Asonидарски вежба бит сет 5 парчиња центар за вежбање керамички плочки бит DIY wallидна дупка за дупчење алатка за дупчење за стакло, керамичка плочка, пластика, дрво

Asonидарски вежба бит сет 5 парчиња центар за вежбање керамички плочки бит DIY wallидна дупка за дупчење алатка за дупчење за

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

【Материјал】 Централните битови за вежбање се изработени од 100% сосема нов квалитетен челичен материјал со голема брзина, кој има силна цврстина, отпорност на абење. Материјалите со висок квалитет можат да ви донесат добро искуство. 【Погодност】 Спиралните жлебови во форма на U на овој центар за вежбање се погодни за непречено дупчење, и поудобно е да ги користите. Во исто време, сите битови за вежба се спакувани заедно, што е многу погодно за да ги носите со вас. 【Широка употреба】 Централните битови за вежба се користат во стакло, керамичка плочка, пластика, дрво и други дупчење на материјали. Тоа е многу добра алатка за дупчење и една од потребните алатки за индустриско дупчење и дупчење за живот. 【Предност】 Вежбата за вежбање го намалува тридимензионалниот триаголен, така што електричното стегање на вежбата е построго и дупчењето не се лизга, така што може да ја подобри вашата работна ефикасност. 【Пакет】 Има вклучување на дупчалка од 5 парчиња од пакетот, задоволување на вашите различни потреби. И различни големини на вежба за вежбање можат да ги задоволат вашите различни работни потреби, да донесат погодност за вашата работа. INC. INC. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Централен материјал за вежбање : Цел челик Боја : Црна употреба : широко користена во стакло, керамичка плочка, пластика, дрво и други материјали за дупчење од типот : 6мм, 8мм, 10мм, 12мм вкупна должина : 101мм / 4in, 118mm / 4.6in, 120mm / 4.7in, 122mm / 4.8in Должина на работа : 55mm / 2.2in, 71mm / 2.8in, 70mm / 2.8in, 72mm / 2.8in Дијаметар на сечилото : 6мм / 0.24in, 8mm / 0,3in, 10мм / 0,4in, 12мм / 0,5in Дијаметар на рачката : 5мм / 0,2in, 8mm / 0,3in, 7mm / 0.28in, 9mm / 0,35in Вкупна тежина : 12,5g / 0,4oz, 29,8g / 1,1oz, 36,6, 36,6, 36,6, 36,6, 36,6, 36,6, 36,6 g / 1.3oz, 58.2g / 2.1oz Список на пакети : 2 x 6mm вежба бит 1 x 8mm вежба бит 1 x 10mm вежба бит 1 x 12mm вежба за вежба.

Избор на клиент

Browning 270H150 челични залихи H 1/2 Gearbelts на теренот, широк 1,5 со број на заби: 54 Новак
Browning 270H150 челични залихи H 1/2 Gearbelts на теренот, широк 1,5 со број на заби: 54

Димензии на пакетот : 3,81 cms l x 15,24 cms w x 27,94 cms H Количина на пакет : 1 Тип на производ : Механички компоненти...

DEN 1.67
Drighco Magnum SC-5NF, алуминиумски исечени карбид, цилиндричен топка нос Новак
Drighco Magnum SC-5NF, алуминиумски исечени карбид, цилиндричен топка нос

Бурите на карбид се една од најчесто користените и разноврсни алатки за сечење што се користат во речис�

DEN 0.67
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет Новак
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет

Флексибилен адаптер за погон од 3 / 8"Квадратни Метри, закачен на двата краја за лесен пристап до ограниче

DEN 220.80
Беспортбл Дедо Мраз за Божиќна забава, костуми и фустани сет шоу CoStume Girls Christmas Dirgment Christmas Claus Party Costume Новак
Беспортбл Дедо Мраз за Божиќна забава, костуми и фустани сет шоу CoStume Girls Christmas Dirgment Christmas Claus Party Costume

Креативниот фустан е прекрасен и модерен, кој ќе биде популарен за вашето дете Најдобар подарок за дев�

DEN 426.88
Единечна шипка SDA20 x 10 Двојно дејство 20мм носеше 10мм мозочен удар Пневматски тенок тип воздушен цилиндер ayleg Новак
Магпул Патрола Ракавица 2.0 Лесни Тактички Кожни Ракавици Новак
Магпул Патрола Ракавица 2.0 Лесни Тактички Кожни Ракавици

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Затворање на куката...

DEN 0.67
Кардинални порти Бебешки доказ за заштита од 4 пакувања, перница за заштита на агол, слонова коска Новак
Кардинални порти Бебешки доказ за заштита од 4 пакувања, перница за заштита на агол, слонова коска

Намалете ги испакнатините и модринки со придржување на овие аголни перничиња на остри рабови и агли око

DEN 3.33
Лежишта со директно парчиња, не остатоци од испуштено трим челик за дрво за фиоки Новак
Лежишта со директно парчиња, не остатоци од испуштено трим челик за дрво за фиоки

Дизајн на неуспех : Робусно 45# челично тело со не повратен дизајн, безбедно за да го користите и издржлив.

DEN 1384.00
ЦРНА+ДЕКЕР Тример Линија, 20-Метарски, 0.08-Инчен, Авто Храна Новак
ЦРНА+ДЕКЕР Тример Линија, 20-Метарски, 0.08-Инчен, Авто Храна

Компатибилен со : GH3000 20 стапки 0.080 Инчен Замена Линија Фабричка рана за максимална сигурност и помалку з�

DEN 1.67