36
Lysldh Cap Cap Women Super absorbent брзо сушено задебелено капаче за туширање шампон артефакт баоту крпа Новак
Lysldh Cap Cap Women Super absorbent брзо сушено задебелено капаче за туширање шампон артефакт баоту крпа

Водоотпорно капаче за коса може да се користи за туширање, готвење или чистење на просторијата за да се �

DEN 4773.92
Цвет прилагодливо работно капаче со ласкава коса, буфантна капа со копчиња Новак
Цвет прилагодливо работно капаче со ласкава коса, буфантна капа со копчиња

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

DEN 2.67
Работно капаче со копчиња за прилагодување на џемперите со џемпери со хируршки капи за жени, смешна мрзливост Новак
Womenените обични Божиќни печати со цврста боја со качулка со долги ракави за џемпери женски патент худи Новак
Слатки крофни жолти розови коклити работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
Брендон Стокли 2008 Лисја дебитанти и starsвезди НФЛ фудбалска картичка 30 Новак
Брендон Стокли 2008 Лисја дебитанти и starsвезди НФЛ фудбалска картичка 30

Картичката е близу нане до нане Вистинска картичка прикажана на фотографија Испорачано во пластичен то

DEN 1256.00
Прачка за прицврстување за навој и прислушување одговара на MT2, MT3 Новак
Прачка за прицврстување за навој и прислушување одговара на MT2, MT3

Инженеринг Praztech Прачка за прицврстување за навој и прислушување одговара на MT2, MT3 Инженеринг Praztech Прачк

DEN 3.00
SuperShieldz дизајниран за Motorola Moto G6 Temered Glass Screen заштитник, анти -гребење, без меурчиња без меур Новак
SuperShieldz дизајниран за Motorola Moto G6 Temered Glass Screen заштитник, анти -гребење, без меурчиња без меур

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се от�

DEN 111.84