Паркер 17H24A13A4BD Модуларен филтер за две парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/8 NPT, метален сад со мерач на видување, одвод на пресврт, 40 микрони, 60 SCFM, олеснување на типот, 2-125

Паркер 17H24A13A4BD Модуларен филтер за две парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/8 NPT, метален сад со мерач на видување, одвод на

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот воздух во системите за ракување со компресиран воздух и подготовка. Чистиот компресиран воздух обезбедува и контролира енергија, пренесува материјали и е клучно за безбедно работење на опрема во многу индустрии. Компресираните филтри за воздух Отстранете ги честичките (нечистотија), маслото, водата и пареата на маслото. Тие можат да се комбинираат со други единици, да се интегрираат со регулаторот, кој контролира вишок притисок за подобри перформанси или подмачкување, што додава магла магла во воздухот, или со двете. Тие обично се конструирани од метал, како што се цинк или не'рѓосувачки челик од типот 316, или транспарентен поликарбонат и се достапни со изборни индикатори, мерачи и конфигурации на одвод во зависност од апликацијата. Компресираните филтри за воздух се користат во широк спектар на апликации, вклучувајќи преработка на храна, електроника, здравствена заштита и инструментација, меѓу другите. Паркер Ханифин произведува електромеханички, хидраулични и пневматски движечки технологии и системи за ракување со течности, филтрација, запечатување и заштита, контрола на климата, контрола на процесите и воздушни апликации. Компанијата, основана во 1918 година, е со седиште во Кливленд, ОХ.

Избор на клиент

UltraSunday Antique 14K розово злато исполнето со мориганит прстен постави ангажман жени накит SZ 6-10 Новак
UltraSunday Antique 14K розово злато исполнето со мориганит прстен постави ангажман жени накит SZ 6-10

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : 14к розово злато исполнет Главен камен : Морганит Средно камен

DEN 1.67
Бенчмарк САД 23410a истура слободен проток од не'рѓосувачки челик Новак
Бенчмарк САД 23410a истура слободен проток од не'рѓосувачки челик

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Должина на пакетот : 2,6 см Ширина на пакетот : 16,0 см Висина

DEN 3.33
Анголии рачни алатки за завојување на дрвени дрва Новак
Анголии рачни алатки за завојување на дрвени дрва

Широко погоден за мебел од типот на панелот, правење кабинети, декорација и други индустрии, навистина с

DEN 233.12
Wheezal Petrolatum-W чиста нафтена желе Новак
Wheezal Petrolatum-W чиста нафтена желе

Wheezal BetrolatumW чиста нафтена желе Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатија

DEN 1.33
Американски занаети 680428 гајба хартија Меги Холмс Блум 36 ЛЕСНИ ПАРД, 6 на 6 “ Новак
Американски занаети 680428 гајба хартија Меги Холмс Блум 36 ЛЕСНИ ПАРД, 6 на 6 “

6 x 6 инчи подлога за хартија 36 Вкупни чаршафи Уникатни дизајни на секоја страница Земја на потекло : Кина.

DEN 1529.60
Sony D-131 Discman со слушалки Новак
Sony D-131 Discman со слушалки

Испорачани со батерии што се полнат Засилување на басот Дигитален дисплеј со број на песна и време на иг

DEN 0.33
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време Новак
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време

Подобрување на проблемите со кожата : Овој пароброд на лицето користи топла пареа за да ја претвори вода

DEN 3.33
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи Новак
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи

Декоративно Јадење За Ситници Материјал : Керамика Димензии : 4 инчи Ширина х 5 инчи Длабочина х 0,5 Инчи Ви

DEN 159.84
10 парчиња/лот TLE4269G SOP8 TLE4269 SOP 4269G SOP-8 Линеарен регулатор чип Новак
10 парчиња/лот TLE4269G SOP8 TLE4269 SOP 4269G SOP-8 Линеарен регулатор чип

10pcs / многу TLE4269 G SOP8 TLE4269 SOP 4269 G SOP8 Линеарен регулатор чип 10pcs / многу TLE4269 G SOP8 TLE4269 SOP 4269 G SOP8 Линеарен регулат

DEN 302.40
Цврста западна кошула за кратки ракави на Ели Катлеман Новак
Цврста западна кошула за кратки ракави на Ели Катлеман

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 65% полиестер, 35% памук Увезени Затв�

DEN 2.00
Станица за полнење со бамбус за мулти уред со 5 USB полнач за полнач Sendowtek 6 во 1 штанд за полнење за телефонски таблети Новак Попуст
Маг Вежба Малку, Лесна Инсталација 95мм Должина Прстенест Секач Широка Примена Карбид За Бакар Новак
Маг Вежба Малку, Лесна Инсталација 95мм Должина Прстенест Секач Широка Примена Карбид За Бакар

Лесен За Инсталирање : Доаѓа со мала тежина и компактна големина, инсталацијата може брзо да се заврши з�

DEN 3.33
Женски случајни печатени капачиња капаче капаче за глава, муслиманска турбанска капа, памучна капа Новак
Женски случајни печатени капачиња капаче капаче за глава, муслиманска турбанска капа, памучна капа

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење 2 Оригиналната измиена памучна џемпери се в�

DEN 1.67
Зенвил Менс воздушен салата џогери панталони, машка атлетска тренингот трчајќи џемпери со џебови од патенти Новак