Miielaod SOM AC7100B: Xilinx Artix-7 XC7A100T FPGA Core Board Industrial Grade Module

Miielaod SOM AC7100B: Xilinx Artix-7 XC7A100T FPGA Core Board Industrial Grade Module

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Пакет : 1pc*【【AC7100 B Основна табла】. FPGA чип : XC7 A100 T-2 FGG484 I. RAM меморија : 1 GB DDR3, 32bit / QSPI блиц : 16 MB. Ниво на чип : Индустриска оценка, -40 ° C ~ 85 ° C. Погодно е за голема брзина комуникација со податоци, обработка на видео слики, голема брзина на стекнување на податоци, итн. FPGA чип : XC7 A100 T-2 FGG484 I. RAM меморија : 1 GB DDR3, 32bit / QSPI блиц : 16 MB. Ниво на чип : Индустриска оценка, -40 ° C ~ 85 ° C. Погодно е за голема брзина комуникација со податоци, обработка на видео -слики, голема брзина на стекнување на податоци, итн. Вовед -Коа табла : AC7100 B -FPGA чип : XC7 A100 T -2 FGG484 I -Пред оценки : -2 -Подекулно ниво : Индустриска оценка, -40 ° C. ~ 85 ° C -RAM : 1 GB DDR3, 32bit -qspi блиц : 16 MB -logic клетки : 101440 -olow Up Табели : 15850 -Trigger : 126800 -max.distributed RAM меморија : 1188 -Block RAM RAM меморија : 4860 KB -DSP парчиња : 240 -Transceiver : 4x6.6gbps -пик експрес : pcie2.0 -hr IO : 180 -диференцијални пар LVDS : 48 -моќ конектор : 80pinx4.

Избор на клиент

Гардијан старател CB1Weld на челик сидро Новак
Гардијан старател CB1Weld на челик сидро

Направено во : Соединетите држави Комерцијален бренд : Гардијан Тежина на пакет : 0,85 фунти...

DEN 2040.96
Кодак Easyshare ZD710 дигитална камера, 7,1 мегапиксел, 10x оптички + 5x дигитален зум Новак
Кодак Easyshare ZD710 дигитална камера, 7,1 мегапиксел, 10x оптички + 5x дигитален зум

7.1 Мегапиксел на дланката на вашите раце !!! Дигиталната камера Kodak Easyshare ZD710 може да се пофали со леќи со о�

DEN 3.33
Контрола на температурата на термостатот на Royalton 1061 Новак
Контрола на температурата на термостатот на Royalton 1061

Оригинален дел за замена на OEM Ројалтон е снабдувач на висококвалитетна опрема за прехранбена индустри�

DEN 3.00
Казино187 автентични сензори за карпи и активатори на браник за Roomba i6 i7 i7+ i8 Новак
Казино187 автентични сензори за карпи и активатори на браник за Roomba i6 i7 i7+ i8

Комплет од 6 сензори за карпи и 2 активирачи на браник за I (i6 / i7 / i7+ / i8) серија со соби Irицата за жици е 26 иг�

DEN 2.33
Броеви на табели во Амосфун за држачи за венчавки во центарот на свадбените броеви на броеви на табели со злато Новак
Cover ESP916 Thermostat Housing Cover 96984103,1338177 за Fiat Chevrolet Alfa Opel Insignia a stra h zafira b vectra c Новак
Cover ESP916 Thermostat Housing Cover 96984103,1338177 за Fiat Chevrolet Alfa Opel Insignia a stra h zafira b vectra c

Квалитетни производи од Турција Блиски односи со клиентите Брзо ракување Иста работна пратка Квалитет�

DEN 1.33
Gerber Danze D441162 Plymouth Robe Hook Chrome, четкан никел Новак Попуст
Gerber Danze D441162 Plymouth Robe Hook Chrome, четкан никел

Plymouth Robe Hook Chrome Plymouth Robe Hook Chrome Опис на производот Plymouth Robe Hook Chrome од производителот Danze By Gerber нуди безвремен

DEN 375.84
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T Новак
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T

Тешка должност, изработена од челик на хром молибден за дополнителна јачина Се одликува со агол на сече�

DEN 944.00
Liyinuo band постер wallидна уметност отпечатоци постер 08x12inch дневна соба спална соба дома декор… Новак
Liyinuo band постер wallидна уметност отпечатоци постер 08x12inch дневна соба спална соба дома декор…

1 : На сите им требаат постери за да ги покажат своите преференции и личност Haveе имате многу опции да ги о�

DEN 0.67
NTHS1012N01N1002JA - Фиксни 2 -пини SMD 1012N01N1002 Новак
NTHS1012N01N1002JA - Фиксни 2 -пини SMD 1012N01N1002

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран SMD друг отпорник (100 парчиња многу)...

DEN 1124.80
Запечатување на САД запечатување GH1882 Арамид Компресија, 3/16 „Ширина, 3/16“ висина, должина од 100 ' Новак
Запечатување на САД запечатување GH1882 Арамид Компресија, 3/16 „Ширина, 3/16“ висина, должина од 100 '

Материјал за полнење : ptfe Опсег на температура : 150 ° до 500 ° F Максимална брзина : жолта Макс притисок : 1000 ps

DEN 4481.28
Гард заптивката на резервоарот Briggs & Stratton 272409s Заменува 272409/271592/27911/272409S/555084 Новак
Гард заптивката на резервоарот Briggs & Stratton 272409s Заменува 272409/271592/27911/272409S/555084

Бригс и Страттон 272409 S Оригинален заптивка на резервоарот за гориво Бригс и Страттон Ги заменува старит�

DEN 1.00
CGSignLab | Помош сакаше-сива тешка индустриска самолеплива алуминиумска wallидна декларација | 48 x32 Новак
CGSignLab | Помош сакаше-сива тешка индустриска самолеплива алуминиумска wallидна декларација | 48 x32

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

DEN 3.00
Proxxon 28600 MicroMot Dript Stand MB 200, зелена Новак
Proxxon 28600 MicroMot Dript Stand MB 200, зелена

Овозможува операции за дупчење и разноврсно мелење Упатствата за глава и гулаби можат да бидат навален�

DEN 1491.20